Jump to content

:) pasidariau pirmąjį voljera :)


Donatas

Recommended Posts

  • Atsakymai 289
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Niu ačiukas vien jau už pastangas, aš tai neturėjau tiek kantrybės laukt, tai palikau nakčiai. Parsisiuntė, tik neatsidadaro kai kurios nuotraukos, bet vaizdui susidaryt užteko ir tų, kurios atsidarė. Šiaip tai už žmonių snukelius mokėt 50lt, sakyčiau daugoka, nuotraukos kartojasi.... Tik va Wordinis failiukas geras.

Ačiū dar kartelis Donatai. Idomu kiek entuziazmo išliks tam darbui :lol: (čia aš apie save) :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau buvau pradzioj susidomejes, bet dabar kazkaip man atrodo cia tas pats kaip tu kurui naudojamu zilvyciu auginimo verslas jei uzsodini bent 10ha tai dar kazkiek dasidursi prie algos, o jei maziau tai isvis neapsimoka. Tai manau ir su sraigem panasiai. Kaip sakant "Monkes biznis". Jei taip pelninga butu buve tas pats kaip su serbentais savo laiku kai visi pamate kaip einasi biznis uzsiimantiems ir uzsisodino. o kai atsirado daugiau auginanciu juos kaina nuo 3lt/kg krito iki 0,6lt. Nes jei rastum tokia pelninga kaip kalba aukso gysla abejoju ar noretum prisiauginti konkurentu. Bet matyt biznis is ties nekoks todel ir chalyminasi per visokius CD pardavinejimus ir seminarus- juk reikia kazkaip sukistus pinigus atgauti.

Beto jei neklystu tai net nevisi prancuzai jas valgo o tik tam tikra prancuzijos dalis berods - Burgundija, visi like nelaiko kazkokiu ypatingu daiktu, ir berods italai kazkiek pavalgo, todel neapsigaukit kai rekalmuoja kad visa vakaru europa pamisus ant tu sraigiu. Na sioj vietoj kai kur galejau suklisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tarkim pradejes augint jas,pradedi supirkinet is zmoniu kaip kad atsidarius sraigiu supirkimo punkta,galetum uz nupirtas sraiges gaut pelno ,nes registruotam uki ju kaina didesne perpus kazkur + -.......

mes ir kaip ir galvojam kazka pradet,reikia seminare sudalyvaut,su zmonem pakalbet ir matysim...

as irgi taip galvoju, kaimieciai kibirais jas nestu uz koki 50ct/kg :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tarkim pradejes augint jas,pradedi supirkinet is zmoniu kaip kad atsidarius sraigiu supirkimo punkta,galetum uz nupirtas sraiges gaut pelno ,nes registruotam uki ju kaina didesne perpus kazkur + -.......

mes ir kaip ir galvojam kazka pradet,reikia seminare sudalyvaut,su zmonem pakalbet ir matysim...

as irgi taip galvoju, kaimieciai kibirais jas nestu uz koki 50ct/kg :)

grynas cia nusisnekejimas jei gerai pamenu punktuose sraigiu kg supirkimo kaina svyruoja nuo 0,8-1lt/kg tai kas jums nes tada po puse lito?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tarkim pradejes augint jas,pradedi supirkinet is zmoniu kaip kad atsidarius sraigiu supirkimo punkta,galetum uz nupirtas sraiges gaut pelno ,nes registruotam uki ju kaina didesne perpus kazkur + -.......

mes ir kaip ir galvojam kazka pradet,reikia seminare sudalyvaut,su zmonem pakalbet ir matysim...

as irgi taip galvoju, kaimieciai kibirais jas nestu uz koki 50ct/kg :)

grynas cia nusisnekejimas jei gerai pamenu punktuose sraigiu kg supirkimo kaina svyruoja nuo 0,8-1lt/kg tai kas jums nes tada po puse lito?

nu pvz netoli mano sodybos yra toks kaimelis, tai ten alchasiukai visa diena skarbonkes renka del keliu litu ir nesa i metalo supirktuve, tai jie tikrai mielu noru rinktu tas sraiges, nes ju ten aplinkui nemazai ir jie tikrai nezino kur tos supirktuves, as net pats nezinau kur supirkineja sraiges.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai čia labai lietuviškas charakteris prasimuša: nieko negaminu, tik perku-parduodu. Pirkdamas tautiečius išduriu ir nuperku po 0,5Lt, parduodu po1 lt, ko pasekoje nieko nedirbdamas gaunu 100 proc. pelną.:)

Nesakau, kad tai blogai, ale šiame forume renkasi truputį kitokie žmonės. Bent jau man taip atrodo. :icon-cool::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal nuostatas kiek zinau iveisti sraigynui turi buti tam plotui tam tikras kg sraigiu kuri tu privalai ne is gamtos gauti o is kito sraigyno nusipirkti. Jei neturesi popieriaus kad tam plotui iveisti reikiama kieki nupirkai sraigiu is kito sraigyno neleis registruoti sraigyno, o jei neleis tai pats supranti kad negausi ten uz sraigiu kg po 2-3lt./kg, geriausiu atveju nesi i tas pacias supirktuves kur moka kaip ir paprastiems zmonems po 0,8-1lt.

Kaip ir sakiau atsirado keletas pirmu zmoniu kurie sumaste monkes bizni, sugalvojo taisykles, kad butinai veisimui isigyti reikia sraigiu is ju. Tada stok i sraigiu augintoju gretas tuom paciu uz istojima sumokek jiems kelis simtus lt, tada dar nupirk is ju knyguciu ir CD ir t.t. :) ir tik tada gausi issvajotuosius supirkimo skaiciukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai čia labai lietuviškas charakteris prasimuša: nieko negaminu, tik perku-parduodu. Pirkdamas tautiečius išduriu ir nuperku po 0,5Lt, parduodu po1 lt, ko pasekoje nieko nedirbdamas gaunu 100 proc. pelną.:)

Nesakau, kad tai blogai, ale šiame forume renkasi truputį kitokie žmonės. Bent jau man taip atrodo. :icon-cool::icon-wink:

nu as nesakau kad vien supirkt ir parduoti, o sraigiu auginima nepavadinciau nieko neveikimu :icon-wink:

ir siaip nemanau kad cia tautieciu isdurinejimas, nu kiekvienas turi savo nuomone....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau atsirado keletas pirmu zmoniu kurie sumaste monkes bizni, sugalvojo taisykles, kad butinai veisimui isigyti reikia sraigiu is ju. Tada stok i sraigiu augintoju gretas tuom paciu uz istojima sumokek jiems kelis simtus lt, tada dar nupirk is ju knyguciu ir CD ir t.t. :) ir tik tada gausi issvajotuosius supirkimo skaiciukus.

nu taip norint gauti uz sraiges po 2-3lt, reikia istoti i ju augintoju asosiacija, istojimas kainuoja 1000Lt :)

nu vnz cia svarstom kas butu jei butu, as bandysiu pradet sita veikla ir parasysiu kaip seksis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...