Jump to content

sandelys technikai


petras

Recommended Posts

  • Atsakymai 117
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Gaila kad išnyko tema,kurioje apie angarus kalbėjome :( ji naująjame forume buvo,tai ir nebeliko...na bet nieko,gal atsiras ir čia bendraminčių...anoje temoje lygtai Aurimas buvo daugiau "pasikaustęs",tai gal ir čia parašys...

O dėl grindų betonavimo-puikiausiai pakeičia aerodrominės plokštės,jos sunkios,daug armatūros,padėjai-gali su tanku važinėti :D Tik aišku dabar jau sunku įsigyti...na gal kas dar ir turi,nes rusų kariškiai išsikraustydami daug ką pardavinėjo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Aktualus man siai dienai klausimas: kiek gali kainuoti sios dienos kainomis arkinio sandelio konstrukcijos mazdaug 18x30???? Ar panasios???? Gal kas galit pasiulyti???

Nesenai spudoje mačiau kelis 18x30, plikas konstrukcijas dar gali rasti už kokius 24-30 t. Šiaip ir aš mastau, kad dar reiktų susigriebti ir bandyti kokį visą ar nors pačias arkas nusipirkt, nes kuo toliau tuo jų mažiau lieka ir kainos tikrai nekrenta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
ukmergej statomas vasara angaras bus 20x18 m.

80 tukst praso i tai ieina nesanciuju pastatymas stulpeliu betonavimas, ir skarda nuperka jie.

paciam irgi daug reiks det darbo, bet pamurijus sonuose sieneles galima dideli kieki grudu per javapjute supilt..

dvejopa nauda is angaro!!

Na jei tokie išmatavimai, tai jau ne taip daug tesupilsi, nors kita vertus nežinau koks kiekis pačiam yra ,,Daug" :) O mūriti sieneles šonuose yra gan brangus malonumas, galima ir pigesnį variantą padaryti iš medienos, arba gelžbetoninių plokščių :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Laba diena

Prekiaujam skarda stogams, sienoms. Lietvamzdziai.. Svedu gamintojo Plannja. Prieinamos kainos, garantija 15 metu vien tik spalvai, skardos garantija 50 metu. Analogu Lietuvoje neturi.

apskaiciuojama samata, pilna konsultacija visais jusu klausimais.

Kokybe, greitas pristatymas, prieinama kaina.

tel: 864663014 ; 865945650

E-mail: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

gudrokas tu ;)

mestelk i saskaita 15 000 lietuvisku ir projekteli gausi

ale pats irgi godus :) o man aciu jau nebereikia. jau turiu visus projektus ir leidimus. ir uzteko trecdalio tavo kainos kad architektas naujai pabraizytu. Nors buvau rades viena architekta kuris ir 30 000 nesikuklino uzsiprasyti.

Beja is savo patirties galiu pasakyt, kad chebra nepirkit devetu angaru, nes labai didele problema su dokumentais jeigu angaras platesnis nei 12m. (ypatingos paskirties statinys). O nauja perkant reikalaukit kad ir projekta duotu kartu. vienas is pigesniu varijantu kuri as radau tai yra: pvz www.profilex.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale pats irgi godus :) o man aciu jau nebereikia. jau turiu visus projektus ir leidimus. ir uzteko trecdalio tavo kainos kad architektas naujai pabraizytu. Nors buvau rades viena architekta kuris ir 30 000 nesikuklino uzsiprasyti.

Beja is savo patirties galiu pasakyt, kad chebra nepirkit devetu angaru, nes labai didele problema su dokumentais jeigu angaras platesnis nei 12m. (ypatingos paskirties statinys). O nauja perkant reikalaukit kad ir projekta duotu kartu. vienas is pigesniu varijantu kuri as radau tai yra: pvz http://www.profilex.lt

cholera, vis tiek paeme brangiai. nors pazistami architektai pramonini statini projektuoja uz 16 LTL uz kvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...