Jump to content

Belarus degimas


Recommended Posts

Sveiki,
Manyciau kad mano belarus 952.2 gali buti pabeges degimas, gal per ankstyvas ar per velas, sito tai nezinau, tik jauciu kad traktorius garsiau dirba ant laisvu apsuku, trauka pasikeite i minusa ir labai sunkiai sekasi vaziuoti kai salta uzkuri prie kokiu -5, praktiskai net neina pajudeti is vietos, nevalioja, tad noreciau patarimu kaip ta degima ankstint ir velint ir ar tai gali buti visu situ bedu priezastimi? beto dabar jam 1270m/h prie 1000m/h buvo keisti purkstukai. dekui issyk wink emoticon

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Manyciau kad mano belarus 952.2 gali buti pabeges degimas, gal per ankstyvas ar per velas, sito tai nezinau, tik jauciu kad traktorius garsiau dirba ant laisvu apsuku, trauka pasikeite i minusa ir labai sunkiai sekasi vaziuoti kai salta uzkuri prie kokiu -5, praktiskai net neina pajudeti is vietos, nevalioja, tad noreciau patarimu kaip ta degima ankstint ir velint ir ar tai gali buti visu situ bedu priezastimi? beto dabar jam 1270m/h prie 1000m/h buvo keisti purkstukai. dekui issyk wink emoticon

idomi situacija kad isvis uzvedi prie -5.. pabegus degimui variklio paleidimas galimas tik naudojant eteri arba buksyruojant, nes starteris neisuka ant tiek kad variklis su labai velyvu degimu "kibtu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 neardem, bet tai  kas jam gali buti as neparisu, uzpis*s jis mane yra. ir pasakyk kodel man smulkaus valymo kuro filtras pulsuoja aukstyn zemyn, po koki 2mm, jau pulsavo org filtras kai nusipirkomm nauja traktoriu, dabar pakeitem kita, vistiek tas pats, gal cia visu situ dalyku priezastis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...