Jump to content

Dronningborg D7000


Guest Dulis

Recommended Posts

va va ir pas mane laisvumas rankenoi yra

man budavo kad nebe užtenka rankenos eigos..tai jei prie siurblio sureguliuoji kad važiuotu i prieki tai atbulin jau sunkiai :icon-mrgreen: ... nuvežiau siurbli,variklį..patikrino..variklis geras..siurblį išardė parodė plokštelę kurioje buvo griovelis išgraužtas...sako greičiausiai buvo kokia drožlė papuolusi ar panašiai..  viskas kainavo 800eur :icon-neutral: .. kombainas juda gerai.. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 979
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

man budavo kad nebe užtenka rankenos eigos..tai jei prie siurblio sureguliuoji kad važiuotu i prieki tai atbulin jau sunkiai :icon-mrgreen: ... nuvežiau siurbli,variklį..patikrino..variklis geras..siurblį išardė parodė plokštelę kurioje buvo griovelis išgraužtas...sako greičiausiai buvo kokia drožlė papuolusi ar panašiai..  viskas kainavo 800eur :icon-neutral: .. kombainas juda gerai.. :eusa-dance:

o del sito visko gali smirdeti pavaru deze? biški pasimečiau, tai kuris cia siurblys o kuris variklis. vienur raso kad siurblys ir variklis vienas ir tas pats. Pas mane hidro siurblys prie variklio o hidro variklis tas toks lenktas "linde bmf-75" po kabina prie pavaru dezes prijungtas. ar as ka maišau? kad nenuardyčiau to ko nereikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del sito visko gali smirdeti pavaru deze? biški pasimečiau, tai kuris cia siurblys o kuris variklis. vienur raso kad siurblys ir variklis vienas ir tas pats. Pas mane hidro siurblys prie variklio o hidro variklis tas toks lenktas "linde bmf-75" po kabina prie pavaru dezes prijungtas. ar as ka maišau? kad nenuardyčiau to ko nereikia :)

taip siurblys prie variklio...hidro variklis prie dėžės... tik rimtai idomu kodėl pas tave smirdi tepalais..man taip nebuvo.. :icon-rolleyes:  jeigu kažka veši taisyti tai ko gero teks abu lupti..tiek siurblį tiek variklį..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o del sito visko gali smirdeti pavaru deze? biški pasimečiau, tai kuris cia siurblys o kuris variklis. vienur raso kad siurblys ir variklis vienas ir tas pats. Pas mane hidro siurblys prie variklio o hidro variklis tas toks lenktas "linde bmf-75" po kabina prie pavaru dezes prijungtas. ar as ka maišau? kad nenuardyčiau to ko nereikia :)

 del greiciu dezes kvapo tai tepalai katli ir tiek. gal jau seni ten yra ir jau ten mala kose o ir todel smirdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 del greiciu dezes kvapo tai tepalai katli ir tiek. gal jau seni ten yra ir jau ten mala kose o ir todel smirdi.

buvau atsidares pavaru deze, apziurejau, nieko itartino nemaciau, atsidariau del to kad smirdejo ir kaito iki tiek kad ruko dumai. Galvojau gal senas tepalas, pasikeciau i nauja 80w90, po dienos pradėjo vel stipriai smirdet ir rukt. 

 

Skambinausi i jurbarka sake, tipo kazkas pavaru dezei subyreje, bet ten svaru, nei jokiu drozliu metalo, nieko.

 

Va tik neatkreipiau demesio, tos storos slangos kur eina i hidro varikli turi buti labai karstos ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau atsidares pavaru deze, apziurejau, nieko itartino nemaciau, atsidariau del to kad smirdejo ir kaito iki tiek kad ruko dumai. Galvojau gal senas tepalas, pasikeciau i nauja 80w90, po dienos pradėjo vel stipriai smirdet ir rukt. 

 

Skambinausi i jurbarka sake, tipo kazkas pavaru dezei subyreje, bet ten svaru, nei jokiu drozliu metalo, nieko.

