Jump to content

Kaip uzvedate traktoriu prie -25 salcio?


technikas

Recommended Posts

  • Atsakymai 82
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Visi pirma,tai sandari ausinimo sistema uzpilta tasol 35,ir imontuotas elektrinis pasildytuvas bloke(uzsakiau perkant),ijungiu is vakaro,o ryte brukst ir dirbam.Tai kalba apie bulba,kitu isvis nekuriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

su t-25 tai sunki misija ji paziebti.. :icon-rolleyes: manasis tai jau tokiu oru gerai rek pasukint ant dekompresinio nes akumai pabaiginiai vapsem tas pupsas kledaras nepriziuretas... :icon-redface::icon-cool: na o savo belkiu kuriu na mano 82l yra tai galiu sukinti be problemu kol pasikurs nei laidai susvils nei akumai nuses nei starteris nesusijes.. :P:):):icon-wink: na o seip tai visad silta vandeni uzsipelu sistema ir nuleidziu kol nubek saltas tada prasukinu dar ir vel nupilu ir pilu karsta na tada blokas mazdaug buna apsiles..tada nuspaudziu sankaba uztraukiu oro slende ir zibinu po kokiu 5-6 variklio apsisukimu ir uzsiziebe dar priklauso koke kuro norma buvo seip tai visada pries salcius padidinu... :icon-cool: seip tai nelabai linkes esu kurinet tokiomis oro salygomis nes mokslininku apskaiciavimais bet kokio dyzelinio variklio salto pakurimas prie -25-20laipsniu reiksia jog su vienu pakurimu tu butum nuvaziaves apie 500klometru na o apie moto valandas nzn bet galime sprest jog toks kurimas labai trumpina variklio ilgaamziskuma :icon-redface::icon-cool::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi tai priklauso nuo to kur laikai traktora, yra pasildymas ar ne, starteris ar puskacius, koks teno galingumas, kokie tepalai ir t.t. Su puskacium ipylus karsto vandens uzsiveda netaip jau sunkiai kai lauke buna. Aisku reik tvarkingas kad butu :) priziuret kad nebutu vandens filtruos. Baka ziema irgi geriausia pilna laikyt, maziau kondensato susidaro.

Starterini tik siemet turiu, nzn dar kaip ziema bus, mat isidejau pora fakeliniu fordiniu zvakiu (tikiuos pasiteisins) ir padariau elektrini pasildyma(mtz80).

Pasildyma gali pirkt uz 200lt, bet jei nagus turi, tai pasidarysi zymiai geresni uz max 50lt. Tena galima det skalbimo masinos, kaina ~25lt. Originalus sildo tik truputi, gi dirbdamas savo gali daryt kad ir visa rata.

Bijau tik kad idejau kiek per galinga tena - 2,8kw, bet jei bus per galingas, tai ji labai lengva pakeist, mat tvirtinasi 1 varzteliu iverziant guma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

sujungiu kombaino akumus ant 24 v i isiurbimo kolektoriu ipurskiu eterio del kvapo ir brukst ir eina :), jokiu zvakiu jokiu kaitinimu, siaip rekomenduoju i 12 v sistema isideti itampos konverteri is kombaino niva , kad kuriant duotu 24v, starterio keisti nereikia, nebijokite starterio nesuesite, pabandykite nepatikesite ka gali mtz, su tokiu starteriu 25 salcio neriba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sujungiu kombaino akumus ant 24 v i isiurbimo kolektoriu ipurskiu eterio del kvapo ir brukst ir eina :), jokiu zvakiu jokiu kaitinimu, siaip rekomenduoju i 12 v sistema isideti itampos konverteri is kombaino niva , kad kuriant duotu 24v, starterio keisti nereikia, nebijokite starterio nesuesite, pabandykite nepatikesite ka gali mtz, su tokiu starteriu 25 salcio neriba

Neriba, tai neriba, tiktai starteriams kažkas pasidaro - apvijos gerai, angliukai irgi gerai, testas ant stendų - puiku, bet dingsta jėga ir su 12V šaltesniu (ne šaltu) oru jau vos suka... Aš du starterius papyliau taip, tai dabar įdėjau čekišką, baigėsi problemos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano mtz 82 su tokiu akumu sujungimu dirbo 7 metus pas mane, kai pardaviau tai ir naujasis seimininkas neatjunge, kai susitinku tai l. dziaugiasi, niekas nesubyrejo, tik syki buvo rotorius apdeges, aptekinau ir vsio, kad jis nespeja ten ne pradeti kaisti, atrodo, kad dar ne raktelio nepasukai, o jau traktorius kurenasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano mtz 82 su tokiu akumu sujungimu dirbo 7 metus pas mane, kai pardaviau tai ir naujasis seimininkas neatjunge, kai susitinku tai l. dziaugiasi, niekas nesubyrejo, tik syki buvo rotorius apdeges, aptekinau ir vsio, kad jis nespeja ten ne pradeti kaisti, atrodo, kad dar ne raktelio nepasukai, o jau traktorius kurenasi :)

Jo, sutinku, vedasi klasiškai, bet taip ir niekas man nepaaiškino kas atsitiko. Gal ten visai ne dėl tų 24V?

Dabar turiu Case, tai įdėjo į bloką šildytuvą, šildo aušinimo skystį. Vakare grįžes įjungi, ryte belieka išjungti, vedasi kaip ir vasarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...