Jump to content

new holand apsukos


voras

Recommended Posts

  • Atsakymai 55
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Juozy, nupjovei gryba :icon-exclaim::icon-exclaim:

paskaiciuok is naujo :icon-wink::icon-wink:

taip sakau todel, kad problemu su matematika neturejau :D:D:D

Matyt turėjai ir rimtu :icon-wink:

turedamas po respublikines olimpiadas buciau nevazinejas......

jei tu klaidos nepamatysi iki vakaro, as tau ja parodysiu :icon-wink::icon-wink:

kas pamatys, pastatysiu alaus :lol::lol::lol:

Važinėjęs ar nevažinėjęs man visai vienodai. nepasigirt susirinkom. Nematau aš reikalo tau aiškintis, bet kadangi gera nuotaika šiandien ir žmogui tikrai yra problema, o tu klaidini, aš schemą savo supaprastinsiu.

3+6+3I3+6+6+6+3I3+6+6+6+3I3+6+6+6+3I3+6+6 ir taip iki galo.

3I3 - daromos vėžės, dalina 6m sėjamąją sąlyginai į dvi dalis, vienai 24m purštuvo pusei ir kitai.

Arba dar kitaip - 3+6+6v+6+6+6+6v+6+6+6+6v+6+6+6+6v+6+6

6v - daromos vežės.

Pirmas trejetas: sėjama su puse sejamosios.

Neįsivaizduoju kur matai klaidą, o jei prie užrašymo prisiknisi, tai jau čia tavo problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar palygink abu savo parasymus. ankstesni ir si :lol::lol::lol:

ir liks prisikabint tik prie saves. tu pats balamutinai zmogu.....

tarp vezu turi but du vaziavimai be vezu, o pagal pirma tavo aiskinima gaunasi vienas, arba pradzioj lauko 6m nepurksto ploto.....

Tai kad 1:1 mano ankstesnis ir šis. Tarp vėžių turi būti 3 važiavimai be vėžių, kitaip tariant, neskaitant pradžios, reikia kas ketvirtą važiavimą daryti vėžes. Baik, Raimi, malamutint :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar palygink abu savo parasymus. ankstesni ir si :lol::lol::lol:

ir liks prisikabint tik prie saves. tu pats balamutinai zmogu.....

tarp vezu turi but du vaziavimai be vezu, o pagal pirma tavo aiskinima gaunasi vienas, arba pradzioj lauko 6m nepurksto ploto.....

Tai kad 1:1 mano ankstesnis ir šis. Tarp vėžių turi būti 3 važiavimai be vėžių, kitaip tariant, neskaitant pradžios, reikia kas ketvirtą važiavimą daryti vėžes. Baik, Raimi, malamutint :icon-cool:

taip, trys, pse prasom :D:D

pasiziurek, kaip savo pirmam pasisakyme aiskini 3+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3).....

dabar sifruok ji. pagal tave iseina blogai :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar palygink abu savo parasymus. ankstesni ir si :lol::lol::lol:

ir liks prisikabint tik prie saves. tu pats balamutinai zmogu.....

tarp vezu turi but du vaziavimai be vezu, o pagal pirma tavo aiskinima gaunasi vienas, arba pradzioj lauko 6m nepurksto ploto.....

Tai kad 1:1 mano ankstesnis ir šis. Tarp vėžių turi būti 3 važiavimai be vėžių, kitaip tariant, neskaitant pradžios, reikia kas ketvirtą važiavimą daryti vėžes. Baik, Raimi, malamutint :icon-cool:

taip, trys, pse prasom :D:D

pasiziurek, kaip savo pirmam pasisakyme aiskini 3+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3).....

dabar sifruok ji. pagal tave iseina blogai :D:D

Jau atsibodai, bet vistiek, ką pradėjau reikia baigti, praėjo noras ką nors daugiau rašyti į šį forumą.

Negi taip sunku iki galo paskaityti? Arunis kažkaip per pusę minutės suprato.

Iš pirmo aiškinimo:

"[3+6+6(3I3)+6+6(3][3)+6+6(3I3)+6+6(3] [3)+6+6(3I3)+6+6(3]

Ženklų paaiškinimai:Very Happy

[vieno purkštuvo važiavimas]

(3I3) - prieš tai einančiame šešete daromos vėžės

(3][3) - prieš tai einantį šešetą į dvi dalis dalina, vienam purkštuvo važiavimui ir kitam.

Reikia skaičiuoti tik pirmą trejetą, o po to tik šešetus, bet iš paskutinio šešeto atimti trejetą, nes trys metrai lieka kitam purkštuvui."

