Jump to content

Kultivatorius sėjamąjai


Svečias

Recommended Posts

Pasižiūrėjau youtube, ten lenkai prisigaminę savo "agregat uprawowo siewny", su ursusais sėja ir vargo nemato. 

Klausimas : gal kas nors esate gaminę arba naudojate tokio tipo įdirbimą su sėjamąja ? Man būtų labai neblogas variantas prie 3 metrų D8 Amazone. Ką manote - verta / neverta ? P.S. kabinama būtų prie MTZ...

 

817537527_1_1080x720.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau verta ,bet su mmmmmtzzzz pamirsk.aisi vienetu ,nes sejama kad ir 3metru gausis salyginai toli..+ volas apsivels nors biski ir viskas.As su nh su svoriais 4m apsivelus volui nepavaziavau.Teko sejama pakelus zvirkeliu pralekt ,kad isivalytu volai. :icon-mrgreen: .ir seip i arima tiesiai nesesi ,reik bent 1 eile su germiku pralekt.Tavo MF bus pats tas.. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai toks kaip nuotraukoje tai prie mtz gali buti persunkus su amazone.pats seju su mtz 952+kompakteriu ir kaip tavo amazone.kompakteris lengvesnis(prieki volas ir dvi eiles nagu, sejamoji atskirai nesikilnoja)ant traktoriau frontalinis visada yra, tai su pilna sejamaja kvieciu prieki tik ikalnes prikele ir nelabai vairuojasi.isdirbt jis nelabai isdirba, bet kai zeme isdirbi ir prilija, tai nereikia jau papildomai idirbineti, isiterpe puikiai, kaip ir i traktoriaus padarytas vezes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Video žiūrėjau, tai su toiais aparatais ant MTZ 82 užsikabinę lenkai po laukus siaučia... :icon-rolleyes:  Bet galiniai ratai būna pasiploję  kaip reikiant. Kaip suprantu, tai pagrindinė bėda yra per didelis išnešimas nuo traktoriaus, o ne viso padargo svoris ?  Bet ir su standartiniais svoriais ir netgi vientilčiais rusais puikiai tempia tuos įdirbimus... Nu va, pavyzdys:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai toks kaip nuotraukoje tai prie mtz gali buti persunkus su amazone.pats seju su mtz 952+kompakteriu ir kaip tavo amazone.kompakteris lengvesnis(prieki volas ir dvi eiles nagu, sejamoji atskirai nesikilnoja)ant traktoriau frontalinis visada yra, tai su pilna sejamaja kvieciu prieki tik ikalnes prikele ir nelabai vairuojasi.isdirbt jis nelabai isdirba, bet kai zeme isdirbi ir prilija, tai nereikia jau papildomai idirbineti, isiterpe puikiai, kaip ir i traktoriaus padarytas vezes.

 

Su tokiu gal dirbai ?

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/kompakteris-danu-gamybos-26053727.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kur toje nuorodoje tai ta sėjamoji labai lengvutė ir i ja mažai grudu telpa, tuėjau tokia tai vientiltis t-40 jos nejausdavo net pilnos, 

P.S. mačiau kažkuriam skelbimu puslapyje pardavinėja kažkoki kompaktoriu be volo tik lyginimo lenta berods buvo toks lengvutis trumpas tai su tokiu turėtu tas belarusas pakelt, čia manau ir pačiam pasigamint nebutu sudėtinga, žeme ar šiaip ar taip reikės kultivuot bet traktoriaus vėžėm pralygint ar galus užsėjant  ar pluta prajudint tai puikus daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kur toje nuorodoje tai ta sėjamoji labai lengvutė ir i ja mažai grudu telpa, tuėjau tokia tai vientiltis t-40 jos nejausdavo net pilnos, 

P.S. mačiau kažkuriam skelbimu puslapyje pardavinėja kažkoki kompaktoriu be volo tik lyginimo lenta berods buvo toks lengvutis trumpas tai su tokiu turėtu tas belarusas pakelt, čia manau ir pačiam pasigamint nebutu sudėtinga, žeme ar šiaip ar taip reikės kultivuot bet traktoriaus vėžėm pralygint ar galus užsėjant  ar pluta prajudint tai puikus daiktas.

 

Aš ir galvoju pats pasigaminti. Jau ne vieną kultivatorių teko sumeistrauti, tai reikalas žinomas. Kol kas tik du klausimai : ar pakels ir ar verta ;) Amazonė ko gero , kad daugiau sveria negu ta kur video... Specifikacijoje rašo, kad be sėklos ir "accsesorries" 372 kg. Tai akėtėlės tikrai dar 50 kg prideda, jau turim 422,  ir talpina apie 300 kg kviečių...722 kg. Ir tas visas  reikalas nuo traktoriaus nutolęs apie 2,5 metro. Plius dar pačio įdirbimo svoris - mažiau 300 tikrai nebus.  Ir jau rusas cypia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku pasakyt kaip būtu bet reiktu žiūrėt koks belarusas, buvo turbut senesi belarusai kur hidrocilindro priekinė dalis tvirtinasi prie pavaru dėžės su viena kilpa o kitiems kaištis kišasi per tris kilpas tiem kur su viena kilpa kiek girdėjau (ir mačiau) išplyšta iš dangčio tas kilpos liejinys nuo didelio apkrovimo, jei ta vieta stipri tai belarusui dar svorio ant prieki užmetus neturėtu but problemu su tokiu svoriu. Kaiminystėje žmogus sėja su mtz-82 su nauja potinger 4 metru sėjama tai jin gan solidžiai atrodo ir dėžė ten lyg minėjo 1000 litru ir mačiau kaip ja pilna kviečiu pripyles buvo tai važiuja iš pradžiu labai sunkiai o kai nusėja tai dar ne taip baisiai ir atrodo bet tai ten 4 metrai ir ta sėjamoji tai kokius 700kg iš pažiūros turėtu svert.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant to mano kompakterio tai raso 500kg.jis vadinasi duble rekorts ar pan.ten metalo tikrai nemazai ir jis nemenkas

 

Tai aš skambinau žmogui, kur tą skelbimą įdėjęs. Sakė, kad rusas nepakels niekaip, neverta net bandyti... Nu aš turiu dar ir fergusoną, bet sėti su 6 cilindrų griozdu ir tik su 3 metrais, tai kažkaip man ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi tokia įranga patinka bet yra vienas niuansas.Jei sėsi lauke po dirvono užkiša labai greit dantis.

Del uzkisimo, tai nuo dantu pasvirimo dar priklauso. Bent pas mane greiciau sejama temt pradeda nei kompakteris.jo didziauses minusas tai volo uzsikisimas zememis.labai greit uzkisa, uztenka per slapine prvaziuot
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokios nuomonės apie prikabinamą kultivatorių su pakaba sėjamajai? Pvz. toks variantas, tik vietoj lėkščių kokį germinatorių su voliukais ir lyginimo lenta pakabinus? http://www.marguciai.lt/index.php/products/nauja-technika/zemes-dirbimo-technika/lekstiniai-skutikai-1/pusiau-prikabinamas-lekstinis-skutikas-sejamajai-pom-ltd-detail

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...