Jump to content

Pamastom.....


Raimisx

Recommended Posts

mum tai didziause tragegija kai ner saladino na tiksliau labai pabrango 60lt

tonai +atvezimas nes kaskoks kiauliu kompleksas daugiau puse saladino perka :icon-evil: mazinam ir karvem duot o mes dedam i silosa transejon pilam

su zole kazkur zoles 300t saladino 120t pasaras tai nepriliksta nei rulonam nei senainiu ir dar pigu buvo dabar gal gausme 30 t del kvapo raikes rulonus pradet darit :icon-mad gaugiau terliones :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks variantas, kaip ukininko seimos skyrybos..... dabar patys pamastykit..... teismas turta uzgyventa kartu dalina pusiau, skolos lieka ukininkui...... alimentus vaikams vel priteisia ne nuo pelno, o nuo pajamu.....

zinau, kad zmogus, is sito meslo, negali issikapstyt jau gal 6 metai.....

draugelis pernai skyresi, o jis du sapardus paemes buvo.... nenoriu klaust, kaip viskas praejo..... manau, kad nelabai sklandziai.....

taip dirbi zmogus, stengiesi... tik bac peilis nugaron ir "valio"......

sian nuotaika mutna, tai ir sumasciau tokia tema..... gal kuriam ir zaizda atvert gali... jei ka, nepykit..... :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks variantas, kaip ukininko seimos skyrybos..... dabar patys pamastykit..... teismas turta uzgyventa kartu dalina pusiau, skolos lieka ukininkui...... alimentus vaikams vel priteisia ne nuo pelno, o nuo pajamu.....

zinau, kad zmogus, is sito meslo, negali issikapstyt jau gal 6 metai.....

draugelis pernai skyresi, o jis du sapardus paemes buvo.... nenoriu klaust, kaip viskas praejo..... manau, kad nelabai sklandziai.....

taip dirbi zmogus, stengiesi... tik bac peilis nugaron ir "valio"......

sian nuotaika mutna, tai ir sumasciau tokia tema..... gal kuriam ir zaizda atvert gali... jei ka, nepykit..... :):)

Jo čia rimta bėda :icon-cry: bet tokiu atveju pagelbėtu vedybinė sutartis :)

Tavo mintis paskaite gal kas nebeklys :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks variantas, kaip ukininko seimos skyrybos..... dabar patys pamastykit..... teismas turta uzgyventa kartu dalina pusiau, skolos lieka ukininkui...... alimentus vaikams vel priteisia ne nuo pelno, o nuo pajamu.....

zinau, kad zmogus, is sito meslo, negali issikapstyt jau gal 6 metai.....

draugelis pernai skyresi, o jis du sapardus paemes buvo.... nenoriu klaust, kaip viskas praejo..... manau, kad nelabai sklandziai.....

taip dirbi zmogus, stengiesi... tik bac peilis nugaron ir "valio"......

sian nuotaika mutna, tai ir sumasciau tokia tema..... gal kuriam ir zaizda atvert gali... jei ka, nepykit..... :):)

Taip cia jau blogiau nebuna - tikrai kirvis i kupra. Tik va as kazkodel manyciau kad skolos ir per puse turetu but, nes isipareigojimai kaip sakant tai visu turtu buvo duoti ar kaip cia isireikst.

Taip kad ukininkai pries "zenydamiesi" sutartele pakiskit savo brangiajai ir tada kai (jei) ji nebebus jau brangioji issivyniosit be dramu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

itoge moralas - velniop MTZ, ir sedam i uzsienietiskus traktorus, bent zmonos nepyks (cia Rimvydsss minties pratesimas, kaip jis case su mtz lygino) :D:D

cia bajeris aisku, bet itoge kai pagalvoji, kai kam verkt norisi......

negana kad gamta skriaudzia, bet ir artimi zmones po veliava sika......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau galvojau ir niekaip nesumastau. Dabar sakykim vedybu sutarties nera, bet esu gaves parama (Sapard,KPP ar dar kokia), ukys mano vardu, tai jeigu skirybos, tai ka tuos padargus ir traktorius per puse dalinames??? Arba kaip buvo 2004-2006 metu programose, juk jaunajam ukininkui viska europa duoda ir valstybe (berots 86 tukst.) zmogus gali ne lito nedasidet (isskyrus PVM), tai ka ir juos perpuse??? Juk isipareigojimai kazkokie yra, o jei turtas padalintas, tai aisku jau nebeivykdysi. Eina s..., tu cia Raimisx ir tema sukurei. Gerai kad sutartis sudaryta pas mane, o kas santuokoj uzgyventa einu ir tevam perrasau (bet vel dilema, o jei tevai ant senatves sudurniuos skirtis) ir vel viskas isnaujo.

Vienu zodziu isvada nesizenyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jus cia negazdinkit nevedusiu :lol: mano brangioji zino kad pas mane sautuvas seife stovi :D as ramus del jos :lol:

ramiausias esu as, nes ukis zmonos vardu :D:D:D

o apie sautuvus taip nerasyk, juk nuo nauju viskas saugoma ir tikrinama :D:D:D

bus tada tau piz...c :lol::lol:

Nu gi sako kad seife stovi ne spintoj - tai tikrink ne tikrines...Pas mane trys stovi ir ka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jus cia negazdinkit nevedusiu :lol: mano brangioji zino kad pas mane sautuvas seife stovi :D as ramus del jos :lol:

ramiausias esu as, nes ukis zmonos vardu :D:D:D

o apie sautuvus taip nerasyk, juk nuo nauju viskas saugoma ir tikrinama :D:D:D

bus tada tau piz...c :lol::lol:

Nu gi sako kad seife stovi ne spintoj - tai tikrink ne tikrines...Pas mane trys stovi ir ka :)

koks gudrutis gali kaip grasinima suprast.....

sakai trys???? ir legalus????? reiktu isbuozint :D:lol::lol:

15 metu pranesiojau, siuom momentu nereikia. jei prireiks, per kelias dienas pasiimsiu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...