Jump to content

Traktoriai Massey ferguson


Recommended Posts

  • Atsakymai 134
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Neapsimoka. o kokiu begiu ari? as tai molyje 4 - 5 begiu ir mane tenkina. o man apsiarti 50 ha reikia. Nereikia niekur skubeti. juk tik 20 ha teturi arti. Na jei tau vistiek tada geriau uz kokius 2000 isidek turbina ir viena pavara arsi auksciau :D

Sveiki

Pirmiausiai noreciau padekoti visiems uz mintis

Ariu 3 korpusu Kvernelan'u

Ariant "lekiu" 3 begiu ir visi ratai turi ka veikt :lol: , variklis taip pat

zeme tai zemele, kartais ir paletinimo reikia!

o gal kas zinot tada kur nors MTZ-1025 toks aparatas yra ir kiek zinau :D jau buna su turbina ir jau sunkesnis siek tiek ( molyje ir tai aktualu, nes kartais MTZ-82 "baidosi" vagoj.

Cia siule Fend ar kita koki modeli koki konkreciai modeli( FEND... ) siulytumet, o ka manot apie J.D koki nors,

nes man nereikalinga daugiau kaip 120AG tokiam zemes kiekiui, nes isigijus galinga traktorieca ir padargus reikes keist ! zemes plotus didint !

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ka manote apie toki apatara

Massey Ferguson 120 AG

Kaina 27000 Lt (7820 Eur)

1983, 120 AG (89 kW)

http://www.autoplius.lt/pirkejams/rezultatai

lyginant su MTZ-82 93m.

nes MTZ ant mano moliu sunkiai tempe 3 korpusus

ar apsimoka parduot MTZ ir nupirk toki MF ?

Gal galit ka nors kita pasiulyti?

Ariamos turiu 20ha

Aciu

Taip yra marijampoliai toks fergusonas ,as buvau nuvazeves na jis taip atrodo puse velnio bet kaip uzvedem varykly tai ir pasirode visi defektai ,jam greicause nebera jau ziedu nes eina melynais dumais ir priekinio rato kaires puses sarnyras labai kliba ir seip ne koks traktorius ir dar tokia kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gintokas, dar geresnis variantas nusipirk DT-75 dar prie savo kvernelando 4 korpusa, ir arsi atsiloses, kuro sutaupysi, ir vargo nematysi. Gan nebloga gali uz kokius 4000lt nupirkt. As ir galvoju ateityje ieskotis viksrinio gal kokio t-70. ten gaminamas kisiniove, variklis ir deze mtz. ten jame 70% detaliu beloruso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gintokas, dar geresnis variantas nusipirk DT-75 dar prie savo kvernelando 4 korpusa, ir arsi atsiloses, kuro sutaupysi, ir vargo nematysi. Gan nebloga gali uz kokius 4000lt nupirkt. As ir galvoju ateityje ieskotis viksrinio gal kokio t-70. ten gaminamas kisiniove, variklis ir deze mtz. ten jame 70% detaliu beloruso.

T-70 tai tikrai nekas. Jiems nelaiko pavarų guoliai (bent kiek aš esu girdėjęs). Galios irgi ne per daugiausiai su lėkštėm ant posukių buksuot pradeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Kaip tai uzgeso diskusijos, tai vistik koks traktorius geriausias, patikimiausias nuo 90 iki 120 arkliuku?

Pratesiant diskusijas šia tema, gal reikėtu patikslinti klausimą:tai vistik koks traktorius geriausias, patikimiausias nuo 90 iki 120 arkliuku atsižvelginat į galios ir kainos santykį :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu kalbant kokie geriausi nelabai kas atsakytu tai labai priklauso nuo naudotojo, bet viena galiu pasakyti, kad uzsienietiski traktoriai yra beveik dvigubai nasesni uz tokio pacio galingumo rusiskus.

Ir darbo salygos kur kas geresnes. Vienintelis sakyciau nedidelis minusas remonto ir detaliu kainos, bet tvarkingai priziurint juos remontuoti maziau reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai uzgeso diskusijos, tai vistik koks traktorius geriausias, patikimiausias nuo 90 iki 120 arkliuku?

Pratesiant diskusijas šia tema, gal reikėtu patikslinti klausimą:tai vistik koks traktorius geriausias, patikimiausias nuo 90 iki 120 arkliuku atsižvelginat į galios ir kainos santykį :icon-question:[/quot

Kalbant apie naujus tai galetu buti New Holland, Case arba Massey Ferguson. O devetu priklauso nuo stovio. Tu paciu metu ir galingumo Fendas ar John Deeras blogai priziuretas gali buti blogesnis uz koki tai Fiatagri ar Same.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko dometis tai visuotinai pripazistama, kad geriausia galios/kokybes ir kainos santyki turi New Holland ir Valtra, bet cia velgi labai subjektyvu. Priklauso kokioje salyje daryti tyrimai ir pan., nes tai galima suzinoti tik is ukininku dirbanciu sia technika (laboratorinias tyrimais nesuzinosi :D ). O tai priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo atstovu, nuo reklamos kiekio ir pan., o taip pat nuo gandu (pvz. pas mus neperkami deutz fahr, o Vokietijoje stabiliai perkami).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...