Jump to content

Simba skutikas


technikas

Recommended Posts

bet ar cia musu problema? garantinis agregatas, jei jie neisspres tos problemos, as ji grazinsiu

As taip nemanyciau - grazinimas pats sudetingiausias procesas, jauciu kad jo padaryti dar niekam nepavyko. Taip kad siulau krauti svorius ant skutiko ir kuo labiau apkrauti volus, tada viskas bus gerai, jei ne, vargsit iki gyvenimo su skutiku Rubin pabaigos:) Grazinti tikrai nepavyks!

gal but ir labai gerai pazysti tos kesko firmos koridorius, bet gal nelabai pazysti mane, paklausk purkstuvo servizisto, turetu papasakot, Kad ta firma neturi vadybiniku tai seniai aisku, bet ar cia mano problemos. kol gaminys yra garantinis, jie turi galvot ka su juo daryt , kad jis gerai dirbtu. O lengviausiais keliai gyvenime vaiksciot as nelabai prates.

Na zinoma, galima ir drumsti ta vandeni, taciau... realybe yra tokia kokia yra, jei nepavyksta susireguliuoti paciam teisingai padargo ar nesureguliuoja atvaziave servizo zmones nera ko kaltinti padarga ir sakyti grazinsiu. Cia ne problemos sprendimas o begimas nuo jos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

bet ar cia musu problema? garantinis agregatas, jei jie neisspres tos problemos, as ji grazinsiu

As taip nemanyciau - grazinimas pats sudetingiausias procesas, jauciu kad jo padaryti dar niekam nepavyko. Taip kad siulau krauti svorius ant skutiko ir kuo labiau apkrauti volus, tada viskas bus gerai, jei ne, vargsit iki gyvenimo su skutiku Rubin pabaigos:) Grazinti tikrai nepavyks!

gal but ir labai gerai pazysti tos kesko firmos koridorius, bet gal nelabai pazysti mane, paklausk purkstuvo servizisto, turetu papasakot, Kad ta firma neturi vadybiniku tai seniai aisku, bet ar cia mano problemos. kol gaminys yra garantinis, jie turi galvot ka su juo daryt , kad jis gerai dirbtu. O lengviausiais keliai gyvenime vaiksciot as nelabai prates.

Na zinoma, galima ir drumsti ta vandeni, taciau... realybe yra tokia kokia yra, jei nepavyksta susireguliuoti paciam teisingai padargo ar nesureguliuoja atvaziave servizo zmones nera ko kaltinti padarga ir sakyti grazinsiu. Cia ne problemos sprendimas o begimas nuo jos.

šis pasisakymas-fantastiška, nereali reklama SV texnikai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar cia musu problema? garantinis agregatas, jei jie neisspres tos problemos, as ji grazinsiu

As taip nemanyciau - grazinimas pats sudetingiausias procesas, jauciu kad jo padaryti dar niekam nepavyko. Taip kad siulau krauti svorius ant skutiko ir kuo labiau apkrauti volus, tada viskas bus gerai, jei ne, vargsit iki gyvenimo su skutiku Rubin pabaigos:) Grazinti tikrai nepavyks!

gal but ir labai gerai pazysti tos kesko firmos koridorius, bet gal nelabai pazysti mane, paklausk purkstuvo servizisto, turetu papasakot, Kad ta firma neturi vadybiniku tai seniai aisku, bet ar cia mano problemos. kol gaminys yra garantinis, jie turi galvot ka su juo daryt , kad jis gerai dirbtu. O lengviausiais keliai gyvenime vaiksciot as nelabai prates.

Na zinoma, galima ir drumsti ta vandeni, taciau... realybe yra tokia kokia yra, jei nepavyksta susireguliuoti paciam teisingai padargo ar nesureguliuoja atvaziave servizo zmones nera ko kaltinti padarga ir sakyti grazinsiu. Cia ne problemos sprendimas o begimas nuo jos.

idomus vadybininkas esi, tai jei klijenta isduret parduodami, tai ka man dabar konstruot reikia uzsiimti ir isivaizduot, kad su tuo agregatu napsizenijau iki grabo lentos. labai klysti, kiek suprantu nelabai megsti drumsta vandeni???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne į temą bet į kesko daržą .Prieš keletą metų iš jų nupirkom pieno aušinimo šaldytuvą ,po pusmečio pradėjo neveikti pieno maišyklės variklis . Ten automatiškai kas 5 min pamaišo kad pienas nenusistotų ,tai va kartais sukasi kartais stovi .Garantinis .Skambinam kekskiniam ,šiaip ne taip sugebėjo atvažiuoti po trijų dienų .Remontas : atsuktuvas ir akiniai ant nosies ,diagnozė reikia keisti valdymo plokštę ,kurią reikia užsakyti .Parveš per mėnesį .Sakom ne ten bėda , kondikas paleidimo gatavas ,nes lygiai tokia pati bėda buvo su ankščiau turėt šaldytuvu . Ką jųs čia aiškinat grybai kaimiečiai davė suprasti .Išvažiavo .Savaitė -antra jokios žinios . Valdžiai buvo pakeltas vėjas .Skambina servyzinis :žinot gal bandom keisti kondensatorių ,pasikonsultavau sakė galimas varijantas . Už dviejų dienų dar po n skaičiaus skambučių valdžiai pagaliau atvažiavo. Piktas kaip šuo ;Ką man del jūsų iš Mažeikių 250 km varyt riekėjo ,būčiau pro šoną važiaves tai pakeites . O kad tas 3 savaites 10 kart per parą pieną šaldytuve bėgom su samčiu maišyti tai jiem poxui buvo.Vat taip dirba kesko . Seno šaldytuvo gedimą KAIMO meistrai išsprendė per pusdienį kol naują kondiką nulėkė nupirkt . Jokios pagarbos iš tos firmos ir su ja santykiai tuo ir pasibaigė .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant pakabinamo kraut svorį ne pats geriausias sprendimas. Man įdomu ar tarp tų bangų metras, ar 10 cm? Nereikia labai tiksliai.

Na ne kas metra tos bangos, gal 20-25 cm

taj pvz gale galima pritaisyt aketeles kaip vederio gale sejalkos ar kazka panasaus kad palygintu, bene nemacytu...

Klausykit mielieji idomiai jus cia problema sprendziat pagaminta agregata tobulindami. Zmogus sumokejo pinigus ir tikisi rezultato oagregatas neatlieka normaliai savo funkciju ir dar garantinis. As uz tai ,kad grazinti arba tegul pardavusi firma sprendzia problema pasitelkdama ir gamintoja nes gali gauti antireklama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...