Pirmas:

[3+6+6(3I3)+6+6(3][3)+6+6(3I3)+6+6(3] [3)+6+6(3I3)+6+6(3]...

kadangi yra trys (3I3), reiškia trys važiavimai.

Antras:

3+6+6v+6+6+6+6v+6+6+6+6v+6+6...

Kadangi yra trys 6v, reiškia trys važiavimai.

Abu trims važiavimams - 72 metrams. Jeigu taip sunku buvo šešetus suskaičiuoti, skaičiuok pliusus - paprasčiau bus. Kaip pliusas taip sėjamosios važiavimas.

3+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3)+6+6(3+3)

Nieko panašaus nerašiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"[3+6+6(3I3)+6+6(3][3)+6+6(3I3)+6+6(3] [3)+6+6(3I3)+6+6(3].....

dabar ziurek.

vaziuoji puse sejalkos, darai 3m. kita vaziavima varai 6m. dar sekanti varai 6m darydamas vezes(3+3). sekantis vaziavimas 6m. dar sekantis vaziavimas 6m pagal tave jau su vezom(3+3) :icon-exclaim::icon-exclaim:

pagal tavo pradzios paaiskinima, tesinys turi but toks

3+6+6(3][3)+6+6+6(3][3)+6+6+6(3][3)+6+6+6.......

:) tik prasom nesinervint :):):)

matematikoj esu priekabus iki smulkmenu :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"[3+6+6(3I3)+6+6(3][3)+6+6(3I3)+6+6(3] [3)+6+6(3I3)+6+6(3].....

dabar ziurek.

vaziuoji puse sejalkos, darai 3m. kita vaziavima varai 6m. dar sekanti varai 6m darydamas vezes(3+3). sekantis vaziavimas 6m. dar sekantis vaziavimas 6m pagal tave jau su vezom(3+3) :icon-exclaim::icon-exclaim:

pagal tavo pradzios paaiskinima, tesinys turi but toks

3+6+6(3][3)+6+6+6(3][3)+6+6+6(3][3)+6+6+6.......

:) tik prasom nesinervint :):):)

matematikoj esu priekabus iki smulkmenu :):):)

Skaityk dar kartą. Kad priekabus tai matau, bet kad problemos su suvokimu irgi akis bado. Juk aiškiai parašiau važiuojam su puse 3 mtrai, tada 6, 6 darai vėžias, tada trys važiavimai be nieko, tik vidurinis, kitaip nei purškiant su 30 metrų, dalinamas skirtingiems purkštuvams (su trisdešimt purkštuvo kraštas eina sėjamosios kraštu), po to vėl darai vėžias ir vėl 3*6 nieko ir vėl vėžės.

Matai skirtumą tarp ženklų "I" ir ][" ar pas tave kompiuteryje nerodo? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viska rodo, tik tu aiskini keistai...... kazkaip ydomiai.....

jeigu as, su tuom susidures neikirtau, tai kaip kitam suprast?????

as jau du zmogelius islazdavojau del vezu. neikirto kaip su 6m, daryt vezas 12m purkstuvui.... pirma ta, kuris sejama pirko, paskui ta, kuris pardave :lol::lol::lol:

esme tame, kad 24m vezos daromos kas ketvirta vaziavima, o 12m kas antra.

:):):)

pagarba protingam zmogui :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viska rodo, tik tu aiskini keistai...... kazkaip ydomiai.....

jeigu as, su tuom susidures neikirtau, tai kaip kitam suprast?????

as jau du zmogelius islazdavojau del vezu. neikirto kaip su 6m, daryt vezas 12m purkstuvui.... pirma ta, kuris sejama pirko, paskui ta, kuris pardave :lol::lol::lol:

esme tame, kad 24m vezos daromos kas ketvirta vaziavima, o 12m kas antra.

:):):)

pagarba protingam zmogui :icon-wink:

Pagaliau išsiaiškinom :D:D:D Keistai, pripažįstu, tiesiog norėjau viską vienu kartu ženklų kalba paaiškint. Matyt per daug prigrūdžiau į vieną eilutę :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viska rodo, tik tu aiskini keistai...... kazkaip ydomiai.....

jeigu as, su tuom susidures neikirtau, tai kaip kitam suprast?????

as jau du zmogelius islazdavojau del vezu. neikirto kaip su 6m, daryt vezas 12m purkstuvui.... pirma ta, kuris sejama pirko, paskui ta, kuris pardave :lol::lol::lol:

esme tame, kad 24m vezos daromos kas ketvirta vaziavima, o 12m kas antra.

