Jump to content

Kada zadat pradet tresti zieminius kviecius azotinem trasom?


stauga

Recommended Posts

Ryte -16 buvo. O edvuks galvoji kad pas tave -10 ir be sniego kvieciai ir ypac rapsas nestresuoja siuo monentu?

Rapso veisle rinkomes kuo atsparesne nuo salciu , taigi -25 be sniego nebijo . :icon-wink:

Kiek tau metų kad tokiom pasakom tiki?

Nepriciom cia metai. Ziuresim kaip bus. Pasaka tia pasaka, o drug ta pasaka bus tikrai atspari, juolab pats apie savo -20 kaskoki sneki, o cia tikrai specialei rinkomes atpariausia salciam. o jei info mazoka pas taves, skambinkis i dotnuva, gal papasakos ir tau koke pasaka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir taip belaukiant tresimu jau menuo praejo o jus net barstituvu nebuvot uzsikabine :) sakau , gal koks guolis ant zemes asies pradejo klibet ir pasislinko is savo vietos , nemanot taip ??? :eusa-think:

Čia ne vien pas mus toks pavasaris, kažkur girdėjau mintį, kad žiema be ryškesnio pavasrio pereis į vasarą. Reiks versti per galvą. O jei į temą, tai jei aronas pergyveno šituos -20 be sniego, tai aš jį ant rankų nešiosiu. :)

Na kiek teko susidurti tai aronas gan neblogai perneša šalčius ir pas mane apie puse visų kviečių užsėta aronu. Vietomis dar po pora cm. sniego yra laikas parodys ar jie atsilaikys šiam išbandymui :eusa-think: . šiandien ryte buvo -14

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryte -16 buvo. O edvuks galvoji kad pas tave -10 ir be sniego kvieciai ir ypac rapsas nestresuoja siuo monentu?

Rapso veisle rinkomes kuo atsparesne nuo salciu , taigi -25 be sniego nebijo . :icon-wink:

na ir optimistu pasitaiko siam gyvenime dar... :lol: tai paviesink kokia tai veisle?

:D:D:D:D Oi edviuxx nuotaika pakeliai visai dienai aciu tau :D -25 :D Sakai veisle Aliaska? O gal kokia Antarktida rimtesne? :icon-wink: O jei rimciau tai apie visas veisles raso ziemojancios ir panasiai taip kad aliaska kazkuom neissiskiria... Paciam rimciausias buvo Kronos H uzpernai metu ziema atlaike 60% bet sausra prazude. siemet sunday ir kronos h buitine ziuresim nors jau aisku :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu prisikalbėti bet nuo kėdainių tiek i kauno tiek i panevežio pusę stovi pliki laukai, tai ten jau laidoja ž rapsą.O pas mane visuose laukuose vis dar sniego apie 10 cm yra likę, bet jis kietas ir neaišku ar jis daugiau naudos ar žalos daro.Man kažkaip atrodo kad šis pavasaris bus išbandymų metas

Bet po sniegu ledo yra... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Edvuks as realistas. Esu pasiruoses jei atset reiks, seklos turiu jei neisgyvens kvieciai ar rapsai.... Stebuklu kaip pernai nebus :icon-wink: Tiesa prie juros ten salciai mazesni bet........

Kaip tik vakar buvau nulėkęs į pajūrį, pažiūrėt kaip jūra žiemą atrodo, nu ir šiaip dar reikalų patvarkyt. Maudytis tikrai nesinorėjo. :lol: O nelabai ir išeitų nes gal 200 metrų nuo kranto užšalę (čia Šventojoj), sakė net žvejai menkių negali išplaukti žvejoti. Šalčio ryte sakė buvo 15, o sniego nei kruopelytės nuo pat Kretingos iki jūros. tai kaip suprantu Klaipėdoj tas pats turėtų būti. Tai įsitikinau, kad kai kurie čia trykštantys optimizmu ne šiaip optimistai, bet optimistai kvadrate. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Edvuks as realistas. Esu pasiruoses jei atset reiks, seklos turiu jei neisgyvens kvieciai ar rapsai.... Stebuklu kaip pernai nebus :icon-wink: Tiesa prie juros ten salciai mazesni bet........

