Jump to content

Žirgai pramogai


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 136
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 8 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Labas vakaras,

aktuali man tema :)

Isirenginejam arklides Kauneo raj. netoli Lapiu, palnuojames 7 gardus (daugiau netelpa).

Svarstem ivairius veioklos legalizavimo variantus, jau planavau ukininke patapt, bet ismastem kita varianta, tai ukininkavima nukelem tolimesniem laikam.

Siemet labai tragedija su avizelem ir sienu. Kainos labai uzkilo, noriu rast zmogu su kuriuo pasirasius kokia sutartele ar kaip, jis paruostu mums tam tikra kieki avizu, sieno, siaudu, gal dar mieziu reikes. Aisku noretusi kuo arciau Kauno, bet jei sutarsim gera kaina, tai gal ir toliau kur pavaziuot nebus beda. Kadangi siame forume esu dar naujoke, cia debiutinis mano postas, tai gal galit patart i ka kreiptis tokiais reikalais? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zirgu takas, anokia cia paslaptis, kol kas geriausias variantas musu akimis yra Individuali Veikla,o po to ziuresim. Apie VSI ir Sporto Kluba mastem, taciau pliusus minusus susideliojom ir kol kas apsistojom ties IV :)

As su pasarais visai buciau isgyvenus iki kito sezono, taciau kai neplanuotai atsirado dar viena burna, kuria dar ior atsert reikia,o ne tik pamaitint, tai labai issimusiau is veziu. Plius su ta arklide man taip netiketai (pakankamai) gavosi, tai ateinanciam sezonui jau reiks is anksto viska susiziuret :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, kaip matau, kazkas mane zino, as irgi jauciu tureciau zinot, bet neatgaminu pagal toki neiprasta nika :D

Zirgu_takas, tas tai taip. Dabar viena jau planuoju po truputi, tik paieskos sunkiai kol kas sekasi. Pas jus gal yra kas nors parduodamo? Praktiskai tai ieskom 3 zirgu.

As pagal nika irgi nesuprantu, kas cia mane atpazino :D

Zinok neturim :) Tik senuciuke Technika ir sunkuji turim (bet irgi jojamas :D).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zirgu takas, anokia cia paslaptis, kol kas geriausias variantas musu akimis yra Individuali Veikla,o po to ziuresim. Apie VSI ir Sporto Kluba mastem, taciau pliusus minusus susideliojom ir kol kas apsistojom ties IV :)

As su pasarais visai buciau isgyvenus iki kito sezono, taciau kai neplanuotai atsirado dar viena burna, kuria dar ior atsert reikia,o ne tik pamaitint, tai labai issimusiau is veziu. Plius su ta arklide man taip netiketai (pakankamai) gavosi, tai ateinanciam sezonui jau reiks is anksto viska susiziuret :)

Sveikiname su įkurtuvėmis :D Tikiuosi iki pavasario viskas susidėlios, susistyguos ir Rafesus kaip visada- suorganizuosite :icon-wink::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, geras! DZ, labai aciu, kaip malonu! Nepaprastai nustebinta likau, kazkaip nesitikejau! RAFES varzybos bus bet kokiu atveju, susistygavus jau busiu ar ne, nepriklauso, nes Rafes konkurui turiu kalna puikiu pagalbininku :D

Zirgu_takas, kiek kiek patentas???? 200Lt????METAMS??? :icon-eek: O kiek buvo jei ne paslaptis? Kiek zinau, Kaune 2000Lt metams buvo pernai, bet jei labai krito kainos, tai gal siemet reikia tada su patentu dirbti :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas RAFES? :D

2000Lt??? :icon-eek::icon-eek: Pernai buvo 500 ar 600Lt tiksliai nepamenu. Buvo paeme 3 menesiams, tai mokejom biski virs 120 Lt. Bet cia, aisku neskaiciuoju SoDros 72Lt. O pagal koki straipsni jus imat?

Paziurejau ikainius. Patentas Kauno rajone metams 110 Lt, Kauno mieste- 500Lt

O ten parasyta, kad pernai Kauno mieste uz ta pati buvo 1440 Lt, o rajone irgi 110 Lt

Matai,cia kaip sakiau be 72 litu kas menesi. Ir kadangi patenta imam vyro vardu, o jis yra dirbantis, tai jam nereikia papildomai moketi bazines pensijos. Tai 72x 12= 864 Lt. +200Lt patentas, tai iseina metams 1064.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...