Jump to content

Traktorių prekinių ženklų populiarumas Europje


Rumbutis

Recommended Posts

Tas faktas, kad šiuo metu kai kuriose ES valstybėse mažiau nuperkama brangesnių brendų, tai Fendt ir JD traktorių, dar nieko nepasako kad jie suprastėjo, lygiai taip pat jei bus nupirkta mažiau Ferrari. Tas pasako tik tai kad suplonėjo pirkėjų piniginės ir jie renkasi pigesnę prekę. Kad ES žemės ūkis išgyvena ne pačius geriausius laikus tai faktas. Manau daugiau pirkimų daroma mažesnės galios segmente, kur Fendt labai nekonkurencingi, ko gero JD taip pat. Šiems brendams teks palaukti geresnių laikų.

O pas mus populiariausi tie brendai kurie prieinami mūsų piniginei, kuri dar gerokai plonesnė nei ES senbuvių. Ir kitas dalykas, tai mūsų ūkininkai mandrėja ir vis mažiau nori dirbti patys, o darbininkų kvalifikacija nekažką, tad ir technika perkama pagal tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

CNH nera populiarus tokiose salise kaip Vokietija , Pancuzija ar Didzioji Britanija . Taip sakant kas uodega pakels jei ne pats  :icon-wink:

1 aš gyvenu Lietuvoje ;)

2 mano giliu įsitikinimu tai didele dalimi vietinės komandos nuopelnas. (nėra tie daiktai ant tiek skirtingi)

3 neprašau, kad man kas uodegą pakeltų ar dar geriau kitu niku prisijungęs nekilnoju ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...