Jump to content

Recommended Posts

On ‎2017‎.‎09‎.‎06 at 13:49, Donce55 pranešimas:

Turim Case 5150. Pirkom 2007-2008. Prasukes jau 10890mt/h Pirkom buvo lygtais su 5600mt/h Nebepamenu. Dirbam su juo: ariam su 4korp. vartomu kvernelandu 40cm, Kultivuojam 5m kverneland kultivatorium su lentom voliukais, skutam su staltech 3m skutiku, sejam su vaderstad 3m(be trasu) dirbimas 3eiles nagu(nepasakysiu kiek nagu is viso yra) ir lyginimo lenta, tampom priekaba nuo lauko iki elevatoriaus(10km i viena puse) 15t kvieciu telpa per metus apie 400t isvezam, barstom trasas purskiam kartais. Gedimai: Keitem sia ziema tarpine, nes leido vandeni, galini salnika pries 4metus keitem, dabar lyg ir kitas jau pradeda rasoti, priekinius keitem po kelis kartus, bet cia paciu kalte. O daugiau kaip ir nuo susidevejimo keitimai visi. Tik pas mus stovejo galinei pakaboj cilindras ant vienos slaunies, bet jis mum susidevejo, o naujas kainavo 2000lt. Tai isimem ji, nes kiek ziurejom niekur nera tokio, tai taip ir neissiaiskinom kodel jis ten buvo idetas. Traktorius buvo parveztas is Danijos, pirkom is Marguciu(reklamos nedarau). Pries perkant reiketu ziureti spaudima sistemoje, bet cia kaip ir visiem. Tepalas kartu ir trasmisija ir hidraulis. 

lygiai tokį patį ir aš turiu, dabar reikia tilto įvores pakeist ir dešinį salnyką, nes tepalas laša, silpnai bet vis tiek erzina... ir dar varva tepalas kai padargą pasikabinu kažkur iš galo, nelabai aiški vieta ir priežastis...

kitam traktoriui keites jau įvores ir šiuo metu tvarkau priekinį tiltą, salnykai, guoliai, kryžmės gan brangus malonumas...

kaip ta skutika velka? galvoju apie prikabinamą, bet tik 4m dauguma.

prieš 37 minutes , aurimasz pranešimas:

kokia gali but nuomone is paveiksliuko? Turiu 6620 ir 6630 (beje galvoju pardavinet) - jei planuoji art su 5 korpusais ir skust su 4 metrais  - per silpni. 6930 jau stipriau bet apie 4 metro vaderstad irgi negalvok. Pagal vaizdelį balsuočiau už paskutinį - važiuok, tikrink per visus galus.

Prieš 10 valandų, Karsonas pranešimas:

lygiai tokį patį ir aš turiu, dabar reikia tilto įvores pakeist ir dešinį salnyką, nes tepalas laša, silpnai bet vis tiek erzina... ir dar varva tepalas kai padargą pasikabinu kažkur iš galo, nelabai aiški vieta ir priežastis...

kitam traktoriui keites jau įvores ir šiuo metu tvarkau priekinį tiltą, salnykai, guoliai, kryžmės gan brangus malonumas...

kaip ta skutika velka? galvoju apie prikabinamą, bet tik 4m dauguma.

Pas mus irgi is galines pakabos leidzia tepala  ir patys nezinom is kur, per ta alkune kazkur lyg sakyciau, bet irgi nesimato iki galo is kur. Pernai metais tai nebuvau net priekinio tilto ijunges niekada su skutiku o siemet kur slapesne zeme ir lietus lyja tai teko ijungti, bet per tokius orus nelabai kazkaip su skutiku vazineti, volas apsivelia visas. Kai nupirkom 3m ir pabandem tai dabar imtume 4m, bet kaip tu ir sakai prikabinama ir tik uz toki, nes pakabai vistiek geriau prikabinamas, uztenka ir plugo pakabinama, kad tampo, ir darbas gal net greitesnis su prikabinamu turetu buti. Dar, kaimynas su tokiu pat skutiku dirba, pas ji Class 2007m 100ag ir traukia ji lengvai, nesiskundzia.
P.S. pabandykit firmom pasiskambinti, gal duotu koki demini pabandyti, pries sezona maciau, kad kazkoks buvo paleistas deminis. 

