Jump to content

Padargai 1025


for_fun

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

O kokia diskusija užvirė, atsiprašau, kad ne į temą čia taip gavos.

 

 

Chefas, absoliučiai teisus, už kiek gali, už tiek ir perki. Ir tas pirkinys buvo optimalus, tik tiek kad yra trūkumų. Jei rinkčiausi iš naujo, imčiau tokį patį, tik pasirinkčiau iš kelių, nes kiekvienas jų savaip barška :D

 

Kopūstgalvių ekspertui nematau prasmės aiškint, nes mano galva, jo kopūstas neįgalus suprast, kodėl kiti ne džonius perka.

 

Nelogiškumai su pavaromis: diapazono svirtis, ant kurios yra ir atbulinis, per žema, todėl kiekvieną kart jungiant atbulinį reikia pasilenkt. Svirties prailgint neišeina, nes tada klius už pagrindinės, kuri pavaras perjungia. Priedo pagrinde naudojami 4 ir 3 diapazonai. Kad iš jų įjungti į atbulinį, reikia svirtį pastumti dešiniau. Jei 3 ir 4 diapazonai būtų vietoj 1 ir 2, diapazono svirtį tik pirmyn ir atgal reikėtų junginėt. Daug patogiau būtų. Pas mane ta diapazono svirtis kartais sunkiai jungiasi, tai iš atbulinio iškart į 2 diapazoną įmuši.

 

Pas mane taspats dalykas su pavarom atbulinis ir sunkokai jungiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

jd 105 ag traukia 4 korpusu bet jisai pusiau prikabinamas, manau cia didesne beda nasciai, silpnu vietu daug, vartant traktorius draskomas ir slaunys gali nelaikyt. 125 bandziau 5 korpusus ant bajerio traukia nesunkiai istikro aisku greicio nera kaip kiti sako kad turi buti, bet vel jei pakabinamas tai slaunys ir kiti pakabinimo mechanizmai kencia.  o tam skirti pusiau prikabinami kurie brangesni zinoma ir didesniu gabaritu, sitam didelis minusas, tad net ant savo pradedu 125 ag galvot kad gal 4x4 per akis, nereik cia kazko daugiau. ir plius rezervas lieka kurio karts  nuo karto reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...