Jump to content

Jūsų karvių pieno primilžių rekordai


Donatas

Recommended Posts

Na turiu dvi labai geras, geros todel , kad atsivedusios duoda po 20l is karto tai per para butu 40 l,geros, kad tesmenys nesigadina,somatiniu lasteliu retai buna. Mama dabar devyniu versiu o dukra keturiu. Turiu viena kuri 24 duoda is karto tik su ja problemu, somatiniu lasteliu daug, dazni uzdegimai tesmens, reiketu tris kart melzti tik laiko gaila. Rezultatas jau dvi karves mano bandoje ''tripapes'',isvada ,mano asmenine,geriau maziau, kad tik sveikos. Neturiu problemu su tom kurios duoda apie 30l per diena ir tesmenys sveiki ir primilzis geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano visos juodmarges, dabar tik pirkau viena zala kita zalmarga telycias. Musu kraste labai mazai zalu, nors dabar seklintojas reklamuoja seklinti danu zaluju buliumi, bet dar ne vienos neseklinau. Kaip pas jus su primilziais, gal pas jus labai gera banda atvaziuosim pirkti telyciu veislei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-redface::lol: tai kad mes dar tik pradedam turim viena zalmarge telycia kuri sausio menesi teliuosis, o kita juodmarge siemetine isigyjom tai dar mazute ji :) .

cia foto jos (zalmarges) 12-13men. dabar jau gygantas, kriksto tevas sake kad turetu buti tokia kaip motina nes nesa i ja. http://www.zemesukis.com/photogallery.php?photo_id=928

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

pas mane ir dar telycios tai dar tik kita met versiuosis is bus aisku ar pieningos :) 1zalmarga.viena baltnugure grynaweisle ir kitos juodmargos viska uzsiauginau nuo 2sav :) bet va 3seklinau tai viena iskart uzkibo o su 2 biski problema viena 2seklinau kita 3kart...gaila bus jei nesusiseklins ir teks i mesa parduot :( o pas tevus tai tikrai pieningos bet vis pykstamems su jeis nes jie pagrinde seklina su belgu melynaisiais tai negaunu uzsiaugint telyciukiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
dabar turiu viena 6 versio duoda 50, 55 litrus pieno per diena bet sveikata sunkoka dar viena turejau tai dave 60 litru per diena bet teko parduot 4 versio nebepasiliko tai tep va pagrinde sviezepienes duoda apie 30, 40 litu per para pieno

Tai kuo šeri?Kas tų karvių tėveliai, ar į tai nekreipi dėmesio?Kaip riebumai,somatai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6 grudu miltai pats malu melasa mineralai sienainis pasaras neispudingas bet normalus i tevus kreipt demesi pradejau gana neseniai nes tevu ukis buvo dabar dalis mano dalis tevu tik tiek kad tos kur dauk duoda greit ir nusidrozia somatai dabr bendras bandos apie 150 yra 4 karves is 40 virsija 400 somatu skaiciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...