On 2017-09-12 at 20:45, Donce55 pranešimas:

Pas mus irgi is galines pakabos leidzia tepala  ir patys nezinom is kur, per ta alkune kazkur lyg sakyciau, bet irgi nesimato iki galo is kur. Pernai metais tai nebuvau net priekinio tilto ijunges niekada su skutiku o siemet kur slapesne zeme ir lietus lyja tai teko ijungti, bet per tokius orus nelabai kazkaip su skutiku vazineti, volas apsivelia visas. Kai nupirkom 3m ir pabandem tai dabar imtume 4m, bet kaip tu ir sakai prikabinama ir tik uz toki, nes pakabai vistiek geriau prikabinamas, uztenka ir plugo pakabinama, kad tampo, ir darbas gal net greitesnis su prikabinamu turetu buti. Dar, kaimynas su tokiu pat skutiku dirba, pas ji Class 2007m 100ag ir traukia ji lengvai, nesiskundzia.
P.S. pabandykit firmom pasiskambinti, gal duotu koki demini pabandyti, pries sezona maciau, kad kazkoks buvo paleistas deminis. 

Man JD 4050 tepala leido kur eina asis skersai gal.tilto o ant jos kabinasi slaunys.Ta asis kaurai perlenda per tilta ir stovi manzetai.Pakeiciau juos ir viskas susitvarke.

sveiki, taip atsitiko kad po biski ziurinejuos traktoriu ir gal kas turit kazka panasaus ir galit pasakyti ka blogo ar gero. Kolkas domiuosiu deutz fahr 6165 ir valtra t144active.

df 6165 bazine kaina 77k euro +priekine pakaba ir darbinis velenas, kurio kainos dar nezinau, bet antradieni atvaziuos vadybininkas.

valtra t144a 76k euro, priekine pakaba su darbiniu velenu 8k euro, didelis pliusas tas kad man servizas butu uz 30km ir atskira tepalo sistema.

siaip visada galvojau apie df, bet baisoka del jo kokybes.

ps: neuzmetykit raktais kad nera lietuvisku raidziu pas mane, katik win perrasyti ir kazkodel neina pakeisti kalbos. aciu

prieš 33 minutes , constant pranešimas:

sveiki, taip atsitiko kad po biski ziurinejuos traktoriu ir gal kas turit kazka panasaus ir galit pasakyti ka blogo ar gero. Kolkas domiuosiu deutz fahr 6165 ir valtra t144active.

df 6165 bazine kaina 77k euro +priekine pakaba ir darbinis velenas, kurio kainos dar nezinau, bet antradieni atvaziuos vadybininkas.

valtra t144a 76k euro, priekine pakaba su darbiniu velenu 8k euro, didelis pliusas tas kad man servizas butu uz 30km ir atskira tepalo sistema.

ps: neuzmetykit raktais kad nera lietuvisku raidziu pas mane, katik win perrasyti ir kazkodel neina pakeisti kalbos. aciu

Bet valtra turi pliusu, ilgesnė bazė, sunkesmė, servisas šalia, dar ir atskira tepalo sistema

prieš 6 minutes , zetor1 pranešimas:

Kas apie valtra serviza tai pazystamas turi valtra tai nepatenkintas servisu cia kaip kam ir siaip paciu valtra nepatenkintas antro nebepirktu

Koki modeli turi, kokios problemos buvo, kas liečia servisa tai ten sudėtingi reikalai, asmeniškai aš turiu dvi valtras ir man teko laimė bendrautu su VALTRALITA servisu iš Šakiu, tai jei trumpai tai vien dėl tokio serviso valtros neapsimoka pirkti, ne servisas o katastrofa. Bet dar yra BIORAS  lygtai Biržuose randasi tai apie juos girdėjau tik teigiamus atsiliepimus bet pačiam neteko susidurt.