:):):)

pagarba protingam zmogui :icon-wink:

Pagaliau išsiaiškinom :D:D:D Keistai, pripažįstu, tiesiog norėjau viską vienu kartu ženklų kalba paaiškint. Matyt per daug prigrūdžiau į vieną eilutę :D:D:D

:D:D:D:D

buna, pasitaiko :):):)

bet 21m padaryt neymanoma, nors ukrainietis vadybininkas aiskino kitaip. purksruvo ploti dalinant is sejamosios plocio, turi gautis lygus skaicius....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va zodziu nesamone su vezom gaunasi,nes bent jau as pradedu seti nuo vieno krashto o kai jau baigineji lauka pradedu nuo kito tada is abieju pusiu graziai veze gaunasi ir purkshtuvas niekur nekliuna net jei laukas pamishkeje, o jei reiks dar ir nuo kito krashto vel ta jusu kryziazodi sprest tai manau traktoristas pasius mane na.ui, tada vel teks gryzti prie to kur esu dabar, tai yra seti paciam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va zodziu nesamone su vezom gaunasi,nes bent jau as pradedu seti nuo vieno krashto o kai jau baigineji lauka pradedu nuo kito tada is abieju pusiu graziai veze gaunasi ir purkshtuvas niekur nekliuna net jei laukas pamishkeje, o jei reiks dar ir nuo kito krashto vel ta jusu kryziazodi sprest tai manau traktoristas pasius mane na.ui, tada vel teks gryzti prie to kur esu dabar, tai yra seti paciam

:lol::lol::lol::lol:

nu pavarei :):)

apsek lauka ratu, ir problema dings. butent taip man su 6m sejo 12m purkstuvui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va zodziu nesamone su vezom gaunasi,nes bent jau as pradedu seti nuo vieno krashto o kai jau baigineji lauka pradedu nuo kito tada is abieju pusiu graziai veze gaunasi ir purkshtuvas niekur nekliuna net jei laukas pamishkeje, o jei reiks dar ir nuo kito krashto vel ta jusu kryziazodi sprest tai manau traktoristas pasius mane na.ui, tada vel teks gryzti prie to kur esu dabar, tai yra seti paciam

Viskas tas pats. Jokių problemų, gausis paprastai, nėra jokių kryžiažodžių. Jei bus automatinis atjungimas pusės, tai tik knopkę spust ir viskas, o dar papraščiau, bent kartą apsivažiuoti visą lauką su puse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra vienas niuansas, ble. kai sejam su noragine, pirma apsejam aplink lauka (purkstuvui), kada seja pvz su vederiu, pakrascius palieka pabaigai..... vat tada tas perstatymas gali nervint...

nera ir čia jokios problemos. kai sėji su noragine aplink lauką apsisėji visus 24 metrus. kai sėsi su vederiu apsisėsi tik vieną ratą, tris metrus, tada sau ramiai nuo pakraščio vieno, o baigiant lauką - galus. perstatymų tiek pat - 1. :icon-wink: 21 metrą irgi įmanoma, tik uždarymo sklendžių turi būti daug ir sėjamosios kompas gerai protaut turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra vienas niuansas, ble. kai sejam su noragine, pirma apsejam aplink lauka (purkstuvui), kada seja pvz su vederiu, pakrascius palieka pabaigai..... vat tada tas perstatymas gali nervint...

nera ir čia jokios problemos. kai sėji su noragine aplink lauką apsisėji visus 24 metrus. kai sėsi su vederiu apsisėsi tik vieną ratą, tris metrus, tada sau ramiai nuo pakraščio vieno, o baigiant lauką - galus. perstatymų tiek pat - 1. :icon-wink: 21 metrą irgi įmanoma, tik uždarymo sklendžių turi būti daug ir sėjamosios kompas gerai protaut turi.

taip iseina, kad turi uzsidarinet visi seklavamzdziai, o traktore stovet 4 Pentiumas :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beja as jusu patarimuose izvelgiu viena labai didele blogybe. pataisykite mane jei ash klystu, jei uzdarai puse sejamosios tai kita puse vistiek seja tarkim 200kg/ha ? na jei ji pniaumatine turiu omenyje, mechanine kitas reikalas, jei taip tai shudu shudas, nes visos ligos pradeda plisti ten kur pertankiai sueta, nepatinka man visa tai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va zodziu nesamone su vezom gaunasi,nes bent jau as pradedu seti nuo vieno krashto o kai jau baigineji lauka pradedu nuo kito tada is abieju pusiu graziai veze gaunasi ir purkshtuvas niekur nekliuna net jei laukas pamishkeje, o jei reiks dar ir nuo kito krashto vel ta jusu kryziazodi sprest tai manau traktoristas pasius mane na.ui, tada vel teks gryzti prie to kur esu dabar, tai yra seti paciam

