Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.276
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  51

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 22

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

1 Prenumeratorius

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

3.760 profilio peržiūros
 1. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Man artimas pats maloniausias darbas. Gaila kad jo nebeturim pas savę. Apie bulves daug ne auginam tik savom reikmem, bet kokie 5 mažiausiai metai joms nearta, auga kaip augę. O dabar apie tą filosofija. Kokiu gyliu arėt? ps. As ne agronomas chemijos neišmanau. Nepasakyčiau kas NPK yra ką ūkininkas turėtų žinoti, tam yra agronomai konsultantai. Man mechanika prie dusios, tai man technologiniai dalykai aktualiau padaryt kuo geriau. Bet ką ardamas blogai padarei kiekvienas truputy pagalvojęs turėtų atsakyti. Vėl čia manę visaziniu uzvartys ir prakeiks, bet užtarėjų panašu yra čia.
 2. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Klysti, ir labai. bet kaip jau ir minėjo kiekvienam sava filosofija.
 3. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Sumasto žmonės kitų veiklų pelningesniu mažiau rizikingu. Pasikeičia gyvenimo būdas. Liga. Senatvė. Skyrybos.... Priežasčių daug. Ne tik tai ką matot bankrotas, sausra, liūtis, šoko per aukštai. Čia turbūt griebė vardinti tai ką pats sau pritaikytų.
 4. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Ten turbūt per du plotus tas 1000 ir ten ne bankrotas. 22milijonai tai hektaras po 22k gaunasi. Aišku pastatai technika į tai įskaičiuota.
 5. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Dar ant šlaunų pakabina koky skersiny sunkesny, kad važiuojant paguldytu arimo kryptimi.
 6. MBLORINSER

  zemes sklypu ribu zemelapis

  Jau veikia ir po atsinaujinimo atsirado mano naujai suformuotas sklypas po pastatais.
 7. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Cia ne esme kas mano ar ismano. Patys per daug susireiksminat. Paskambink dar karta ir didele tikimybe kad kita vista kitaip uzgiedos, ten jos visos ir i visas vingrybes neisigilins. kaip ir minejau pasiklyde savokose poselis ir poselis skirtas zalinimui. skirtingi reikalavimai taikomi. kiek manau lietuvoje poselio prisisejo 99 proc. ukiu del zalinimo.
 8. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  jo jie 8 savaiciu nesuskaiciuoja tai taisykles tos juodos ant balto tikrai neykandamos. As is pairties sakau kas parasyta, ka pasake paskambinus ir ka pasake kai buvo pas drauga patikra ir kaip isaiskino tikrintojas. bet tegul jie pesiojasi. kaip padarys taip bus blogai. Matai iterpti reik iki pavasario tai suvoluoti rudeny manau tiks, bet pavasary iki geguzes1d. reikes iterpt, o as to daryt nenoriu.
 9. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Toks lengvas naujausias pataisymas jums kuris skaitot ir nedaskaitot. 2. 2018 09 18 įsakymu Nr. 3D-644 (nuo 2018 09 19) visos nuostatos cia. http://www.infolex.lt/ta/346570 Nei visazinis nei ka tik cituoju tai ka ministerija patvirtinus. Dar yra tokios dvi skirtingos savokos poselis ir poselis skirtas zalinimui EASV Apie seja pranest reikia kad zinotu nuo kada skaiciuoti kitu atveju skaiciuos nuo paskutines dienos tai yra rugpjucio 15d. 44.2.2. posėlis sėjamas po ankstyvųjų bulvių, ankstyvųjų daržovių, javų arba rapsų derliaus nuėmimo birželio 30 d.–rugpjūčio 15 d. sėjant bent iš dviejų augalų rūšių sėklų augalų susidedantį mišinį, o turintiems ūkinių gyvūnų ne mažiau nei 0,1 SG hektarui, kaip nustatyta taisyklių 7.13.4.3 papunktyje – sėjant ir vienos rūšies žolinius (klasifikatoriaus III grupės arba kodu GPŽ deklaruojamus) augalus, kurie turi būti sudygę ir matomi lauke po pagrindinės rūšies augalų derliaus nuėmimo nuo einamųjų metų rugsėjo 1 d. iki spalio 15 d. Posėlį galima išlaikyti trumpiau nei nurodyta, jei jis nepertraukiamai išlaikomas dirvoje bent 8 savaites, o pareiškėjas, pasėjęs posėlį, ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas el. paštu informuoja Agentūrą apie sėją, nurodydamas valdos numerį, KŽS ir lauko numerius bei tikslią sėjos datą, nuo kurios bus skaičiuojamas posėlio išlaikymo dirvoje terminas. Posėlis negali būti naudojamas ganymui ir derliui ir turi būti įterptas į dirvą iki kitų metų gegužės 1 d., ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas apie tai el. paštu poselis@nma.lt ar telefonu informuojant Agentūrą. Posėlį išlaikyti tik iki rugsėjo 20 d. galima tada, kai jo vietoje sėjami žieminiai augalai; KEISTA: 1. 2018 08 14 įsakymu Nr. 3D-555 (nuo 2018 08 15) (TAR, 2018, Nr. 2018-13074) 2. 2018 09 18 įsakymu Nr. 3D-644 (nuo 2018 09 19) (TAR, 2018, Nr. 2018-14646) Na o viska apibendrinus, tema ne apie istatymus , bet apie baltaja garstycia. Tai toliau nesipletosiu.
 10. MBLORINSER

