Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

prieš valandą, deivas pranešimas:

pirkau multiva 6 m su aketelem ,voleliu ir lyginimo lenta priekyje 23 000 + PVM

Lyginau su vaderstadtu rezultatas darbo toks pats tik sis pigesnis ir maziau arkliu reikia.

o kodėl reikia mažiau arklių multivai palyginus su tokio pločio vaderstadt kultivatoriumi? Dantų mažiau ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dantu isdetyme  esme , vieni bando sudet tapati i 6 eiles, kiti i 7 eiles. Ko pasekoje del mazesnio kimsimo ir pasipriesinimo velka lengviau. Del sio paprotinimo labai esu dekingas radviliskieciam, kurie isbande savo kailiu  tempe tuo paciu traktoriumi ir tam paciam lauke. Po to pats pas save emiau demo ir lyginaus su turimu vaderstadt senuku, kuris nieko nesugebejo si rudeni padaryt slapioje dirvoje. Su multiva pavyko  paruosti +  100 ha ir paseti zieminiu kvieciu. Tai kaip ir paskaiciavus gaunas kad jau atsipirko jis man.  Kitu atveju sedetume su 130 ha kvieciu, o dabar 230ha. 

Nagai laiko gerai. Neatlinksta. Bet gali luzti  darant staigu posuki, todel patartina sukantis pripakelti galulaukese. Paciam neluzo be visi  multivos turetojai taip patare. 

Naujam padirbus atsileido nagu fiksatoriai, teko pervarzyt. Gal servisas surinkinedami  nedaverze, o gal padirbus naujam taip turi buti nezinau. Bet susivarzem ir viskas ok.

Dar viena smulkmena yra tai volelio tepimo taskas, kuri prilipusi dirva prie remo nutrina. Tai manau per sezona teks keleta tepimtaskiu pakeist. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , deivas pranešimas:

Rudeniop yra planu praplatinti i 7 metrus. Tuo atveju prisisuka po 0.5m praplatinimai ant kiekvieno sparno, aisku voleli teks keist i platesni.

Deividai, parašyk tikslų modelį tos multivos, palyginsim mes čia tuoj. Nes man tai keistoka, jei nagų skaičius tas pats, tai koks skirtumas ar jie bus sumontuoti į 6 ar 7 eiles, vis tiek pasipriešinimas tas pats. O gal vaderstadto dantys platesni bei storesni nei multivos ir dėl to sunkiau traukti?? :) ir dar, reikėjo germinatorių su multiva palyginti šiemet rudenį, būtum dar didesnį efektą pamatęs ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėkmės raktas - stabilizatorius

Dvipusio veikimo stabilizatorius sujungia visas CrossBoard lystes, kad dirbtų kaip vienas mazgas, neleidžiant pavienėms lystėms atsilenkti pirmyn arba atgal.

Ypatingai lygūs įdirbti laukai, mažesnis važiavimų skaičius  ir optimalios sąlygos sėjai - Jūsų NZ Aggressive pranašumas.o to multiva neturi,ar klystu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ceck pranešimas:

Sėkmės raktas - stabilizatorius

Dvipusio veikimo stabilizatorius sujungia visas CrossBoard lystes, kad dirbtų kaip vienas mazgas, neleidžiant pavienėms lystėms atsilenkti pirmyn arba atgal.

Ypatingai lygūs įdirbti laukai, mažesnis važiavimų skaičius  ir optimalios sąlygos sėjai - Jūsų NZ Aggressive pranašumas.o to multiva neturi,ar klystu

nesujungta lenta. Dar užmečiau akį, kad pas vaderį 6m net dantų daugiau 79 prieš multivos 72. Skirtumai jėgos poreikiui ryškėja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, deivas pranešimas:

dantu isdetyme  esme , vieni bando sudet tapati i 6 eiles, kiti i 7 eiles. Ko pasekoje del mazesnio kimsimo ir pasipriesinimo velka lengviau. Del sio paprotinimo labai esu dekingas radviliskieciam, kurie isbande savo kailiu  tempe tuo paciu traktoriumi ir tam paciam lauke. Po to pats pas save emiau demo ir lyginaus su turimu vaderstadt senuku, kuris nieko nesugebejo si rudeni padaryt slapioje dirvoje. Su multiva pavyko  paruosti +  100 ha ir paseti zieminiu kvieciu. Tai kaip ir paskaiciavus gaunas kad jau atsipirko jis man.  Kitu atveju sedetume su 130 ha kvieciu, o dabar 230ha. 

