Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš 7 minutes , ramunas.s pranešimas:

is rudens nebuvo paduota daliai zieminiu kvieciu ir rapsui npk. ka berti pavasari kad pamaitint npk juos? ar azofoske ar ka kitka rinktis?

Siaip skystos NPK geriau. Bet sunku ivaziuoti buna su jom. Ankti pavasari. 

Reik ziuret kas pigiau gaunasi pagal veiklia, aisku truputi azafoskes tirpumas geresnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Witalikas pranešimas:

Siaip skystos NPK geriau. Bet sunku ivaziuoti buna su jom. Ankti pavasari. 

Reik ziuret kas pigiau gaunasi pagal veiklia, aisku truputi azafoskes tirpumas geresnis.

na man vienas vadybininkas aiskino kad jei pilsi kitokia nei kad azofoske tai jos nieko nepaims ir ji liks rudenio sejai.kazkaip nelabai tikiu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , Uk. Jomantas pranešimas:

Čia pagrinde dėl fosforo kalbėjo, tai negi jo kitokia forma azafoskei? 

Kalba eina ne apie veiklias medžiagas kokios jos formos, bet apie tirpumą. Azofoskės rišančioji medžiaga geriausiai tirpi, todėl jinai labiausiai tinka norint greitesnio veikliųjų medžiagų išsilaisvinimo ir poveikio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramunas.s pranešimas:

na man vienas vadybininkas aiskino kad jei pilsi kitokia nei kad azofoske tai jos nieko nepaims ir ji liks rudenio sejai.kazkaip nelabai tikiu....

Gerbiamasis, jau studijas pamiršote :) pavasarinis tręšimas P, K trąšomis kitai kultūrai. Gerų geriausiu atveju einamųjų metų augalai pasiims 30 proc, ne daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , drapox pranešimas:

Kalba eina ne apie veiklias medžiagas kokios jos formos, bet apie tirpumą. Azofoskės rišančioji medžiaga geriausiai tirpi, todėl jinai labiausiai tinka norint greitesnio veikliųjų medžiagų išsilaisvinimo ir poveikio. 

Aš manau anksti pavasarį tas mažai groja, nebent kaina kurios nežinau

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...