Jump to content

Mases isjungejas ir konvertorius 24V


Tomasitas25

Recommended Posts

On 2019-08-08 at 22:50, Tomasitas25 pranešimas:

Sveiki iskilo klausimas. Nusipirkau mases isjungeja kuris tuo paciu daro 24V. Ir dave siek tiek kitoki nei yra dabar. Ir pasimeciau jo pajungyme. Gal galit pasakyt kur koki laida sujungt ? 

20190808_224941.jpg

Pirmi trys jungiasi kaip ir sename (1 vieno akumo +;2 kito akumo -; 3  +(raudonas) laidas),4 masės įjungimo jungikliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
prieš 27 minutes , chefas pranešimas:

O kodėl masė būna įjungta tik tol ,kol laikai masės įjungimo jungtuką, kai atleidi jungtuką, išsijungia ir masė ? Rankiniu būdu įjungus , viskas gerai. Pakeičiau patį masės išjungėją...- tas pats...

Patarčiau kviestis elektriką, nes kiek suprantu rėlė turi pati save užsimaitint paspaudus. Tai arba negerai sujunta arba kas nutrūkę. Aš tuo užsiimu, ir atvažiuočiau bet dabar darbų savų nespėju. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, chefas pranešimas:

O kodėl masė būna įjungta tik tol ,kol laikai masės įjungimo jungtuką, kai atleidi jungtuką, išsijungia ir masė ? Rankiniu būdu įjungus , viskas gerai. Pakeičiau patį masės išjungėją...- tas pats...

jei iš lytagros pirkai tai jie blogi ,patys pardavėjai nerekomenduoja pirkti:eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Eduardas pranešimas:

Patarčiau kviestis elektriką, nes kiek suprantu rėlė turi pati save užsimaitint paspaudus. Tai arba negerai sujunta arba kas nutrūkę. Aš tuo užsiimu, ir atvažiuočiau bet dabar darbų savų nespėju. 

Kur to rėlės ieškotis ? Šeip tai labai įdomu, kaip čia viskas dirba, vieną kartą knopkę paspaudi -įjungia, antrą kartą paspaudi- išjungia...?

P.s. nepažystu savo krašte tokio elektriko, kad užsiimtų traktoriais ar kombainais. Reikės kažką bandyt pačiam burti.Jei su automobiliu kažkas atsitinka ko pats nesupranti ir tai..., patyliu...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, chefas pranešimas:

Kur to rėlės ieškotis ? Šeip tai labai įdomu, kaip čia viskas dirba, vieną kartą knopkę paspaudi -įjungia, antrą kartą paspaudi- išjungia...?

P.s. nepažystu savo krašte tokio elektriko, kad užsiimtų traktoriais ar kombainais. Reikės kažką bandyt pačiam burti.Jei su automobiliu kažkas atsitinka ko pats nesupranti ir tai..., patyliu...

 

Na aš iš Utenos, lietingu oru būna pavažinėju iki klientų, jei už kurą sumoka. Gali man paskambint, telefonu pakonsultuosiu

86nulis833vienas49

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...