Nagai laiko gerai. Neatlinksta. Bet gali luzti  darant staigu posuki, todel patartina sukantis pripakelti galulaukese. Paciam neluzo be visi  multivos turetojai taip patare. 

Naujam padirbus atsileido nagu fiksatoriai, teko pervarzyt. Gal servisas surinkinedami  nedaverze, o gal padirbus naujam taip turi buti nezinau. Bet susivarzem ir viskas ok.

Dar viena smulkmena yra tai volelio tepimo taskas, kuri prilipusi dirva prie remo nutrina. Tai manau per sezona teks keleta tepimtaskiu pakeist. 

Nufotkink kaip isdestyti dantys pirmose ir paskuti ese eilese. Eiliu skaicius nieko nepasako. Su maziau eiliu galima padaryt protingesni isdestyma nei daug eiliu turint bet sugrustu. Multivos dantys yra kiaciausi rinkoje, gerai islaiko gyli, bet luzta taip pat pirmi, taigi uzteks gero akmens giluminio ir danciui viso labo. Vederio dantys yra daug pranasesni akmenuotose dirvose ir nebijo jokiu sukinejimu, nes yra nesvietiskai elastingi. Tiesa, molio taip kokybiskai neisdraskys.

 Beje, kaina tai kosmine sumokejai :) gal laikas spaude

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Modelis Multiva  optima T.  Manau eiles daug ka  pasako. Jei eiliu skaicius didesnis o nagu kad ir tiek pat, tai vadinasi tarp gretimu nagu tarpas didesnis. O visumoj nagai vistiek vienas kita padengia.

O vaderstadto stabilizatorius tai tas pats kas sveleri pries kultivatoriu nuleisti ant spiruokliu. Israsta pries 20 metu. Naujiena, sekmes raktas - gal visiskai debilais laiko. Reklama, marketingas, tipo mes kieciausi. Ai ir seip baigia jau uz......isti vadybininku triochinimai.  Viska manau statau ant demo. Paemei pabandei tiko patiko nupirkai ir vsio. Aisku dar pries tai aplankyti kelis senus turetojus ir apziuret padarga po keliu metu eksplotacijos.

Pas mus rajone kiek maciau tai jau su mano 4 bus kultivatorius.

Multivos puslapyje yra video ten matos viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir čia negarbina per daug vaderio, bet nereikia ir pasakoti, kad multiva number uno. Dėl sujungtos lentos, kaip tu pavadinai šveleriu ant spyruoklių, tai tikrai nėra. Lentos amortizuoja tikrai gerai, ir tas sujungimas, mano galva, labiau lygina nei kad atskiros lentos. Be to, žiūrėdamas senus turėtojus, turėjai į tai atkreipti dėmesį, kad lentų spyruoklės pasideformavusios. Vat ir privalumas.

ir man vis tiek nesuprantamas argumentas, kaip didesnis eilių kieks esant tiek pat nagų skaičiui, gali įtakoti traukos poreikį?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ar as sakiau kad multiva number one, zmogus paklause kiek kainuoja dabar kultivatoriai, atsakiau ka pirkau , ka pastebejau. Jei man pabandymui butu suvezti visi lietuvos kultivatoriai buciau rinkesis is visu. Aplamai tai darbo irankis, jis padaro darba ir as patenkintas kaip ji jis padaro. Jei jum patinka kitas irankis pirkit kita, nes jus su juo dirbsit ir uz ji mokesit  jus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas ok, diskutuojam ir ieškom geriausių sprendimų. Kai sau dairiausi, tai laumetrio 6m su dviem lentom pernai kaštavo 16k plius pvm. Viskas su juo gerai, tik man asmeniškai, nepatiko gylio nustatymo/palaikymo principas ant klipsų, kurie buvo tieisog dedami ant važiuoklės pakėlimo cilindrų, o tie cilindrai stati. ir tie klipsai nepririšti prie rėmo buvo. Toks jausmas, kad transportuojant, pasilingavus jam, gali pamesti tuos klipsus. O šiaip drapakas kaip drapakas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...