Jump to content

Glfosatai


Julius

Recommended Posts

menesis laiko, litagroj nuo 14lt iki 27lt pakilo. Cia Roundap Gold, kitokio negauna, o vakar atveze, taj gavau truputuka, sake, kad lenkai ispirko

jo as ir buvau uzsisakes litagros, bet kai suzinojau kad po 27 lt tai net nebeemiau. be to ir lietus tiek prilijo kad nebeimanoma i laukus ivaziuot. kai pradzius aparsiu ir bus gerai :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

menesis laiko, litagroj nuo 14lt iki 27lt pakilo. Cia Roundap Gold, kitokio negauna, o vakar atveze, taj gavau truputuka, sake, kad lenkai ispirko

jo as ir buvau uzsisakes litagros, bet kai suzinojau kad po 27 lt tai net nebeemiau. be to ir lietus tiek prilijo kad nebeimanoma i laukus ivaziuot. kai pradzius aparsiu ir bus gerai :) :)

Man kai keliem ha, taj tiek jau to, beto butina duot sito daikto, nes miskas bus kitamet

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plėšikauja chamai. Buvom užsipirkę po 10lt, bet pritrūko, tai dabar po 25lt reik mokėt. Normali kaina pasaulyje 8lt.

Siandie buvau suvalkuos tai te nuo 20 iki 27 zlotu bet niekur nera.

Lenkai dar ne pasaulis :) . Dabar yra pats sezonas, didelė paklausa, todėl kainos pašoko smarkiai. Šiaip kažkokias kalbas apie glifosatų trūkumą girdėjau jau nuo pavasario, bet liepą mokėjom 10lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...