Jump to content

new holand apsukos


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

keichiasi ir miestai ir veidai, o traktoriai neatsilieka, tai isduosi paslapti ar ne???, beja prakonsultuok mane kaip horch padaryti technologines vezes 21 arba 24 metru purkshtuvui, parodoje kalbejau su tokiu vadybininku ukrainieciu prie horch stendo tai sake bez problem aiskino ka reikia papildomai uzsisakyti ir tt, vat idomu ka tamsta patarsi, horch dc pronto 6 metru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man uztikrino kad imanoma net ir 19 padaryt, as noriu isgist nuomone specilaisto, nes dabar jau turiu komercini pasiulyma o vadybininkas, atleiskite vardu neminesiu, tai ko tais pasiklydes, gal kam ir juokinga, bet man tai aktuali problema, bet ir 24 nera taip paprasta raimi kaip isivaizduoji, parasta yra 18 arba 30 metru, siaurint tikrai purkshtuvo nesiaurinsiu, o iki 30 ishplatinti irgi nerealu, vat butent del to ir klausiau parodoje zmogaus kuris kaip man pasirode tikrai nusimano, bet va kaip viska uzsisakyti lietuvoje tai klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man uztikrino kad imanoma net ir 19 padaryt, as noriu isgist nuomone specilaisto, nes dabar jau turiu komercini pasiulyma o vadybininkas, atleiskite vardu neminesiu, tai ko tais pasiklydes, gal kam ir juokinga, bet man tai aktuali problema, bet ir 24 nera taip paprasta raimi kaip isivaizduoji, parasta yra 18 arba 30 metru, siaurint tikrai purkshtuvo nesiaurinsiu, o iki 30 ishplatinti irgi nerealu, vat butent del to ir klausiau parodoje zmogaus kuris kaip man pasirode tikrai nusimano, bet va kaip viska uzsisakyti lietuvoje tai klausimas

24 labai paprasta. Pirmą važiavimą aplink lauką su puse viena uždaryta, o po to jokiu problemų. įmanoma viskas turi būt tik įrangos papildomos reikia.

24 - 3+6+6(žymi vežias čia)+6+ 6(3+3 skirtingiem važiavimams purkštuvo)+6+6 (vėl žymi)+6 ir taip iki lauko galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shiuo metu 21, nes sejamoji 3 metrai, bet shiaip jis yra 24, viskas lengvai prsiilgina, ash ji susitrumpines dabar. Tikiuosi kad nereikes purkshtuvo kito pirktis vien del to

kaip del 6m pneumatines, nezinau, bet uosvis turi 6m mechanine. ten gali atjungt puse sejalkos, tai yra set 3m. pirma toki vaziavima padarai, paskui seji normaliai. man taip ant 12m vezas dare :):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu zodziu deshra, kazi ar uzsisakius paipildomus uzdarymo voztuvus tas pats kompas skaichiuoja kada juos uzdarinet, ar dar ir kompa kita reikia uzsakinet,man tai didelis galvos skausmas shiuo metu, nenoriu prashikti kazko, kad paskui netektu gailetis, na tiesa laiko dar yra, bet nelaikas hunis lakinti kai reikia eiti i medziokle

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu zodziu deshra, kazi ar uzsisakius paipildomus uzdarymo voztuvus tas pats kompas skaichiuoja kada juos uzdarinet, ar dar ir kompa kita reikia uzsakinet,man tai didelis galvos skausmas shiuo metu, nenoriu prashikti kazko, kad paskui netektu gailetis, na tiesa laiko dar yra, bet nelaikas hunis lakinti kai reikia eiti i medziokle

vat to nezinau. jei yra galimybe uzdaryt puse sejamosios, nafik tas kitas kompas????? pirma vaziavima padarai, ir varai toliau normaliai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shiuo metu 21, nes sejamoji 3 metrai, bet shiaip jis yra 24, viskas lengvai prsiilgina, ash ji susitrumpines dabar. Tikiuosi kad nereikes purkshtuvo kito pirktis vien del to

Tai ir reikia purkšt su 24 - ir labai paprasta padaryti (nereikės papildomos įrangos) ir darbas spartesnis.

na prisipazinsiu reikia perkasti ta tavo shema, nes dar pats negalvojau, tikiuosi kad pats esi isbandes ir zhinai ka rashai, jei taip tai esu dekingas. 24 metrus man padaryt neproblema, tik va ta shema purshkimo tai man nepatinka, nejaugi mano senute amazone moka geriau skaiciuot nei naujutelis horch