  zalioji trasa.

  Pernai prieš kūlimą beriau, bet per sausa buvo prastai dygo. Šiemet kai sausa buvo nerizikavau. Bet vengiant dirbimo(no till) ir pagerinti dygima reiktų sėti su razieninem akeciom.
 11. MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  Metus atgal atsiversk šitoje temoje ir rasi. Spalio10d suėjo metai po keitimo.
 12. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Jus žmonės taisyles skaitot? Tai jeigu už deklaravęs zalinima tai privalėjo laikyti iki spalio 15d. Nebent būtų sejes žieminius tai 8 savaitės arba rugsėjo 20d. (šiemet). Na bet, bet kokiu atveju sekdamas per anksti nesąmonių prisidare.
 13. MBLORINSER

  MASSEY FERGUSSON

  Dar galimas ir šitas variantas turi būtinai patikrinti.
 14. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Daug priklauso nuo dirvos ir sėjos laiko. Kaimynas po žieminių miežių pasisejo liepos pradžioje ir norėjo išlaikyti iki spalio 15d. Na iki termino. Tai rizikavo ir su skuto sekmadieny nes sėklos jau spalvą pakeitę buvo. Taip kad sėjos laikas labai keičia viską. Aš sėjau liepos 21d. Bet po 8 savaičių sėjau žieminius. Tėvulio seta askutinem liepos dienom. Visa informacija su nuotraukom ir svoriais žalios masės puslapiu atgal. Tarp PS ir TP sėjos laiko skirtumas gali būti net mėnesis o kaip pvz šiemet (bet nebūtinai jei sejama po ankstyvuju kultūrų, ar sejama prieš derliaus nuemima) net ir du mėnesiai.
 15. MBLORINSER

  Baltoji garstyčia

  Reikėtų pasiskaityti puslapiu atgal ir bus aiškiau. kalba ėjo apie posely kuris sejasi iki rugpjūčio 15d. Tai sekloms subręsti pakankamai laiko. O jus snekat apie tarpinius kuriuos jei deklaruoti reik pasėti iki rugsėjo 15d. Šitiems jei pasėti ne per anksti tikrai sėklų subrandinimas neaktualu. As už neiterpima ką ir darau pas mus tiesiogine sėja 90% laukų. bet daugelis to nedaro ir jiems įterpimas būtinas norint atlikti sėja. Taip kad kiekvienas renkasi pagal savo ūkyje naudojamas technologijas.
×