Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 6 valandų, drapox pranešimas:

Turiu tokią nuojautą, kad bus šiltas lapkritis ir sužels iki kokių 3 lapelių. Bent jau pavasariui būtų aiškiau, kas palikti, kas atsėti.

turiu tokia nuojauta kad pavasari vasariniu kvieciu seklos ne su žiburiu nerasim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , mode26 pranešimas:

Šiemet vieni du sykius jau sėjo, vistiek niekas neišlindo. Sakė trečią sykį nebeses:'( 

Tai dar buna, ir pavasari reikia atset :D pernai kelis ha kvietuku pasejom anksti i tokia ne sausa zeme, buvo daug lietaus ir užplake, uzdziovino, ir teko atset :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 10/22/2017 at 20:56, gbandinis pranešimas:

Matyt ir pats is kart ne pilnai issakiau mintis suprantamai. Kai rasiau, kad kur bielkiu pervaziavau per pasetus ir nesudygo, tai jie butu islinde, nes sakiau, kad zeme nebuvo buza ar labai dregna. Del to but isdyge. Bet po sejos dar lietaus gerai gavo. Tai tu vietu, kur pervaziuota, su pirstais be sansu pakrapstyt ir paziuret ar sekla gyva. O pas ka moliai, tai dirvos apspaudimas+lietus dar=mirtis kvieciam

sejau su noragine ir i sausa ir i dregna sudygo beveik viskas,iskyrus balas,ir jokiu zymiu kur vezos,ir iterpe kuo puikiausei.

20171022_100324.jpg

20171022_100315.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, mode26 pranešimas:

Šiemet vieni du sykius jau sėjo, vistiek niekas neišlindo. Sakė trečią sykį nebeses:'( 

matosi,kad dar yra visko pertekę,kad krečia tokius cirkus.Aš būdamas ne grūdininkas šį rudenį mačiau,kad sėją reikia užmiršt.Buvo galima sėti tik ypatingose vietose,o kai kurie gudručiai sėjo į košę ir naiviai tikėjosi,kad kažkas išlys.Prieš keletą metų buvo didelės supirkimo kainos,kiekvieną metą derliai vis rekordiniai ir naivuoliai galvojo,kad taip bus visada.Kas turėjo gyvulių,juos metė,išarė pievas su ganyklom ir sakė,kad dabar pailsėsim nuo karvių,ilsėsimės maljorkose.Man juokas ims kai jie pavasarį vėl atsės varganai pasėtus žiemkenčius ir vėl gryš prie gyvulių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Karve pranešimas:

matosi,kad dar yra visko pertekę,kad krečia tokius cirkus.Aš būdamas ne grūdininkas šį rudenį mačiau,kad sėją reikia užmiršt.Buvo galima sėti tik ypatingose vietose,o kai kurie gudručiai sėjo į košę ir naiviai tikėjosi,kad kažkas išlys.Prieš keletą metų buvo didelės supirkimo kainos,kiekvieną metą derliai vis rekordiniai ir naivuoliai galvojo,kad taip bus visada.Kas turėjo gyvulių,juos metė,išarė pievas su ganyklom ir sakė,kad dabar pailsėsim nuo karvių,ilsėsimės maljorkose.Man juokas ims kai jie pavasarį vėl atsės varganai pasėtus žiemkenčius ir vėl gryš prie gyvulių.

Kas pabeges nuo karviu nemanau jog prie ju vel sugrįš , nebejuokauk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Karve pranešimas:

matosi,kad dar yra visko pertekę,kad krečia tokius cirkus.Aš būdamas ne grūdininkas šį rudenį mačiau,kad sėją reikia užmiršt.Buvo galima sėti tik ypatingose vietose,o kai kurie gudručiai sėjo į košę ir naiviai tikėjosi,kad kažkas išlys.Prieš keletą metų buvo didelės supirkimo kainos,kiekvieną metą derliai vis rekordiniai ir naivuoliai galvojo,kad taip bus visada.Kas turėjo gyvulių,juos metė,išarė pievas su ganyklom ir sakė,kad dabar pailsėsim nuo karvių,ilsėsimės maljorkose.Man juokas ims kai jie pavasarį vėl atsės varganai pasėtus žiemkenčius ir vėl gryš prie gyvulių.

Noras pasėt žiemkenčius buvo stipresnis nei galimai mažesnis pinigų kiekis sąskaitoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...