Jump to content

MTZ variklio remontas


wamen

Recommended Posts

On 2022-09-01 at 13:27, varmas pranešimas:

Mtz 52 variklis perdarytas į mtz 80,  likęs tik pidesokinis alkūninis velenas trūksta traukos, Į kalniukus su tusčia keturtone 9 bėgiu labai paskęsta dūmuose.  Variklio degimas atrodo geras,  variklis vedasi gerai,  nekaista,  dirba pagal garsą gerai. Kuro siurblys įdėtas geras iš kito mtz.  Ar tas traukos trūkumas gali būt dėl to,  kad pidesokinis alkūninis likęs ar dar kažkas? Mažum dėl purkštukų?   nors ir tie prieš porą metų tvarkyti.

Siurblys 80 įdėtas? Jei 50, reikia svarelius keisti ir perreguliuoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka duos svareliai ,  juodas dumas  -jis kuro gauna ,jei gauna turetu begt ,bet nebega .. 

kita opcija: uzpilu is lietuvisko verslo degaliniu vaziuoja ,nedumina bet traukimo baisinio neee.Uzpilu is lukoilo : bega bet juoda duma meta ant pilnu gazu  ....  Tai cia kalti svareliai ,jei niekas siurblio nejudino tik degaline pasikeite ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, varmas pranešimas:

Oro filtras turbūt pidesokinis, o galvute mtz 80, dėl filtro gali būt?

Viska reikia isbandyt .pvz sportininkai uzdeda filtrus kitokius su 0 pasipriesinimu,poliruoja isiurbimo ertmes,deda turbina ,vesina isiurbiama ora(interkuleri), prideda kuro.

mtz50   -turi 50ag.o mtz80-turi 80ag.nors ju abieju stumokliai ,svaistikliai vienodi ,suspaudimo laipsnis toks pat.degima dar reiktu patikrinti

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkoks uzblokavo zemdirby.ys  Wyda  ,ten jis visais budais isnarstes buvo ta piedosikini varikli jaunystej .Galetu cia istisa omana apie tai suburkt  .Apie liubrikantus ,koki kur patept 😀

Jam reikia i cia rasyt [email protected]  ,jei gyvas ,bus tai atraso su dziaugsmu,ir net perdaug🤣

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-09-04 at 21:10, Augunstas pranešimas:

O ka duos svareliai ,  juodas dumas  -jis kuro gauna ,jei gauna turetu begt ,bet nebega .. 

kita opcija: uzpilu is lietuvisko verslo degaliniu vaziuoja ,nedumina bet traukimo baisinio neee.Uzpilu is lukoilo : bega bet juoda duma meta ant pilnu gazu  ....  Tai cia kalti svareliai ,jei niekas siurblio nejudino tik degaline pasikeite ?

Nedetalizuosiu nes ne specas, bet mano siurblininkas mano problemas is kart isprende pamates kad atveziau 50 siurbli o prasiau sureguliu-t 80. Svareliai kaip supratau neleidzia teisingai sureguliuoti siurblio atitinkamama varikliui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , bebrynas pranešimas:

Nedetalizuosiu nes ne specas, bet mano siurblininkas mano problemas is kart isprende pamates kad atveziau 50 siurbli o prasiau sureguliu-t 80. Svareliai kaip supratau neleidzia teisingai sureguliuoti siurblio atitinkamama varikliui..

Dingo juodas dumas ,bet traukos neatsirado daugiau ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2022-12-30 at 12:15, Augunstas pranešimas:

Du budai tam;perverzta, arba nuo slegio sutruko .

Siaip turi buvo girdet ar sukos ,ir tepalo spaudima reikejo ziuret

Nelysta buvo prie jos kaip pirkau traktoriu,jis jau man tepalą per kaminą varydavo,bet dapilsavau ir toliau dirbdavau,nu visko pasitaiko dabar kapitalinį daryti reikės,kur dalis dabar susipirkti patartumet? Litagra agrobondas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , nierkac pranešimas:

Nelysta buvo prie jos kaip pirkau traktoriu,jis jau man tepalą per kaminą varydavo,bet dapilsavau ir toliau dirbdavau,nu visko pasitaiko dabar kapitalinį daryti reikės,kur dalis dabar susipirkti patartumet? Litagra agrobondas?

nuvazuoji i agrobonda sakai org daliu ir gausi viska baltarusisko, lytagroj ten jie patys nezino ka atsiveza

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...