Jump to content

FARMER F5-12277s


mangud

Recommended Posts

carraro dezes gamina italai kaip supratau http://www.carraro.com/en/

su servisu tai nezinia kaip-idomu ar yra tokiu kurie dziaugiasi nusipirke si traktoriu lietuoje, jie gal galetu kazka papasakoti!

O prekiauja jais tai Alytaus komunaliniu paslaugu imone pavadinimu ORDO , tai idomu kaip ten su servisu, kokia garantija duoda, ar jie yra FARMER atstovai lietuoje….ir tt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...

Prieš Naujus ieškojau 100ag purškimams. Buvau nuvažiavęs ir iki Ordo-apžiūrėjau tá Farmerį. Besistumdant po kiema kelis kartus užsidegė variklio lemputė :) Garso izoliacija, tai pas belorusà, turbūt, geresnė. Kadangi iškarto paliko slogù įspūdį, o ir pardavėjas rodė labai minimalù interesa ir dėmesį (nors buvau visai realus klientas) tai daugiau net nebesidomėjau šituo daiktu.

Iš panašios gamos imčiau Hatata arba Ursus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas ten kam užsidegė tikrai neatsakysiu, bet man nedega :icon-mrgreen: . Šiaip pats turiu belorusą tai tikrai nėra ką lygint, todėl ir neieškojau jo. Dar labai mažai pradirbta, bet bent kol kas nieko blogo aš jame nepastebėjau, kaip tokios klasės traktorius gana normaliai padarytas, variklis iveco su paprasta įpurškimo sistema, be jokių pribambasų, priekinis tiltas ir pavarų dėžė carraro, galinė pakaba gana tvirtai padaryta, komforto jei lyginsi su brangiais traktoriukais žinoma mažiau, bet ir eurai mažesni. Hattat apžiūrėjau, ten kabina mažesnė už beloruso, galinė pakaba man pasirodė vaikiška ir jis gerokai lengvesnis, tai ką rimčiau patempt vargu, plius ir arklių mažiau ir kaina didesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...