Jump to content

new holand apsukos


voras

Recommended Posts

tikiuosi kad klystu, nes kazkaip neatkreipaiu demesio i tai, nes nebuvo poreikio, man tas zmogelis isaiskino ka reikia uzsisakyti (kompa minejo,bet nezinau ar jis toks pats kaip standartinis) kad nereiketu uzdarinet puse sejalkos. Na jei ten uzdarius puse sejalkos kita puse ses dviguba norma tai juodas apsurdas ishvis

Tai nėra prasmės, tokiu atveju, išvis uždarinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

yra vienas niuansas, ble. kai sejam su noragine, pirma apsejam aplink lauka (purkstuvui), kada seja pvz su vederiu, pakrascius palieka pabaigai..... vat tada tas perstatymas gali nervint...

nera ir čia jokios problemos. kai sėji su noragine aplink lauką apsisėji visus 24 metrus. kai sėsi su vederiu apsisėsi tik vieną ratą, tris metrus, tada sau ramiai nuo pakraščio vieno, o baigiant lauką - galus. perstatymų tiek pat - 1. :icon-wink: 21 metrą irgi įmanoma, tik uždarymo sklendžių turi būti daug ir sėjamosios kompas gerai protaut turi.

vat butent kad imanoma, ir ash zinau kaip tai padaryti, tik ash klausiu kaip tai padaryti lietuvoje ir ar reikia papildomai kompa uzsisakineti kita ar ne, zodziu grizom i pradini tashka, aciu uz pastangas ir ishsamius paaiskinimus

be to tas ukrainietis tikrai gudresnis uz daugeli lietuviu, musu vadybinninkams reiktu pasimokyti kaip reikia technika ishmanyti, zhino ka kiekvienas varshtas daro ir tt ir pnsh, ash jam linkiu tik toliau ishlikti tokiam koks yra, arba tapti dar geresniu

Kitaip nei sake Raimisx nepadarysi, aišku neskaitant Pentium4 :D . Reikės nemažų papildomų finansų, kad taip eitų daryti. Jau tada geriau juos skirti 30m purkštuvui įsigyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nera tokios gps sistemos kuri atstotu technologines vezes, jos kartu labai dera , bet viena be kitos tai ne man , ash nemoku dirbti atmestinai ir nenoriu, man turi buti vaizdelis, prasau man atleisti, bet toks jau ash

zemes ukis turi buti grazus, o ne vien tik pelningas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...