Jump to content

Kaip uzvedate traktoriu prie -25 salcio?


technikas

Recommended Posts

  • Atsakymai 82
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na jo Varsteli butinai baik mokslus. Vistiek ka ismoksi to ant peciu nenesiosi:D

Na kai mazas tevas mane visur vazinejosi tai yr kazkaip isaugo aistra traktoriams bei visai technikai. Vienas blogas dalykas kad teisiu neturiu nes gali netycia mentai pagauti :) O su traktoriu daug vazineju. :D Na as pradejau kazkur 4 metu dirbti su traktoriu. Nes kai akminus rinkdavo tai su T-25 pavairuodavau siaip ne taip. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma tie 50ha yra mano seneliu bet tai mano jie bus :lol: as zinau kadangi as tik vienas dirbu pradejau nuo 2 ha mieziu elitines seklos pasisejau pries 4 metus ir rudeni nusipirkskiau pats laukus susiariau na dar senelis padejo bishki rudeni tik 1 ha kvieciu pasejom , tai si pavasari zadu sedi 42 ha , na dar 3ha piewos ir misko 5 ha tai wa mano visos valdos ;]] daugiau nei 2 ha dar nebuvau sejas , dbr sesiu bet aisq varau rimtai trasu jau turiu 21 tona turiu sekliniu mieziu 10t ula juos dar reijkia isvalyt ir subeicout turiu kuro nusipirkes 2.5 tonos ir pries savaijte nusipirkau sejama spu-6 ti zadu ukninkaut dbr tik tokiose valdose kkias turiu o po to baiges mokslus universitete zadu dirbti zemes ukyje , nes as negaliu be traktoriaus ir pan :D lb myliu zemes uki ;]] as is joniskio man 16.5 metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na noreciau, bet kad mokslas gerai man eina tad tevai sako kad geriau kur nors istok. Jei nepasiseks tai visad galesiu gryst y kaima. Na kad tureciau 100 ha tai ukininkauciau bet dabar per mazai turiu. Pas mus juodeikiuose zemes neber pirkt. Visi kas galejo ispirko aplink juodeikius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...