Jump to content

Donder barstytuvas


Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Kaimynas trešia su donder..lyg ir patenkintas. Aš kažkaip ieškočiau dėvėtos amazonkes ;)

Amazone kogero ir geriau ..bet jei žiūrėt panašia kaina tai surudije buna oj oj..

o tarkim naujam gal yra kokia anti korozinė danga,kad padengus mažiau rudytu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, aitvaras9 pranešimas:

Sveiki gal kas naudojat Donder trasu barstytuvus kokia jusu nuomone apie juos.Ar vertas tu pinigu ar geriau ziuret koki lenkiska

Turim. Bus antras sezonas šiemet. Su korozija tai jo baisu, bet tik tam tikros vietos. Beda dažime turbūt, nes nėra net gruntuota ar dar kas daryta. Papurksta kaip su flakoneliu ir viskas. Šiaip barsto kaip ir gerai. Norma pagaut nėra labai sunku tai esam patenkinti kaip už tokia kaina :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, aitvaras9 pranešimas:

Sveiki gal kas naudojat Donder trasu barstytuvus kokia jusu nuomone apie juos.Ar vertas tu pinigu ar geriau ziuret koki lenkiska

pagrindinis minusas tai dažymas,tikrai  negrunduota,o dažai užpusti,gal ir ant pradėjusio rūdyt metalo,tai rūdys išlindo jau pirmam sezone,pas mane pagrinde rūdyja rėmas,tai nesuku galvos ,storas jis ten,bunkeris  dar mazai parudyjęs,plius pats susiaurėjimas bunkerio iš neržaveikos,barstau 24 m,tai kaip ir viskas ok,už tokią kainą kažko stebuklingo ir neverta tikėtis,savo darbą padaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Gunia pranešimas:

Amazone kogero ir geriau ..bet jei žiūrėt panašia kaina tai surudije buna oj oj..

o tarkim naujam gal yra kokia anti korozinė danga,kad padengus mažiau rudytu?

Donder naujas pradeda rudyt tai kaip čia pasakius. Nors nėra blogi o ir kaina protinga 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Prieš 1 valandų, Duncia pranešimas:

Mačiau skelbimuose galima su nerzveikos bunkeriu uzsisakyt tai gal ir maziau tos rudies butu. Idomu kaip su nustatymu normos? Ilgai reikia zaist , kaip ten viksas vyksta su nustatymais? Nesu turejes su svarstyklem.

Mano tik apacia nerudijancio plieno..nustatymas iš akies..be svarstykliu pas mane. Reiks diska nuimti ir skaiciuotis pagal laika birėjomo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
On 2019-03-09 at 11:12, Tadusia.L pranešimas:

Turim. Bus antras sezonas šiemet. Su korozija tai jo baisu, bet tik tam tikros vietos. Beda dažime turbūt, nes nėra net gruntuota ar dar kas daryta. Papurksta kaip su flakoneliu ir viskas. Šiaip barsto kaip ir gerai. Norma pagaut nėra labai sunku tai esam patenkinti kaip už tokia kaina :)

 

Na kaip ? Dar iki galo nesupuvo ? Verta pirkt ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...