Jump to content

kryžius ant piliakalnio?????


voras

Recommended Posts

na paprastai pilakalniai tai kapaviete, zinoma ne visi , o is kurio amziaus tie piliakalniai tai manau visi zinome, man tik pikta kad ant visu ju sukalti kryziai, suprask atleistos nuodemes, kazi kas ju daugiau padare ar tie kurie gynesi ar tie kurie puole..... as pries kryziu jei konkreciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kryzius kaip simbolis-kiles is pagonybes, bet tas krikscioniskasis kryzius tai man labai jau nepriesirdies, na nezinau perdaug jau viso sito perdaug.

gaila kad niekas nesaugo sviesaus musu proteviu kaip pagoniu atminimo, atsimename ti katalikiskaja lietuva, bet juk musu saknys tai kristus, mes gi is bezdziones, bet visi sito kratosi, gaila, as tai simtu procentu is bezdziones, ka as zinau va ir dabar kai pasiziuri... :D

jei rimtai, man mielesne azuolu giria, griausminga naktis, paslaptingas saltinis, tirstas ir gilus rukas nei pati nuostabiausia baznycia, mano dievas gyvena laukuose, miskuose, sirdyse.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprasciau jei tie kryziai butu tavo zemej ismetyti, kaip dabar elektros stulpai ir trukdytu tau zeme dirbti, tai dar butu kuom skustis, o dabar... man asmeniskai jie nieko netrukdo jei nesimaiso mano laukuose, o kad kapinese ir visur kitur pristatyta kryziu tai nei silta nei salta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kapines kitas reikalas, isivaizduokite, kad dabar tarkime ant jusu kapo kas nors paima ir pastato koki nors musulmoniska simboli, ir rodos nei silta nei salta, bet gi jusu atminimas kaip asmenybes kaip zmogaus diges is karto, kam gi gyventi jei negali likti garbingu. taip ir su kryziais, manirgi netrukdo, statykit, bet ..... gaila kai pries valia tu kurie jau negali apsiginti uzdedami simboliai kurie sutrypia visa buvusio gyvenimo prasme.

Beto nors ir esu zemdirbys, bet mano gyvenimas nesibaigia mano laukais kuriuose kad ir nera kryziu bet vistiek nera svarbiausi mano gyvenime, gal bereikalo apsiribojate privacia nuosavybe....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kapines kitas reikalas, isivaizduokite, kad dabar tarkime ant jusu kapo kas nors paima ir pastato koki nors musulmoniska simboli, ir rodos nei silta nei salta, bet gi jusu atminimas kaip asmenybes kaip zmogaus diges is karto, kam gi gyventi jei negali likti garbingu. taip ir su kryziais, manirgi netrukdo, statykit, bet ..... gaila kai pries valia tu kurie jau negali apsiginti uzdedami simboliai kurie sutrypia visa buvusio gyvenimo prasme.

Beto nors ir esu zemdirbys, bet mano gyvenimas nesibaigia mano laukais kuriuose kad ir nera kryziu bet vistiek nera svarbiausi mano gyvenime, gal bereikalo apsiribojate privacia nuosavybe....

aplodismentai :)

lenkiu savo zila galva pries tave. esu lygiai tos pacios nuomones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano manymu pasityciojimas is tu kurie tame piliakalnyje, siandien kazkaip uzkliuvo uz akiu, jauciuosi giliai iskaudintas... ar neperdaug pas mus kryziu, kazkaip gaila tu kurie kovojo, kad nebutu kryziaus ant leituvos... gyvam neuzdejo-uzkale mirusiam :(

Truksta zodziu, kas kita karta tau uzklius , gal storu zmones ar per kudi . jauciasi is pacio kazkoks nacistiskas poziuris. ir isvis esu giliai nustebes kad kazkam gali kryziai uzkliuti iki tokio lygio lyg tai jie butu vienintele ir neisprendziama problema. geriau padiskutuok apie vairavima isgerus va cia tai problema. bet matomai kryziai paciam daug pavojingesni...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

busiu atviras, kryzius nera tas zenklas kuriam as lenkiuosi, galiu nuraminti, i baznycia sikti neinu, be to nacistu irgi nesijauciu, tiesiog esu taip pat giliai nustebes, kad kazkas sau leido pagoni po mirties pakrikstyti, suprask mano dievas geresnis nei tas kuriam tu per amzius meldeisi, va cia as matau nepagarba tam kurio deka mes dabar esame, manau sutiksi , kad ne vienas kraujo lasas buvo pralietas, kad musu taip nemegstama Lietuva isliktu, tegul isliko ne tokia uz kuria zmones galvas gulde, bet isliko... Taigi apmaudu , kad uzmirsome is kokiu kelniu islipome ir uzsideje veidmainiska kryziaus zenkla rekiame pasauliui, kad Lietuva Marijos zeme, gaila....

Isgeres uz vairo zinoma opi problema, bet cia silpnaprotystes ir lengvabudiskumo apraiska, as kalbu ne apie tuos dalykus atleiskite tiee kuriems nepatinka ir jei jau palieciau skaudzia tema admin galetu ja ir uzrakinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau padiskutuok apie vairavima isgerus va cia tai problema.

Diskutuodami sios bedos neispresim nei vienas is cia musu esenciu. Tai vienas dalykas, dabar kitas dalikas ko cia visa visuomene linciuoja tuos girtuoklius (tik nemanykit kad as juos ginu ir palaikau, tikrai ne), kodel nieks "nekala prie kryziaus" pvz. greicio virsytoju? Juk pagal statistika neblaiviu vairuotoju sukeltu avariju ir uzmustu zmoniu skaicius yra mezesnis avariju skaiciui kilusiu del greicio virsijimo (jei netikit pasidomekit ir pamatysyt patys), o kur dar vairavimo kultura ir pan. dalykai.

Dabar del tu kryziu, man asmeniskai nei silta nei salta, bet yra patarle: kas per daug tas nesveika. Nelabai jau ir graziai atrodo tie kryziai pristatyti ant kiekvieno kampo ir palikti likimo valiai t.y. stovi apzele piktzolem. Tai jei jau taip fanatiskai ispazystam si tikejima tai ir nepalikim likimo valiai kryziu pastatytu, o dabar viskas pasibaigia jo pastatymu. Kas liecia baznycia as irgi joje ne daznas svecias. Ko ten eit jei ten visi isvertaskuriai sedi pirmose eilese. Juk tarybiniais metais partijos sekretoriai linciuodavo per susirinkimus jei pamatydavo kur netoli baznycios, o dabar jie patys vos ne kasdien eina i baznycia. Labai jau greit pasikeicia mastymas ir is to galima sprest kad dauguma eina ne del to kad tiki, bet kad reikia pasirodyt pries kaimynus ir pan.

Pabaigai pasakysiu tiek kad pritariu ir palaikau kolega Rimvydsss.

Juk kiekvienam katalikui nemalu butu kad po mirties ar daugelio metu padarytu is kataliko pvz budistu ar pan., o dabar vos nekiekvienam piliakalni katalikai ilsisi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...