Jump to content

Šiltnamių verslas


Gardener

Recommended Posts

Sveiki, 

Esu visiskai naujas tik pradejau dometis viskuo, siltnamiu verslas labai yra populiarus Ispanijoj, Olandijoj ir kitose salyse ar  tai pat daug yra siltnamiu ukiu Lietuvoje? idomu nuo kiek siltnamiu galima butu pradeti, kad butu imanoma generuoti pastovias pajamas, ir kokias darzoviu rusis geriausias pasirinkimas butu auginti, galbut geresnis variantas butu geles auginti tik atrodo kur kas sunkesne relizacija. Aciu jeigu kazkas suras minutele atsakymam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Gardener pranešimas:

Sveiki, 

Esu visiskai naujas tik pradejau dometis viskuo, siltnamiu verslas labai yra populiarus Ispanijoj, Olandijoj ir kitose salyse ar  tai pat daug yra siltnamiu ukiu Lietuvoje? idomu nuo kiek siltnamiu galima butu pradeti, kad butu imanoma generuoti pastovias pajamas, ir kokias darzoviu rusis geriausias pasirinkimas butu auginti, galbut geresnis variantas butu geles auginti tik atrodo kur kas sunkesne relizacija. Aciu jeigu kazkas suras minutele atsakymam.

Tauragej yra braškių  auginimas šltnamy, gėlės kiek esu kalbėjęs jau ,,nuvažiavęs,,verslas, nes tokių gražių, didelių LT neužauginsi ką atveža,daržovėm gal agropleveles užtenka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Gardener pranešimas:

Dekui uz komentara, o kodel neuzauginsi? Olandijoj labai panasus klimatas sezoniniu laikotarpiu kaip Lietuvoje. Uztenka manau agropleveles jeigu tik nori auginti sezoniniu laikotarpiu, bet siltnamiuose su hidroponikos iranga galima auginti istisus metus. 

Jei širdis linksta link gėlių tuoj prasides pirkimo į kapus sezonas ,galit primesti kainas, veisles. Lietuvoj žiemą šildymą reikia įtraukti ir skaičiuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • voras pakeitė pavadinimą į Šiltnamių verslas

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...