 

Va tik neatkreipiau demesio, tos storos slangos kur eina i hidro varikli turi buti labai karstos ar ne?

aišku tepalas juk kaista tai ir karštos tos šlangos bus..kitas klausimas ant kiek karštos kaip sakai..dirbant vasara manau rankos nišlaikysi ant šlangos.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ilgiau pavažiavus visu greičiu ir jei išjungus kabinos ventiliatorių, tai irgi jaučiasi tepalo smarvė. Buvau palindęs kelis kartus, bet nei šlangos buvo labai karštos, nei pats hidrovarikis degė. Įtariu, kad kur vidui dantračiai trindamiesi pakaista ir per alsuoklį tepalo garo pavaro, nors tepalo norma. Arba bortinės kaista, bet neradau kaip jose patikrint tepalo lygį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ilgiau pavažiavus visu greičiu ir jei išjungus kabinos ventiliatorių, tai irgi jaučiasi tepalo smarvė. Buvau palindęs kelis kartus, bet nei šlangos buvo labai karštos, nei pats hidrovarikis degė. Įtariu, kad kur vidui dantračiai trindamiesi pakaista ir per alsuoklį tepalo garo pavaro, nors tepalo norma. Arba bortinės kaista, bet neradau kaip jose patikrint tepalo lyg

yra ant ratu bortiniu trys varzteliai:virsui ipilimo, sone normos, ir apacioj ispylimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tau tada rimtai dėžėje problema...gal koks guolis pasibaiges..jei taip kaista trintis nežmoniška yra.. :icon-rolleyes:

buvau su domkratu pakeles ratus, pasukinejus yra didelis laisvumas, bet nezinau kaip turi buti. Vaziuojant nelygiu keliu tiesiog dauzosi tas laisvumas (kai vaziuoji lygiai - gerai, biski pasipriesinimas ir trenksmas ratuose ar greiciu dezei, nuolydis - vel kazkas trinktelna ir vel gerai). Ir vaziuojant rankena kai stumi nuo nulio is pradziu sunkiai stumiasi, o po to atrodo kad visiskai atsikabina, o letinant, ar jungiant atbuline vel nuo nulio sunkiai.

Jauciu kad greiciu deze, viskas su ja susije

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki kolegos. Iš po žiemos niekur neberandu dronio 7000 užvedimo rakto. Niekad jo neišiminėdavau, o dabar nebėra, mistika kažkokia. Galbūt kas galėtų nufotografuoti ir įdėti nuotrauką (dar geriau su išmatavimais) kaip jis atrodo, gal būt pagal ją pavyktų jį pasigamint. Įmontuot kažką kitką vietoj originalios spynos visada suspėsiu, norisi kad būtų viskas kaip yra. Tai tiek, iš anksto dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nu, pagal nuotrauką raktą pasigaminti.. tai kaži kaži.. Pasidaryk užvedimą ant mygtuko ir viskas, kam jau ten saugoti tą originalumą tuose laužuose, vistiek į metalo laužą išvažiuos anksčiau ar vėliau, o ne į muziejų.

Originalumo saugot man nereikia, tik pritaikant kažką kitką sugaiši ilgiau nei raktą pagaminsi ir turėsi daugiau problemų (laidai per tumpi reiks ilginti, dėsi kitokią spyną skylė jai per maža ar per didelė, kontaktų laidams prijungti per mažai ir t.t). Tiek to. Reikalas išspręstas išėmus ir išardžius spyną ir pagal ją padarytas raktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na droniu savininkai kas pasidalins d7000 reguliavimu. kulturos: Zirniai, kvieciai, kvietrugiai, mieziai. suprantu kad skiriasi kiekvienoje situacijoje nustatymai, noreciau turet bent atskaitos taska nuo kur pradet. domina vejlkos, bugno greiciai, pobugnio tarpas. Pirmas kombainas, tai daug neaiskumu. dekui isanksto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na droniu savininkai kas pasidalins d7000 reguliavimu. kulturos: Zirniai, kvieciai, kvietrugiai, mieziai. suprantu kad skiriasi kiekvienoje situacijoje nustatymai, noreciau turet bent atskaitos taska nuo kur pradet. domina vejlkos, bugno greiciai, pobugnio tarpas. Pirmas kombainas, tai daug neaiskumu. dekui isanksto

 

Esu failuose įkėlęs pradinių nustatymų lentelę. Pasiieškok, surasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...