Jump to content

puspriekabe prie traktoriaus?


swe

Recommended Posts

ka manot apie toki sprendima?

imam sakykim 9m puspriekabe, koki sena maza isardom sulenkiam prieki ir kabinam prie traktoriaus. vietoj ziedo tarnaus balnas.

pliusai visi stabdantys ratai, nedidele kaina, didele keliamoji galia, nera problemu del greicio jei pvz su fastracu tempsi varyk nors ir ant 100.

idomu gal kas daret toki daigta, kai registracija technikine keliu mokesciai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 57
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

registruoja savadarbes.Mums dabar opi problema su tuo registravimu.Turi reikalavimai tokie, kad :sukinetusi kilpa,butu apsaugine grandine prie disliaus,stabdziai(tokie pat kaip ir traktoriui,jokiu perdarinejimu pvz traktoriaui oras o priekaba hidrauline),pilnas apsvietimas.Taip pat dokumetu, buvusio mazo ir puspriekabes tau reikes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

registruoja savadarbes.Mums dabar opi problema su tuo registravimu.Turi reikalavimai tokie, kad :sukinetusi kilpa,butu apsaugine grandine prie disliaus,stabdziai(tokie pat kaip ir traktoriui,jokiu perdarinejimu pvz traktoriaui oras o priekaba hidrauline),pilnas apsvietimas.Taip pat dokumetu, buvusio mazo ir puspriekabes tau reikes

jei tik tokie reikalavimai tai nematau nieko sudetingo, nes tokie reikalavimai sveiko proto zmogui ir taip aiskus, na gal tik grandine prie disliaus :) bet tai labai nesunkiai igyvendinamas reikalavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SWE kam tu ja nori naudoti?

zinau vienas taip pasidares yra, pas ji veziojam rulonus 2 aukstais, bet gaunasi labai nestabili sviruoja

as galvoju grudus i elevatoriu veziot. kaip sakiau nusipirkus greitaeigi traktoriu sakykim 65kmh su traktorine priekaba tiek nepaleksi. o kad priekaba ne savivarte tai visiskai dzin nes elevatoriuje isvercia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus vienas kitaip pasidares. jis turi dvi furas ir dvi savivartes puspriekabes. turi is mazo balna pasidares, tai kartais prie claso 175ag prikabines veza, nes furos dar ir technika su tralais perveza....

Visai nebloga mintis, esu ir aš kažką panašaus matęs. Tik ten žmogus jei neklystu iš mazinės puspriekabės padares dar ir verčiamą per šoną :) Vat tik nespėjau normaliai apžiurėti kaip tiksliai viskas padaryta. Gal Raimisx turi foto, kaip tas maz tilto prikabinimas prie traktoriaus padarytas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus vienas kitaip pasidares. jis turi dvi furas ir dvi savivartes puspriekabes. turi is mazo balna pasidares, tai kartais prie claso 175ag prikabines veza, nes furos dar ir technika su tralais perveza....

Visai nebloga mintis, esu ir aš kažką panašaus matęs. Tik ten žmogus jei neklystu iš mazinės puspriekabės padares dar ir verčiamą per šoną :) Vat tik nespėjau normaliai apžiurėti kaip tiksliai viskas padaryta. Gal Raimisx turi foto, kaip tas maz tilto prikabinimas prie traktoriaus padarytas ?

remas sutemtas ir dislis padarytas, o galinis tiltas mazo paliktas.

kabina dviase puspriekabe, 25t kvieciu, dar cukrinius veza su ja.

foto neturiu :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

devetas litsofte kai domejausi buvo berods 150000 3170 marke berods, na gerai nebeatsimenu bet dar kompe kazkur yra foto. tai vai kai suskaichiuoji, kad per parama praleidus gaunasi naujas, zinoma su priemoka, tai vel susimastai ar verta pirkti deveta. Man asmenishkai jie labai patinka, todel jau apsvarsciau visus uz ir priesh

dabar yra naujas modelis 7230 70km/h liuks modeliukas sakyciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

devetas litsofte kai domejausi buvo berods 150000 3170 marke berods, na gerai nebeatsimenu bet dar kompe kazkur yra foto. tai vai kai suskaichiuoji, kad per parama praleidus gaunasi naujas, zinoma su priemoka, tai vel susimastai ar verta pirkti deveta. Man asmenishkai jie labai patinka, todel jau apsvarsciau visus uz ir priesh

dabar yra naujas modelis 7230 70km/h liuks modeliukas sakyciau

tai rase kad 80 km/h vaziuoja, galbut tik ne sis modelis :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

devetas litsofte kai domejausi buvo berods 150000 3170 marke berods, na gerai nebeatsimenu bet dar kompe kazkur yra foto. tai vai kai suskaichiuoji, kad per parama praleidus gaunasi naujas, zinoma su priemoka, tai vel susimastai ar verta pirkti deveta. Man asmenishkai jie labai patinka, todel jau apsvarsciau visus uz ir priesh

dabar yra naujas modelis 7230 70km/h liuks modeliukas sakyciau

tai rase kad 80 km/h vaziuoja, galbut tik ne sis modelis :icon-question:

taip, shis modelis, ash mat netgi paskola buvau susvaiges imti, bet po to pasimaishe MAKACIOLA su magnumu ir sumaishe visas kortas, nesigailiu, nes fastro noriu naujo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jei kam ydomu turiu pazystama ukininka kuris veza neblogas savivartes puspriekabes. kuzavas aliuminis, 2-3 asys+balnas jeigu pasiseka dar buna ir atskiras mechanizmas isvertimui kad netersti traktoriaus sistemos

tada dedi ant pusantrasimcio balna kabini paspriekabe greitis kad ir nelabai didelis bet 30 tonu laisvai nutemsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...