prieš 44 minutes , constant pranešimas:

seip Valtra rimtesnis aparatas, o DF grazus zaislas kieme laikyt :), su senesneis DF esu susidures, tai pas juos man nepatiko deze ir tiltais, labai jau jie laikrodiniai, ir ju remontas labai priklus :( 

tik su Valtrom yra viena bedike, reikia labai gaug ka uzsakineti jei nori turet rimta zirga, o ne zaislini, viska reik imti stiprinta, pvz priekinis tilto tvirtinimas, ratlankiai, galine pakaba ir t.t.

man pries pora metu buvo sovus mintis Valtra nugriebt nauja, tai info prisirinkau kruva, o vadyba tylejo ir nieko nesake apie tuos stiprintus mazgus, tik kai pradejau klausinet, tai uzsimine kad yra galimybe pasirinkti stiprintus, aisku tada ir kaina jau auga, cia forume irgi man rods yra diskutuota apie tai :) 

Cia jus apie naujus vis kalbate o as tegaliu rinktis tik deveta ,tai noreciau paklaust  o kaip toks traktorius ar vertas demesio ,dabar turiu NH G170 bet jau reiktu galingesnio

New Holland TG 255                                                                  

Prieš 3 valandų, viktorass pranešimas:

Bet valtra turi pliusu, ilgesnė bazė, sunkesmė, servisas šalia, dar ir atskira tepalo sistema

kad baze ilgesne tai jo, bet svoris man atrodo panasus yra. Girdejau kad silutej vienas rimtas meistras atsirado del tu valtru, o kaip yra velniai ten zino. Df kaina patrauklesne, kalbejo kad tiltai rimtesni jau yra sudeti po atnaujinimo, kuro sanaudos jo turetu buti mazesnes. Dar reiks del massey ferguson 7715 pasiskambinti, del case pumos 150, bet labiau linkes prie sisu variklio arba deutz

DF servisas tai čia kaip paklius, jei biržai tai labai jais esu nusivylęs... Jei kauno tai buvo vadovas serviso puikus ir pas mane apsilankęs meistras geras, dabar vadovas serviso pasikeitė į tokį Donata su kuriuo neina susikalbėt.... Kai garantiniam tai atvyko greit, buvo kad už 3 val. prisitatė 120 km 

Šiaip kaip traktorium patenkintas, darbas tikrai ekonomiškas, nežinau kaip bus su remontais... Dalys tai kiek supratau tikrai brangios, aptarnavimai irgi

Prieš 8 valandų, constant pranešimas:

kad baze ilgesne tai jo, bet svoris man atrodo panasus yra. Girdejau kad silutej vienas rimtas meistras atsirado del tu valtru, o kaip yra velniai ten zino. Df kaina patrauklesne, kalbejo kad tiltai rimtesni jau yra sudeti po atnaujinimo, kuro sanaudos jo turetu buti mazesnes. Dar reiks del massey ferguson 7715 pasiskambinti, del case pumos 150, bet labiau linkes prie sisu variklio arba deutz

Na jeigu žiūrint konedata tai valtra apie puse tonos sunkesnė už df, bet ten su tais svoriais tai reik gerai isigilint nes vieni svori rašo su kuro užpilditais bakais ir papildomais svoriais kiti tik pačio traktoriaus be kuro ir svoriu, Čia kur Vilius paminėjo NH7.175 tai toki traktoriu prieš kelis mėnesius pirkau tai už 77 tūkstančius gali paimti su belaipte transmisija ir pilniausia komplektacija tik be priekinės pakabos nes man jos nereikėjo. bet jei su automatine ar pusiau atomatine transmisija tai manau kokiais 7-8 tūkstančiais pigiau bus jau gerai pakomplektuotas nes t7 serija prasideda nuo 63 tūkstančiu. Kai komplektuosi traktoriu tai elektrinius veidrodžius užsakyk,  niekad negalvojau kad tiek patogumo jie suteikia.

Prieš 9 valandų, Vilius pranešimas:

pasidomek JD 6155M ir dar geras variantas NH  t7,175 kainom. nes čia kur valtra ir df ar fergiusonas tai neskaitau rimtais aparatais.

jei netingesi kada argumentuok, nes visur kur imanoma siki ant mf.pats turiu ir dziaugiuos. kiti turi jd  (deveti) ir gailisi..... taip kad toks pasakymas kad blogas traktorius turetu buti placiau aprasytas.

