Jump to content

Freza


Zenonas123

Recommended Posts

sveiki ca kur rasiau praita siki netaip parasiau mano traktoriui darbo veino apsukimai 500 frezas ira japoniskas kobotos bet truksta apsuku aisku galiu sukti ir1000 bet tada apkriaun varikli ir baisei sumala zeme taktorius ira solis 26 kokios frezos reike kad suktu an 500 maciau prie t40 japoniska vreza visai normalei abdirba zeme ir ir apsukos zimei didesnes    gal kazkas zinote koki freza reiketu  pavizdzui is japono  nepikite uz toki rasima dekui    

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Zenonas123 pranešimas:

sveiki ca kur rasiau praita siki netaip parasiau mano traktoriui darbo veino apsukimai 500 frezas ira japoniskas kobotos bet truksta apsuku aisku galiu sukti ir1000 bet tada apkriaun varikli ir baisei sumala zeme taktorius ira solis 26 ........     

Visos frezos apkraun variklį , o to Tavojo solio26 ir variklio galingumas mažesnis nei T 40 . O kaip reik suprast - "baisiai sumala žemę" ? , juk tam ir frezuoji kad "baisiai" sumaltu  :eusa-think: , o jei nenori "baisai" tada kultyvuok ,  .... Kalk ant darbinio tūkstantines apsukas plius mažiausia pavarą ir pirmyn , nesibėdavojęs :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki variklis galbuti ir negalingas kaip t40 bet suse vreza dirbdavau su kubota jam tebuvo ti 20 bet skirtumas buvo kubotai buvo tris greiciai jei neklistu  500 700 1000 sugdavau 700 apsuku frezos plotis 180 darbinis kaskur m160 vazuoju pirma palietinta jei zeme minksta tai visai ir nieko jei apsukos 1000 zeme palieka kaip pudra nabet peilei dilsta akim bematant kai dirbdavau su kubota  an 700 buvo visai gerai ir zeme buvo isdirbta ir variklis neslopo o freza ira su grandine macau dirbanti donfena jam apsukos buvo 540 bet freza bomet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia dar ir nuo orų ir dirbimo laiko daug priklauso  :eusa-think: . Man kai pavyksta gerai viską sutaikyt pora kart pavarau ir žemė puri išsilaiko iki pat rudenio .  A vot šymet kažką pramazinau ir gavos nekas . Gal per anksti a gal per vėlai nufrezavau , bet grumunstukai nepasinaikino ir 'antra pusė' tol pylijo nervus , pakol bulvių nenukasėm  :icon-biggrin: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki tai gal kasnors patarsite kokie freza man ar pirkti ar topacia freza tvarkiti  gal zvaigzdutes sukeisti vietom bet arkas bandete ir dar toks paprastas klausimas pagal jusu atsakimus susidaro nuomune kad visi sukat an 540 ir visems gerai ira tai ir man toke freza patarkite

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...