Jump to content
uk.algis

zieminis rapsas

Recommended Posts

O cia jau pono valia esu mates ir 3,5mm pas mane 2,5 mm apvaalios  nors is tikro reiktu nueiti pasitikrinti dorai nepamenu.p.s.jei kulturos seklos apvalios tai ir skyles apvalios turi buti kas cia pr klausimas?

Prieš 6 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Arimineje nebūna arba būna ne tiek kad naikinti reiktų. Min till jų jau būna o no till dar daugiau.

taip kad nieko nenaudoju tai priklauso nuo dirbimo technologijos.

Ir nuo dirvozemio priklauso kur bus sliuzu. Sliuzai priesmelyje smelyje durpeje nebet pievoj gali gyventi. Pernai sliuzu beda islindo suartose daugiametes pievose gerose zemes.

esu girdejas kad padeda variantas, kai kompleksines trasas ant paseto barsto ir sliuzam grauzia prisilietus. Siaip logokos tame matau, didmaisius prapjovinejant nesmagu kai i koki pirsta buni isipjoves, turetu but analogiska situacija ir tiem padaram

prieš 27 minutes , ignas.d pranešimas:

esu girdejas kad padeda variantas, kai kompleksines trasas ant paseto barsto ir sliuzam grauzia prisilietus. Siaip logokos tame matau, didmaisius prapjovinejant nesmagu kai i koki pirsta buni isipjoves, turetu but analogiska situacija ir tiem padaram

350 kompleksines i ha pilta, kasu esu bandes nakti ant sliuzu purkst, granules bertos 3 kartus. Ir nei vienas variantas nesuveike 100 proc. Apie chemija vabalu net nekalbu jokio poveikio. Priesnuodis gal kvieciu kaip priesselio volavimas, paskui rapso paseto volavimas...

prieš 7 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Manau ženkliai pasijaus, nes nenorės normaliai augt ir neužauginsi geros šaknų sistemos.

klausiu nes noriu bandyti auginti tai domina visa technologije auginimo

prieš 17 minutes , pukotukas pranešimas:

Atidavus kompleksines is rudens nepralosi ir tuo atveju jeigu neperziemos rapsai 

prieš 32 minutes , paulius radvila pranešimas:

350 kompleksines i ha pilta, kasu esu bandes nakti ant sliuzu purkst, granules bertos 3 kartus. Ir nei vienas variantas nesuveike 100 proc. Apie chemija vabalu net nekalbu jokio poveikio. Priesnuodis gal kvieciu kaip priesselio volavimas, paskui rapso paseto volavimas...

Volavimas logiska, nelieka grumstu ir ner kur sliuzam diena sleptis nuo saules, 

prieš 23 minutes , pukotukas pranešimas:

Pilnas intikas auginimo tech, tik reik pasiieskoti ir paskaitinet. Plius forume perskaityt rapso skilti ir manau klausimu nekils tokiu kvailu

prieš valandą, paulius radvila pranešimas:

O kokia sejimo technologija pats naudoji? 

prieš 34 minutes , Witalikas pranešimas:

Pilnas intikas auginimo tech, tik reik pasiieskoti ir paskaitinet. Plius forume perskaityt rapso skilti ir manau klausimu nekils tokiu kvailu

cia nekavaili o tiesiok paklausti zmoniu galima 

prieš 29 minutes , pukotukas pranešimas:

cia nekavaili o tiesiok paklausti zmoniu galima 

Pasisėk rapsus iki rugpjūčio penkioliktos, nusipuršk vienskiltes iš rudens. Nesuk galvos dėl tręšimų rudenį. Pavasarį pasitręši jei bus ką, kaip ir nusipurkši likusias piktžoles. 

prieš 6 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Pasisėk rapsus iki rugpjūčio penkioliktos, nusipuršk vienskiltes iš rudens. Nesuk galvos dėl tręšimų rudenį. Pavasarį pasitręši jei bus ką, kaip ir nusipurkši likusias piktžoles. 

pavasario tesimas mazai naudos, vien del fosforo pasisavinimo. Teko kazkur girdeti, kad geriausia rapsui fosfora atitduoti jau su prieseliu.

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti