Jump to content

New Holland traktoriai


Recommended Posts

Sweiki forumieciai pas jumis rasau pirma kart dar perskaityt visko nespejau taciau noreciau paklaust ka manote apie sy traktoriu? http://www.autogidas.lt/new-holland-t6050-22256526.html

:)

kvepia afera.... uz tokia kaina belarusa 2008 metu nusipirkt gali, o ne NH 99kW...

Nu joa bet kai as netoli jrb gyvenu tai pabandysiu paskambyt ir paziuret :D o siaip T6000 serija gera ar nelb?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas mane nusileidzia per 10min nesvarbu ar prikabinta ar ne, tik visu siaip tokiu traktoriu ir laikos o man reikalinga todel kad pvz.: vaziuoju keliu su plugu ir turiu ziuret daugiau y gala negu y prieky nes biski pakelineja atsibosta ir pradeda leistis :D

o užrakinimas irgi nepadeda?

Pas many jokio uzrakinimo nera :( o uzgesinus noriu kad jis isliktu sawo padete o ne nusileistu, bet kai ir vaziuoji jis kelineja kelineja ir paleidzia galiausiai atsigrezi ir matai jog plugas vos ne asfalta aria :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Tai pas mane nusileidzia per 10min nesvarbu ar prikabinta ar ne, tik visu siaip tokiu traktoriu ir laikos o man reikalinga todel kad pvz.: vaziuoju keliu su plugu ir turiu ziuret daugiau y gala negu y prieky nes biski pakelineja atsibosta ir pradeda leistis :D

Pas mane irgi si problema yra, uzgesini ir slaunys nusileidzia per kelias valandas tuscios ir ir per min su svoriu. Uzvedus voztuvas sudirbineja jei ka nors uzkabines esu, nes palaiko nustatyta lygi.

Galvoju gal voztuvu gumeles pareje, ar cilindro mandzetai?

post-4467-141521823322_thumb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, NH tm 165 pasttoviai dega kuro kalonėlės lemputė, gal žinote kas negerai?

Taip pat kartais užsidega šalia (kuro kalonėlės lemputės) esanti lemputė? ką ji rodo? (kaip suprantu kažkokio skysčio trūkumą)

ieškok temos "Deutz-Fahr AgroPrima 4.56 signalinė lemputė"

Mums jinai degė ką tik pakeitus tepalus ir filtrus, žiemą. Po kažkiek laiko užgeso ir nebeužsidegė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, NH tm 165 pasttoviai dega kuro kalonėlės lemputė, gal žinote kas negerai?

Taip pat kartais užsidega šalia (kuro kalonėlės lemputės) esanti lemputė? ką ji rodo? (kaip suprantu kažkokio skysčio trūkumą)

kuro kolonele reiskia kad kuro padavimo sistemoje yra vandens po pirmuoju filtru yra stiklinis atstoinikas kuriame stovi sensorius seip is lauko turetu matytis "varles"

antra lempute reiskia kad uzsikise hidrosistemos filtrai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, NH tm 165 pasttoviai dega kuro kalonėlės lemputė, gal žinote kas negerai?

Taip pat kartais užsidega šalia (kuro kalonėlės lemputės) esanti lemputė? ką ji rodo? (kaip suprantu kažkokio skysčio trūkumą)

kuro kolonele reiskia kad kuro padavimo sistemoje yra vandens po pirmuoju filtru yra stiklinis atstoinikas kuriame stovi sensorius seip is lauko turetu matytis "varles"

antra lempute reiskia kad uzsikise hidrosistemos filtrai

o kurioje vietoje jie stovi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padirbus daugiau laukuose, antra nuo desines virsui lempike ir kartu zalia lempike kartais pamirksi aukstom apsukom esant, ir zemom apsukom uzsidega ilgiau kol nepakeli apsuku, mano manymu hidro siurblys mirsta? jei nelabai matosi imesiu kita nuotrauka. P.S modelis TM130

kazkas negerai su dezes slegiu pradziai pasiziurek filtrus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padirbus daugiau laukuose, antra nuo desines virsui lempike ir kartu zalia lempike kartais pamirksi aukstom apsukom esant, ir zemom apsukom uzsidega ilgiau kol nepakeli apsuku, mano manymu hidro siurblys mirsta? jei nelabai matosi imesiu kita nuotrauka. P.S modelis TM130

pas mane kartais perjungiant pavarą sumirksiši lemputė, kažin dėl ko? ar taip turi būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padirbus daugiau laukuose, antra nuo desines virsui lempike ir kartu zalia lempike kartais pamirksi aukstom apsukom esant, ir zemom apsukom uzsidega ilgiau kol nepakeli apsuku, mano manymu hidro siurblys mirsta? jei nelabai matosi imesiu kita nuotrauka. P.S modelis TM130

pas mane kartais perjungiant pavarą sumirksiši lemputė, kažin dėl ko? ar taip turi būti?

pirmiausia reiketu pasitikrinti hidroakumuliatoriu gali buti arba kiauras arba issikvepes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, padirbus daugiau laukuose, antra nuo desines virsui lempike ir kartu zalia lempike kartais pamirksi aukstom apsukom esant, ir zemom apsukom uzsidega ilgiau kol nepakeli apsuku, mano manymu hidro siurblys mirsta? jei nelabai matosi imesiu kita nuotrauka. P.S modelis TM130

pas mane kartais perjungiant pavarą sumirksiši lemputė, kažin dėl ko? ar taip turi būti?

pirmiausia reiketu pasitikrinti hidroakumuliatoriu gali buti arba kiauras arba issikvepes

nu reikės bandyti. o jeigu jis miręs? tai labai kenkia dėžei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...