Jump to content

jumz galimybes


DRAGOON

Recommended Posts

o per smelini kelia pries kalniuka neuzsikast?seip turbina tai manau but galima belaruso priderint

priderint tai galima, bet isto naudos tikrai neturesi, kazkas kazkur suplis, nes kiekiai netokie, teko girdeti kai i sunkvezimius dedavo kirovo turbina tai kelias savaites kaip zveris bet poto kapitalinis remontas budavo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek akmenu i Jumzo darza, pabandysiu truputi apgynt, Jumz kaip ir kiekvienas traktorius turi savu pliusu ir minusu. Pradesiu nuo pliusu.Gera ,didele, tyli ,silta kabina, lyginant su Mtz, geras vairas, jei danfosas.Variklis turi dekompresoriu, kas labai aktualu uzvedinejant saltu oru, jei pasede akumuliatoriai, ilgas ,maziau krato. Variklis yra letaeigis, deka ilgu svaistykliu turi dideli sukimo momenta, stumokliai tie patys kaip ir Mtz. Todel gerai traukia ant mazu apsuku. Minusai. Per mazas begiu pasirinkimas ,per letai vaziuoja (32 be pareguliavimu), dvidiske sankaba,sudetingas reguliavimas, del ko dauk kas keikia sankaba, o ne savo isprusima. sudetingas darbas su darbyniu. Jei tankiai reikia isjunginet, tai paskausta koja. Silpna galine hidrauline pakaba. Cia kalbejau apie civilizuota JUmz eksportini, jei lyginti ta kuris eidavo mums , tai minusu yra zymiai daugiau. tuom kartui gal uzteks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wamen cia tu neteisus del vairo jis pas mane labai gerai sukinejas , as su juo 18ha apdirbu , tai yra visus , arimas tai daug tiesos pasake :) man jie geriausias uz mtz50 ,ir uz t40 del mtz82 tai jis nedaug kuo nusileidzia ,kad butu vedamas priekinis tiltas tai net ir geresnis uz mtz82

arime jumzai labai praverstu hidraulinis ratu apkrovejas, tada butu gera art :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wamen cia tu neteisus del vairo jis pas mane labai gerai sukinejas , as su juo 18ha apdirbu , tai yra visus , arimas tai daug tiesos pasake :) man jie geriausias uz mtz50 ,ir uz t40 del mtz82 tai jis nedaug kuo nusileidzia ,kad butu vedamas priekinis tiltas tai net ir geresnis uz mtz82

arime jumzai labai praverstu hidraulinis ratu apkrovejas, tada butu gera art :icon-wink:

Eksportinis modelis turi ratu apkrautuva, gan neblogai dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...