Jump to content

sietas rapsams


vrimvydas

Recommended Posts

Taip turim tokį sietą pasigaminę :) Naudoti reikia tik apvaliomis 3,5-5 mm skylutėmis, nes naudojant pailgomis daugiau pralenda ankštarų galiukų. Bet su tokiu sietu kuliant drėgnesnį, ypač vasarinį rapsą ( stačią) labai greitai užkiša visą sietą, todėl reikia dažnai valyti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia klausimas prie to pačio :) koki sieta geriau naudoti grudam apvaliom skilutėm ar pailgom :icon-question: ir kokio dydzio skilutės :icon-question: viršutinis pas mane reguoliuojamas o apatinis buvo idetas 16mm (nesenai nusipirkau kombaina ,tad kol kas visa tai man naujiena :):icon-wink: )

cia pupom arba zirniam kult. uosvis kada pries daug metu klasa 80 buvo nupirkes, irgi toks buvo....

nuvare i Forvida, is kur pirko, sako ner kitokiu :icon-evil:

tai pirkom ir kniedijom prie to pacio su mazesnem, tik minusas, kaikurios skyles persidengia, mazeja plotas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia klausimas prie to pačio :) koki sieta geriau naudoti grudam apvaliom skilutėm ar pailgom :icon-question: ir kokio dydzio skilutės :icon-question: viršutinis pas mane reguoliuojamas o apatinis buvo idetas 16mm (nesenai nusipirkau kombaina ,tad kol kas visa tai man naujiena :):icon-wink: )

cia pupom arba zirniam kult. uosvis kada pries daug metu klasa 80 buvo nupirkes, irgi toks buvo....

nuvare i Forvida, is kur pirko, sako ner kitokiu :icon-evil:

tai pirkom ir kniedijom prie to pacio su mazesnem, tik minusas, kaikurios skyles persidengia, mazeja plotas....

otai kokios ten skilutes :icon-question: kokio dydzio skilutės :icon-question::icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...