Jump to content

Grikiai


Jonas2

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...

Galinta ima gliufosato tyrimo mėginį, kurio kaina 100eur/mašinai, jį apsimoka pats ūkininkas, nes po pernai to reikalauja iš jų veterinarinė. Visiems ūkiams grikių Lietuvoje purkšti negalima, nei roundapu, nei reglonu, nėra registruotų herbicidų.
Prienuose ima grikius be tyrimo, bet primygtinai perspėja, kad jei ras herbicidų, atseks ir teks apsimokėti už padarytą žalą, tad siūlo geriau nevežti ir pasilikti sėklai. Šiemet šiaip superka juos sunkiai, dabar jau labai drėgnų neima.

Įdomu kokia bus situacija kitąmet, ar daug žmonių atsikando šiemet tų grikių, nes ir kainos su pernai metais pavažiavo ir pridavimas nebe toks paprastas kaip anksčiau, ar čia tik man taip vienam pasirodė.

P.S. Rekomenduoju visada pasidaryti svarstyklių parodymų fotkę kai sveria pilną mašiną, kad būtų ką lyginti su gauta sąskaita, ar sutampa svoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

ar teisybe kad grikiai patys atsiseja??? tipo nekuli ir kitais metais vel grikiai...ir du metus butu grikiai?

kaip reaguotu  NMA? ir kiek i ha kg seklos  reiketu? ar su trasu barstytuvu paseciau,nors ir to dar neturiu? :)  

man del biciu,labai jau medus skanus...kulti nekulciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

ar teisybe kad grikiai patys atsiseja??? tipo nekuli ir kitais metais vel grikiai...ir du metus butu grikiai?

kaip reaguotu  NMA? ir kiek i ha kg seklos  reiketu? ar su trasu barstytuvu paseciau,nors ir to dar neturiu? :)  

man del biciu,labai jau medus skanus...kulti nekulciau

NMA niekaip nereaguotų. Viskas gerai būtų. 3 metai paeiliui ta pati kultūra gali būt lauke. Apie 1oo kg i ha sėja. O, kad atsisėtų, tai faktas kaip blynas, juo labiau nenukūlus. Net po nukūlimo pasėjus kitamet vasarines kultūras, būna grikių pridygsta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...