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok, paprastai tai laikui begant viskas pasidaro aisku, jei nutiks taip kad nedashus net ir tokiu atveju, tai kreipsiuosi, shiaip noretusi, kad nereiketu nieko pachiam skaichiuoti, nes tikiuosi, kad nereikes visa gyvenima pacima dirbti, o samdytas kaip zhinia proto neturi, ar kaip ten yra sakoma :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok, paprastai tai laikui begant viskas pasidaro aisku, jei nutiks taip kad nedashus net ir tokiu atveju, tai kreipsiuosi, shiaip noretusi, kad nereiketu nieko pachiam skaichiuoti, nes tikiuosi, kad nereikes visa gyvenima pacima dirbti, o samdytas kaip zhinia proto neturi, ar kaip ten yra sakoma :)

ten visa skaiciavima duoda pirmi vaziavimai 3, paskui baika :icon-wink::):)

kada vakare pasuk popieriaus lapa pasidejes ir viskas bus aisku :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

shiuo metu 21, nes sejamoji 3 metrai, bet shiaip jis yra 24, viskas lengvai prsiilgina, ash ji susitrumpines dabar. Tikiuosi kad nereikes purkshtuvo kito pirktis vien del to

Tai ir reikia purkšt su 24 - ir labai paprasta padaryti (nereikės papildomos įrangos) ir darbas spartesnis.

na prisipazinsiu reikia perkasti ta tavo shema, nes dar pats negalvojau, tikiuosi kad pats esi isbandes ir zhinai ka rashai, jei taip tai esu dekingas. 24 metrus man padaryt neproblema, tik va ta shema purshkimo tai man nepatinka, nejaugi mano senute amazone moka geriau skaiciuot nei naujutelis horch

100% dėl to ką parašiau garantuoju. Tai yra dėl to, kad sėjant su 6 metrų sėjamąja laisvai galima purkšti su 24 metrų purkštuvu, tik aišku pirmą važiavimą reikia atjungti pusę sėjamosios, Horschas taip pat puikiai turi skaičiuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man uztikrino kad imanoma net ir 19 padaryt, as noriu isgist nuomone specilaisto, nes dabar jau turiu komercini pasiulyma o vadybininkas, atleiskite vardu neminesiu, tai ko tais pasiklydes, gal kam ir juokinga, bet man tai aktuali problema, bet ir 24 nera taip paprasta raimi kaip isivaizduoji, parasta yra 18 arba 30 metru, siaurint tikrai purkshtuvo nesiaurinsiu, o iki 30 ishplatinti irgi nerealu, vat butent del to ir klausiau parodoje zmogaus kuris kaip man pasirode tikrai nusimano, bet va kaip viska uzsisakyti lietuvoje tai klausimas

24 labai paprasta. Pirmą važiavimą aplink lauką su puse viena uždaryta, o po to jokiu problemų. įmanoma viskas turi būt tik įrangos papildomos reikia.

24 - 3+6+6(žymi vežias čia)+6+ 6(3+3 skirtingiem važiavimams purkštuvo)+6+6 (vėl žymi)+6 ir taip iki lauko galo.

na matematika nera mano stiprioji puse bet 3+6+6(vezes)+6+ man kazkaip labai panasu i 36m :lol: bet vat jeigu viena sesetuka ismestum tai pagal mane ir gautum tuos 24 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o man uztikrino kad imanoma net ir 19 padaryt, as noriu isgist nuomone specilaisto, nes dabar jau turiu komercini pasiulyma o vadybininkas, atleiskite vardu neminesiu, tai ko tais pasiklydes, gal kam ir juokinga, bet man tai aktuali problema, bet ir 24 nera taip paprasta raimi kaip isivaizduoji, parasta yra 18 arba 30 metru, siaurint tikrai purkshtuvo nesiaurinsiu, o iki 30 ishplatinti irgi nerealu, vat butent del to ir klausiau parodoje zmogaus kuris kaip man pasirode tikrai nusimano, bet va kaip viska uzsisakyti lietuvoje tai klausimas

24 labai paprasta. Pirmą važiavimą aplink lauką su puse viena uždaryta, o po to jokiu problemų. įmanoma viskas turi būt tik įrangos papildomos reikia.

24 - 3+6+6(žymi vežias čia)+6+ 6(3+3 skirtingiem važiavimams purkštuvo)+6+6 (vėl žymi)+6 ir taip iki lauko galo.

na matematika nera mano stiprioji puse bet 3+6+6(vezes)+6+ man kazkaip labai panasu i 36m :lol: bet vat jeigu viena sesetuka ismestum tai pagal mane ir gautum tuos 24 :D

Ne taip supratai. Aš viska gerai parasiau :lol: . Po trejeto antram šešete darai vėžias, todėl realiai gaunasi 12 metrų vienos pusės, nes šį šešetą padalini į dvi dalis. Parašysiu kitaip:

[3+6+6(3I3)+6+6(3][3)+6+6(3I3)+6+6(3] [3)+6+6(3I3)+6+6(3]

Ženklų paaiškinimai::D

[vieno purkštuvo važiavimas]

(3I3) - prieš tai einančiame šešete daromos vėžės

(3][3) - prieš tai einantį šešetą į dvi dalis dalina, vienam purkštuvo važiavimui ir kitam.

Reikia skaičiuoti tik pirmą trejetą, o po to tik šešetus, bet iš paskutinio šešeto atimti trejetą, nes trys metrai lieka kitam purkštuvui.

3+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6+6-3=72

72/3 važiavimai = 24

Kas nors supratot? Aš tai supratau :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...