Jump to content
Severina

Avis nebeatsikelia po ėriavimosi

Recommended Posts

sveiki

Avis apsiėriavo, atvėdė negyva ėriuką (ėriukas buvo labai didelis, dar tokio gyvenime nemačiau), bet nežinom, ar užduso, ar negyvas buvo, nes radom avį dar nepabaigusią išsiėriuot. Padėjom. Tačiau po apsiėriavimo avis nebeatsikelia. Priekinėmis kojomis stojasi, tačiau galinėmis ne, pakeli, vis tiek ant tų kojų nesilaiko, nestovi. Kojas judina, jaučia. Kas galėtų būti? Gal esat susidūrę? Labai gera avis, nesinori pjauti..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na, kadangi pjauti nenorėjau - nusipirkau kalcio leidžiamo ir leidom rytas vakaras po 10ml, kokias tris dienas. Ėjom, vis pakeldavom ant kojų, laikydavom, masažuodavom kojas ir galiausiai avytė pati pradėjo vaikščioti. Realiai viskas truko kokią savaitę, kol jau tikrai normaliai pradėjo pati atsikelti ir vaikščioti. Taip, reikia skirti laiko, pirkti vaistus, bet bent jau patirtis atsiranda, kaip elgtis. Spėjam, kad dubens kaulai sunkokai suėjo į vietą ir reikėjo daugiau laiko jiems normaliai susitvarkyt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šiaip nebuvo :) Tik pasiūlymas, nes dauguma tikrai naudojasi daugiau Facebook'u, nei forum'ais. Tačiau visi renkamės kaip patogiau. O iš kitos pusės - dėkui, gyvenam ir mokomės. Aš pasakiau savo patirtį, nesu ekspertė. Maniau, kad čia galim klausti, dalintis patirtimi, kaip buvo, kaip išsisprendė. Visgi matau, kad sudėtinga. Tikiuosi, kam nors vis tiek pravers, ne visi augina iškart mokėdami ;) Sėkmės ūkiuose!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×