Jump to content
Vytautasl

Jcb 541 ar merlo 41.7

Recommended Posts

agri superio minusai dėžės darbe, gal šių metų jau ištaisyta nežinau, kabinoj triukšmas, staigi strėlė ir pagrindinis trūkumas kaip ir visos dabartinės naujos technikos- gaminama iš popieriaus, kalbu apie variklio skyrių.

Žvėris rimtas, sakyčiau reikia gerai apgalvot ar tau tokio reikia. Galų gale per kuro sąnaudas tas labai gerai pasimato, nors kaip pernai statybas turėjom, sienines plokštes reikėjo sustatyti pastatui, plokštė virš 4 T, susitvarkė puikiai, nereikėjo samdyt.

Matau lygini su merlo, prieš tai turėjau teleskopą su posvyriu, todėl dabar dažnokai pasigendam to posvyrio jcb teleskope.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merlas turi svarstikles, rimtam darbui (nuo 8 iki 17v. kasdien dirbant patalpoj) mano nuomone geriau hidrostatas,nes reversavimas smagesnis, jei nemazai transporto  ar vazinejimo geriau jcb, hidrostatas daugiau kuro ims. merlas geras bet visvien italas ko pasekoje ir turi italo bedu.merle deutzh variklis ir jame hidr siurbliai nuo "degiminiu" krumpliu pajungti turejau varikli keisti uzkirtus siurbli..., merlas trumpesnis. Jcb kabina patogesnė. As pasirinkau jcb...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...