Jump to content

hobi


voras

Recommended Posts

Na paskutinį kartą su rimtesniu priešininku nei vaikas žaidžiau dar žemkėj tai taip išeitū prieš 10 metų :( Taigi negaliu ir apie save pasakyt, kad rimtas šachmatininkas
Būtų visai smagu padaryti forumo turnyrą :) Anksčiau dar su tėvuku pasikapodavom, dabar nebeliko laiko.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 149
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

retai buna hobi, kuris atnesa pinigeliu, pas mane pomegiai zvejyba, noreciau medziokles paragaut, keliones, bei BMW :D

dar kaip ir hobi padedi broliui prie ukio, va tas hobi kartais atnesa pinigeliu :)

BMW tai ne hobis, o gyvenimo budas, tik nereik perdaug itiket i tai :eusa-naughty:

neseniai mano hobiu be zvejybos tapo ir medziokle, kolkas dar neteko legaliai joje sudalyvaut nes tik penktadieni popierius ginklui gavau. seip dar labai megstu keturraciu vazinet, slidinet, su sniego motociklu vazinet, o vasara vandens motocikla ir zvejyba :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BMW tai ne hobis, o gyvenimo budas, tik nereik perdaug itiket i tai :eusa-naughty:

kaip suprast gyvenimo budas? pvz noriu as nusipirkti sena BMW ir jy atrestauruoti, bet kolkas negaliu taip padaryti, nes neturiu pakankamai lesu. tai cia gyvenimo budas?

Ir hobi tikrai gali atnesti pinigu, pvz oro balioninkai, kai kuriems is ju tikrai oro balionai yra hobi, aisku gal kaikuriems yra tik pinigu saltinis... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BMW tai ne hobis, o gyvenimo budas, tik nereik perdaug itiket i tai :eusa-naughty:

kaip suprast gyvenimo budas? pvz noriu as nusipirkti sena BMW ir jy atrestauruoti, bet kolkas negaliu taip padaryti, nes neturiu pakankamai lesu. tai cia gyvenimo budas?

Ir hobi tikrai gali atnesti pinigu, pvz oro balioninkai, kai kuriems is ju tikrai oro balionai yra hobi, aisku gal kaikuriems yra tik pinigu saltinis... :)

gyvenimo budas tai kai tarp simtu gatvese vaziuojanciu masinu matai tik bmw, auto naujienose skaitai tik bmw, f1 sergi uz sauber, vaikstai su bmw rubais ir pan. pagavai minti? laimei as jau is to isgyvenau ir man bmw liko TIK automobilis :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

brangus tavo hobis blyn... Bet aš už, man irgi patinka, daugiausia pasižiūrėti :)

Namie turim 125cc kinietį, bet su juo trasoje, tai kaip su čebatais ant parketo. Bet sunkus, unaravas ir dar 4 taktų. Žodžiu pagrindinė motociklo paskirtis kaubojiška - gyvulių varinėjimas po ganyklas. O po darbų kartais sudurniuojam į kokią pelkę, karjerą, mišką nuvažiuot. Esu važiavęs ir su krosiniu, žinau "malonumą" (sėdimą kaulą dvi dienas sopa).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as ir ilysiu i sita tema, gal atsiras ir cia bendraminciu, norinciu pasidalinti patirtimi :) seip labiausiai kolkas domiuosi motociklais, mokausi sokti lotynu amerikos sokius, automibilius megstu patyrinet, piesti bandau, savo suns dresavimu uzsiimu....zodziu pasieskau extrymo, kai reikia :D

o koki suni turi? :D

p.s. grazus avataras pas tave :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...