Kaip tik vakar buvau nulėkęs į pajūrį, pažiūrėt kaip jūra žiemą atrodo, nu ir šiaip dar reikalų patvarkyt. Maudytis tikrai nesinorėjo. :lol: O nelabai ir išeitų nes gal 200 metrų nuo kranto užšalę (čia Šventojoj), sakė net žvejai menkių negali išplaukti žvejoti. Šalčio ryte sakė buvo 15, o sniego nei kruopelytės nuo pat Kretingos iki jūros. tai kaip suprantu Klaipėdoj tas pats turėtų būti. Tai įsitikinau, kad kai kurie čia trykštantys optimizmu ne šiaip optimistai, bet optimistai kvadrate. :lol:

Tai galejai užsukt, pasižmonet pas mumis. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepriciom cia metai. Ziuresim kaip bus. Pasaka tia pasaka, o drug ta pasaka bus tikrai atspari, juolab pats apie savo -20 kaskoki sneki, o cia tikrai specialei rinkomes atpariausia salciam. o jei info mazoka pas taves, skambinkis i dotnuva, gal papasakos ir tau koke pasaka. :)

persiskaityk kokių vėju pats prirašei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Edvuks as realistas. Esu pasiruoses jei atset reiks, seklos turiu jei neisgyvens kvieciai ar rapsai.... Stebuklu kaip pernai nebus :icon-wink: Tiesa prie juros ten salciai mazesni bet........

Kaip tik vakar buvau nulėkęs į pajūrį, pažiūrėt kaip jūra žiemą atrodo, nu ir šiaip dar reikalų patvarkyt. Maudytis tikrai nesinorėjo. :lol: O nelabai ir išeitų nes gal 200 metrų nuo kranto užšalę (čia Šventojoj), sakė net žvejai menkių negali išplaukti žvejoti. Šalčio ryte sakė buvo 15, o sniego nei kruopelytės nuo pat Kretingos iki jūros. tai kaip suprantu Klaipėdoj tas pats turėtų būti. Tai įsitikinau, kad kai kurie čia trykštantys optimizmu ne šiaip optimistai, bet optimistai kvadrate. :lol:

Tai galejai užsukt, pasižmonet pas mumis. :D

Ir taip 10 val sėdom. Iš auto ant kėdės ir vėl į auto. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apziurejau rapsus , vaizdas nekoks , lopuose be sniego kazi ar 30% bera givu , kugelis susutes nebent is saknu kazkas . Po sniegu , kad ir suledejusiu bedos nera , bet to sniego belike apie 70% . Zodziu rapsas bus margas kaip zemelapis , nutirpe lopai brandins baladas. Su kvieciais problemu kaip ir nera (skagenas ir julius) , del kvietrugiu ramu.

Turiu vasarinio rapso seklos, hibrido achat gal dvi tonas , galesiu pagelbet nebrangiai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apziurejau rapsus , vaizdas nekoks , lopuose be sniego kazi ar 30% bera givu , kugelis susutes nebent is saknu kazkas . Po sniegu , kad ir suledejusiu bedos nera , bet to sniego belike apie 70% . Zodziu rapsas bus margas kaip zemelapis , nutirpe lopai brandins baladas. Su kvieciais problemu kaip ir nera (skagenas ir julius) , del kvietrugiu ramu.

Turiu vasarinio rapso seklos, hibrido achat gal dvi tonas , galesiu pagelbet nebrangiai ;)

Pas mus kur propersos be sniego tai is rapso tik juoda zeme. kvieciai skagen ada 50% zalumos like... kurie po sniegu ten ir su rapsu ok, bet paseliai bus margi kaip pries 2 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apziurejau rapsus , vaizdas nekoks , lopuose be sniego kazi ar 30% bera givu , kugelis susutes nebent is saknu kazkas . Po sniegu , kad ir suledejusiu bedos nera , bet to sniego belike apie 70% . Zodziu rapsas bus margas kaip zemelapis , nutirpe lopai brandins baladas. Su kvieciais problemu kaip ir nera (skagenas ir julius) , del kvietrugiu ramu.

Turiu vasarinio rapso seklos, hibrido achat gal dvi tonas , galesiu pagelbet nebrangiai ;)

O ka hibrida argi galima antra meta sėti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...