:lol::lol::lol::lol:

nu pavarei :):)

apsek lauka ratu, ir problema dings. butent taip man su 6m sejo 12m purkstuvui.

seti ratu irgi nesamone, galulaukes seju paskiausiai, tai ka man tusciam vaziuot kilometra kad kita krashta apset, tai tu pats cia pavarei, netinka man jusu sistema. mano senoji amazone ant shito kanto tobulesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra vienas niuansas, ble. kai sejam su noragine, pirma apsejam aplink lauka (purkstuvui), kada seja pvz su vederiu, pakrascius palieka pabaigai..... vat tada tas perstatymas gali nervint...

nera ir čia jokios problemos. kai sėji su noragine aplink lauką apsisėji visus 24 metrus. kai sėsi su vederiu apsisėsi tik vieną ratą, tris metrus, tada sau ramiai nuo pakraščio vieno, o baigiant lauką - galus. perstatymų tiek pat - 1. :icon-wink: 21 metrą irgi įmanoma, tik uždarymo sklendžių turi būti daug ir sėjamosios kompas gerai protaut turi.

vat butent kad imanoma, ir ash zinau kaip tai padaryti, tik ash klausiu kaip tai padaryti lietuvoje ir ar reikia papildomai kompa uzsisakineti kita ar ne, zodziu grizom i pradini tashka, aciu uz pastangas ir ishsamius paaiskinimus

be to tas ukrainietis tikrai gudresnis uz daugeli lietuviu, musu vadybinninkams reiktu pasimokyti kaip reikia technika ishmanyti, zhino ka kiekvienas varshtas daro ir tt ir pnsh, ash jam linkiu tik toliau ishlikti tokiam koks yra, arba tapti dar geresniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beja as jusu patarimuose izvelgiu viena labai didele blogybe. pataisykite mane jei ash klystu, jei uzdarai puse sejamosios tai kita puse vistiek seja tarkim 200kg/ha ? na jei ji pniaumatine turiu omenyje, mechanine kitas reikalas, jei taip tai shudu shudas, nes visos ligos pradeda plisti ten kur pertankiai sueta, nepatinka man visa tai

Klysti. Užsidaryti turėtų prieš dozavimo ritę, todėl lieka 100 kg ant 6 metrų. Aišku horsche gali būti kitų niuansų, čia jau arūnis turėtų pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiuosi kad klystu, nes kazkaip neatkreipaiu demesio i tai, nes nebuvo poreikio, man tas zmogelis isaiskino ka reikia uzsisakyti (kompa minejo,bet nezinau ar jis toks pats kaip standartinis) kad nereiketu uzdarinet puse sejalkos. Na jei ten uzdarius puse sejalkos kita puse ses dviguba norma tai juodas apsurdas ishvis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va zodziu nesamone su vezom gaunasi,nes bent jau as pradedu seti nuo vieno krashto o kai jau baigineji lauka pradedu nuo kito tada is abieju pusiu graziai veze gaunasi ir purkshtuvas niekur nekliuna net jei laukas pamishkeje, o jei reiks dar ir nuo kito krashto vel ta jusu kryziazodi sprest tai manau traktoristas pasius mane na.ui, tada vel teks gryzti prie to kur esu dabar, tai yra seti paciam

:lol::lol::lol::lol:

nu pavarei :):)

apsek lauka ratu, ir problema dings. butent taip man su 6m sejo 12m purkstuvui.

seti ratu irgi nesamone, galulaukes seju paskiausiai, tai ka man tusciam vaziuot kilometra kad kita krashta apset, tai tu pats cia pavarei, netinka man jusu sistema. mano senoji amazone ant shito kanto tobulesne

O kam tuščiam važiuoti? Pustuštis tik turi pravažiuoti vieną ratą. Amazonė nė kiek ne tobulesnė, tiesiog yra skirtumas kur 21/3=7 (nelyginis) ir 24/6=4 (lyginis). Čia visa problema. Purkšk su 18 arba 30 m purkštuvu ir problemos kaip nebūta. Kam trumpinai savo purkštuva iki 21? Tam, kad nebūtų šios problemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...