Kad ir kokia spalva butu ji neapsaugota nuo gedimu,  prieini prie nauju traktoriu ir matai kur gamintojas palieka besitrinanciu mazgu ar tai slanga i slanga ar tai laidus kur i korpusa ir supranti,  kad jie ten renka belekaip. Visada stebiu mazgus ar nesitrina kur, ir juos biski patobulinu,  kad nebutu paskui nesamoniu. 

prieš valandą, viktorass pranešimas:

Na jeigu žiūrint konedata tai valtra apie puse tonos sunkesnė už df, bet ten su tais svoriais tai reik gerai isigilint nes vieni svori rašo su kuro užpilditais bakais ir papildomais svoriais kiti tik pačio traktoriaus be kuro ir svoriu, Čia kur Vilius paminėjo NH7.175 tai toki traktoriu prieš kelis mėnesius pirkau tai už 77 tūkstančius gali paimti su belaipte transmisija ir pilniausia komplektacija tik be priekinės pakabos nes man jos nereikėjo. bet jei su automatine ar pusiau atomatine transmisija tai manau kokiais 7-8 tūkstančiais pigiau bus jau gerai pakomplektuotas nes t7 serija prasideda nuo 63 tūkstančiu. Kai komplektuosi traktoriu tai elektrinius veidrodžius užsakyk,  niekad negalvojau kad tiek patogumo jie suteikia.

praskambinsiu dar per firmas, kaip su nh ekonomiskumu? Labai jau ziuriu i kuro sanaudas..

prieš 11 minutes , constant pranešimas:

praskambinsiu dar per firmas, kaip su nh ekonomiskumu? Labai jau ziuriu i kuro sanaudas..

Tai tu neskambink o vaziuok ziurėt. Pasišnekėsi, pasiziurėsi, pasibandymą fal suderinsi ir taps viskas aiškiau.

Kuro sanaudos asku nuo techniniu parametru, bet 50 proc. priklauso ir nuo tarpines, kuri arba su galva arba be galvos... asmeniskai pats arimui su nh isleidziu 15 litru ha, kai tuo tarpu smdytos tarpines sugeba ir iki 20 - cia jau priziurint kad nenupilynetu....

Jei žiūrėt i kuro sanaudas tai čia kogero labai klaidingas pasirinkimo kriterijus. Plius minus traktoriu kuro sanaudos hektarui gali skirtis max 1-2ltr. Aš žiūrėčiau kieno geresnis servisas nes kai traktorius sugrius tu rukysi ir niekam bus neidomu kada prisistatys tada. Kas dėl NH ekonomiški traktoriai ;)

Prieš 5 valandų, Vilius pranešimas:

Jei žiūrėt i kuro sanaudas tai čia kogero labai klaidingas pasirinkimo kriterijus. Plius minus traktoriu kuro sanaudos hektarui gali skirtis max 1-2ltr. Aš žiūrėčiau kieno geresnis servisas nes kai traktorius sugrius tu rukysi ir niekam bus neidomu kada prisistatys tada. Kas dėl NH ekonomiški traktoriai ;)

O su kokiais traktoriais lyginai NH ekonomiskuma

Nežinau ar df žaislas, pasidomek df 6185 rc ar kad ir powershift, ten priekinis tiltas jau kaip fend dana m50 eina ir priekines pakabos  galia eina 5480 kg, galine 9200 berods, ir konstrukcine masė jau 8100 kg☺ 180 tikrų Ag. Bet ratų bazė 277, tai pvz MF tuo tikrai ilgesnė, tik reik mano nuomone žiūrėt tikrus arklius, o ne didžiausia, maksimali galia, nes čia manau šiek tiek apgavystė su ta didžiausia galia☺ mano nuomone pasilygink tikrus arklius, greičių dėžes ir kt, nes pagal tikrus arklius reiktų žiūrėt tada Df 6185, NH 7.230, mf7720, class orion 650☺ būna juk kad dileriai sako ką reikia sakyt ir ką nori girdėt, bet juk yra tractordata, konedata kur galima pasitikrint☺

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti