Jump to content

magnum deze


Recommended Posts

dar pasirodo kad tas kur tipo darbinio dantratis tai visai ne darbinio , kai nuardziau visus siurblius tai pasimate kad pagridinis tilto dantratis kuris suka chvastavyka. tai va butu lyg ir nieko dar jis, nudauzta koks 15 procentu krumplio, o nudauzta garantuotai su parkingu, del to tas ir neveike pas mane, matyt kas vaziuodamas igrudes buvo tai atjunge paskui, oi ble sunku nu i na, davai chebra i svecius visi kimbam padarom o poto gimtadienis :)

su liebiotke sunku, tau zinai ko reikia, pasidaryk begius ir vezimeli. begius pakisi apacion o vezimeli ant begiu ir atremi ka reikia patraukti. tokiu budu labai vengvai nuvaziuoja. beje jei betonines grindys tai kukius didesnius ratus paemus ir vezimelio nereiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 95
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na nezinau , pagal visu data tai mano traktorius turi max 160 ag, kitur rasho kad tik 100 :icon-exclaim: tai va, pasakykit man ar traktorius turintis 160 temptu skutika 6,4m plocio dirbanti apie 10cm ir vaziuotu apie 14kmh, man tai kazkaip nerealu, negiriu ash traktoriaus, tik noriu pasakyt kad visi data... com nevisai atitinka realybe, arba mano traktorius su kirovu sukergtas, na nezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau , pagal visu data tai mano traktorius turi max 160 ag, kitur rasho kad tik 100 :icon-exclaim: tai va, pasakykit man ar traktorius turintis 160 temptu skutika 6,4m plocio dirbanti apie 10cm ir vaziuotu apie 14kmh, man tai kazkaip nerealu, negiriu ash traktoriaus, tik noriu pasakyt kad visi data... com nevisai atitinka realybe, arba mano traktorius su kirovu sukergtas, na nezinau

lygiai tas pats su 716 fendu. visur raso, kad motoras deutch, nors stovi man...... biesas juos supras.....

o skutika gali traukt 160ag. jis juk nediskinis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra dar kas be dotpro prekiaujanciu case dalimis? shiandien buvau, tai teko uzsakyti tiek sankabeles tiek dantracius tiek fiksatoriu, sake kita savaite bus.

beja gal kas shlifavot traktoiaus galvute, ar reikejo kolektorius nuimti ar ne, nes velnias jei dabar visi varstai nuluzines tai ragas bus. sakau gal galima bent jau ismetimo kolektoriu su turbina palikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau , pagal visu data tai mano traktorius turi max 160 ag, kitur rasho kad tik 100 :icon-exclaim: tai va, pasakykit man ar traktorius turintis 160 temptu skutika 6,4m plocio dirbanti apie 10cm ir vaziuotu apie 14kmh, man tai kazkaip nerealu, negiriu ash traktoriaus, tik noriu pasakyt kad visi data... com nevisai atitinka realybe, arba mano traktorius su kirovu sukergtas, na nezinau

lygiai tas pats su 716 fendu. visur raso, kad motoras deutch, nors stovi man...... biesas juos supras.....

o skutika gali traukt 160ag. jis juk nediskinis....

na bdt 6 pas mus bendroveje su nhtm190 tampo

na kaip bebuve jis mane tenkina pilnai, bent jau kolkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar yra dar kas be dotpro prekiaujanciu case dalimis? shiandien buvau, tai teko uzsakyti tiek sankabeles tiek dantracius tiek fiksatoriu, sake kita savaite bus.

beja gal kas shlifavot traktoiaus galvute, ar reikejo kolektorius nuimti ar ne, nes velnias jei dabar visi varstai nuluzines tai ragas bus. sakau gal galima bent jau ismetimo kolektoriu su turbina palikti

reik nuimt. varztai ne beda, galima isgrezt.

bet siaip manau, kad trukt neturetu..... verzles ar varztai??????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...