Jump to content

Kokios geros ir blogos Spu-6 sejamosios (noragines) savybes


Recommended Posts

  • Atsakymai 107
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Geros: Pigi, paprasta, naši :D Blogos: netikslus sėjos gylis, greit užsikemša esant daugiau augalinių priemaišų dirvos paviršiuje, šiek tiek persunki mtz82 traktoriui :(

Reik pirkti Lemken 4 metru diskine ir blogosios savybes susikeis su gerosiom :icon-mrgreen: , bet geruju vistiek naujojoj bus daugiau :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

efredai tai kad ir nereijkia gilaus yto issejimo gylio ;/ po sejos privoluoji ir viskas ;/ na tikrai paprasta ten nieko sudetingo (technologines , ant hidraulio viskas jokiu kompiuteriu ir pigi pagalkita sejamasias tai lb gera ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SPU-6 sveria daugiau nei 1 toną ir į ja telpa grudų panašiai. Viso gaunasi 2 tonos. Naujas MTZ -82 traktorius tiek pakelia senesnis niekaip, reikia hidrauliką stiprinti plius svorius dėti papildomai ant priekio. Tokia sėjamąją prikabinus prie MTZ-1221 vienas malonumas dirbti. Lengvai nusileidžia, pasikelia, lengva nuvaldyti sėjant, labai minkštai važiuojasi transporte.

Daug kas nemėgsta SPU sėjamųjų dėl darbinio veleno keliamų garsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kardanas pas mane lenkiškas ir kai iškeli sėjamąją tai jis būna tiesus. ...

Kokiu traktoriumi sėji, jei iškėlus kardanas tiesus gaunasi?

Pastebėjau jei sėjamąja sureguliuosi taip, kad ji bus pasvirusi į MTZ traktoriaus puse, tai garsai atsiras nuleidus sėjamąją, tačiau nebildės pakėlus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm as nesuprantu . as tik pries pora sav nusipirkau tai , ar kai i galulauke nuvaziuojat apsisukt nereijkia isjungti darbinio ? o ar labai didelis garsas ?

Galima ir išjunginėti, tačiau kaip patirtis rodo visada atsitinka taip, kad kokiu tai momentu užmiršti įjungti darbini :( , o juk dar vėžes ir ženklintuvą junginėti reikia. Net pilant sėklos neišjungiu, nebent ilgiau palaukti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtume normalius traktorius, tai nereikėtų atlikinėti visų tų veiksmų, viską padarytų elektronika, o dabar... :( . Aš tai įpratau gale pakelt ir tuoj išjungt darbinį bevažiuojant. Bėda tik kad tas ratas iš inercijos dar kurį laiką sukasi, tai atsiranda sėklos nuostoliai. Šiaip darbinio įjungt nepamirštu, bet būna kad pameti technologinių vėžių skaičių ar ženklintuvas nenusileidžia :) . Man pardavė su grandine vietoj ušžėrimo akėtėlių, o kai norėjau nupirkt jas atskirai, pasakė kad nėr, bet gal atsivešim ar patys gaminsim, bet kol kas jokios žinios iš jų, nors užsakėm dar rudens parodoj. Gal kas žinot kur gaut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone tai problema kardane. Kai Baltarusiai kopijavo (ar pagal licenciją) darė įdėjo kardaną paprasta, o ne su 4 kryžmėm kuri gali ir stačiu kampu sukti.

Pritariu filtrui, bildesys atsiranda dėl kardano kryžmių besisukančių per dideliu kampu, dėkit su 4 kryžmėm ir jokio bildėjimo nebebus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gera sejamoji SUP6 (su norageliai), mtz82 veza palyginus normalai, jau 6 metai kiekvienais metai apie 300ha seju. Kardana isjungineju.

(mtz82 su storesniu cilindru, 50iniu siurbliu, 420Kg ant priekio).

(SPU 6, ismestos standartines uzpurenimo spyruokles, uzdeti 3 blokai pirstu uzperenimui, elektroninės technologines kurios pacios urentuojasi lauke, seklos kieki dezeje rodo, bei primena kad reikia ijungti ventiliatoriu.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...