Jump to content

Kaip sekasi draugauti su Kesko Agro..?


zmogus_is_miesto

Recommended Posts

Sklinda gandas (net iki Vilniaus atėjo :icon-cool: ), kad Kesko agro išeina iš trašų/grūdų biznio (pasiliks prekiauti tik "geležėlėmis". t.y. technika), todėl reikalauja visų atsiskaityti už visas gautas prekes (nebelaukia, kaip senais gerais laikais). O kad jai būtų paprasčiau, nusamdė skolų išmušinėjimo kontorą, kuri be jokių sentimentų vėluojančių ūkininkų "bylas" perduoda antstoliams...

Ar teisybę žmonės šneka, ar čia tik keletas nelaimėlių tokias kalbas skleidžia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad tai sneka piktybiskiausi skolininkai kurie nepatinka bet kuriai firmai jeigu mokejimas nemazeja kas jiem belieka tik kreiptis i teisma

Kiek aš supratau, atsiskaitymas turėjo būti apie spalio mėnesį ar pan. kadangi dalis produkcijos dar sandėliuose, paprastai mėnesiuką kitą "pratemdavo" ir tada atsiskaitydavo. o šiemet jau grasina teismais.

P.S.Bent jau vienas, kurį pažįstų asmeniškai, tikrai nėra piktybinis...:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad naikina augalininkystes sektoriu jau seniai buvo skelbesi kazin ar ne koki rugpjucio menesi, pazystamas dirbo kesko sako nesuprantu kaip cia naikina sitoki pelna gauna ir naikina.

koki dar perlna? man atrodo nuostoli gavo uztat ir naikina

jei neklystu tai man atrodo kad visa kesku saika (augalininkystes skyriaus) dabar agrorodeo sedi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad naikina augalininkystes sektoriu jau seniai buvo skelbesi kazin ar ne koki rugpjucio menesi, pazystamas dirbo kesko sako nesuprantu kaip cia naikina sitoki pelna gauna ir naikina.

koki dar perlna? man atrodo nuostoli gavo uztat ir naikina

jei neklystu tai man atrodo kad visa kesku saika (augalininkystes skyriaus) dabar agrorodeo sedi.

Lietuvoje augalininkystės sektorių panaikino, priežastis- nuostolinga veikla. Kažkur skaičiau straipsnį, tik nepamenu kur :) Na o jų kolegos Latvijoje kažkodėl dirba pelningai, net Lietuvoje ieško grūdų :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sangenas daro savo, kai sienu nebeliko, juk geriau pervesti darba tam padaliniui kuris geriausiai atlieka savo darba.

Na sienos kaip zina atsivers tik nuo sio vidurnakcio :D

o kad lietuviu kesko padalinys dirbo nuostolingai liudija apie buvusiu vadovu nekompetencija ir prasta imones valdyma :) ......

beje manau nelaiku pasitrauke - sie metai vieni pelningiausiu supirkejams....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad naikina augalininkystes sektoriu jau seniai buvo skelbesi kazin ar ne koki rugpjucio menesi, pazystamas dirbo kesko sako nesuprantu kaip cia naikina sitoki pelna gauna ir naikina.

koki dar perlna? man atrodo nuostoli gavo uztat ir naikina

jei neklystu tai man atrodo kad visa kesku saika (augalininkystes skyriaus) dabar agrorodeo sedi.

Lietuvoje augalininkystės sektorių panaikino, priežastis- nuostolinga veikla. Kažkur skaičiau straipsnį, tik nepamenu kur :) Na o jų kolegos Latvijoje kažkodėl dirba pelningai, net Lietuvoje ieško grūdų :icon-question:

cia man kazkodel kvepia dirbtiniu padalinio bankrotu .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Swe. Ir mano žiniomis, buvęs KA augalininkystės padalinio branduolys dabar "bazuojasi" agrorodeo. Ir ten chebra sukasi pakankamai sėkmingai (vėlgi neoficialiomis žiniomis).

Todėl manyčiau, kad čia turėtų būti tam tikri asmeniškumai tarp vadovų, o ne kad veikla buvo nuostolinga... O kad nebūtų gėda prieš lietuvą, kad nebeliko komandos, kuri dirba su šiuo sektoriumi, paskelbė, kad nuostolinga veikla ir atsisakoma.

Tačiau man įdomu, kaip KA seksis pardavinėti savo techniką, jei tokiu būdu išmušinėjami pinigėliai už trąšas. Juk (kiek aš suprantu) ūkininkai pakankamai sėkmingai dalinasi informacija tarpusavyje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pritariu Swe. Ir mano žiniomis, buvęs KA augalininkystės padalinio branduolys dabar "bazuojasi" agrorodeo. Ir ten chebra sukasi pakankamai sėkmingai (vėlgi neoficialiomis žiniomis).

Todėl manyčiau, kad čia turėtų būti tam tikri asmeniškumai tarp vadovų, o ne kad veikla buvo nuostolinga... O kad nebūtų gėda prieš lietuvą, kad nebeliko komandos, kuri dirba su šiuo sektoriumi, paskelbė, kad nuostolinga veikla ir atsisakoma.

Tačiau man įdomu, kaip KA seksis pardavinėti savo techniką, jei tokiu būdu išmušinėjami pinigėliai už trąšas. Juk (kiek aš suprantu) ūkininkai pakankamai sėkmingai dalinasi informacija tarpusavyje...

ismusinejama buvo ir pernai, sutartis del atsiskaitymo mano atveju buvo surashyta iki spalio 15 dienos laisha su grasinimais byla perduoti antstoliams gavau dar rugsejo pradziuoje, oi kaip pasiutau.... paskambinau vadybininkui sakau buk zmogus duok shefo nr, gaila bet garo neuzteko ar tas vadybininkas mane nuramino nepamenu, tik tiek kad santykiai tiek oficialus tiek ne tais metais ir baigesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...