Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

šiandien lėkiau iki Klaipedos,tai žieminiu kvieciu nieko gero nemačiau išskyrus prie Kryžkalnio kur kalvotos vietos,o situacija maždaug tokia laukas kokia 12ha,sudygusiu kokia 3ha lopais,kokie 3 ha stovi vanduo,likusieji 6 ha juoda žeme,nieko nesiskiria nuo mano lauku :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, dvidas pranešimas:

Pas mane pradejo leist antra lapa ,pakolkas tik vienam lauke matyti kad reiks atseti ,kituos tik lopeliais po koki ara ,Ritoi baigiam isvalyti zirnius seklai ,nuplaunam traktorius ir iki kovo atostogos , 

jum gerai dar pas mus arimai like visi laukai stovi nearti apsemti ne vieno mano .Visi kogero lauksim pasalimo kifaip nieko nebus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia yra gerai nervai pasitampę kaip ir kiekvienais metais, bet per geru pora savaičių gamta greit sutvarkė.

O dar tokie iš gyvulininku temos atsikrautę kurie nebumbum apie augalininkyste aiškina dar kažką.....

Lai būna prie savo karvės spenio ir saugo nuo mastito. O čia mūsų rūpestis, ka su žiemkenčiais daryt reikės..... :romance-caress:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ceck pranešimas:

šiandien lėkiau iki Klaipedos,tai žieminiu kvieciu nieko gero nemačiau išskyrus prie Kryžkalnio kur kalvotos vietos,o situacija maždaug tokia laukas kokia 12ha,sudygusiu kokia 3ha lopais,kokie 3 ha stovi vanduo,likusieji 6 ha juoda žeme,nieko nesiskiria nuo mano lauku :( 

Yra tu kvieciu geru, tik ne prie autostrados . :D:D Nieks neseja kad pavyda kelt. :):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...