Jump to content

Valgomasis sausmedis


mt 205

Recommended Posts

Na kai bus pavasarį uogų galėsit ragauti ,šaldiklyje jau netas skonis ir dar su cukrumi .Pasižiūrėkite kokios kainos Babtų medelyne  :eusa-dance:

Prašom neužsigauti, as pernai rudenį pasisodinau 5 krumelius, bet niekas nežino kokio skonio......o čia paragavus butu viskas aišku, kaina tikrai nėra didelė....ir ne kainoje esmė.....norisi turėti prie namu kelis krumelius skaniu uogyčių........ateinantį rudenį sodins vaikai didžiulį plotą, bet užsinorėjus uogų nevažiosi gi 30 km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prašom neužsigauti, as pernai rudenį pasisodinau 5 krumelius, bet niekas nežino kokio skonio......o čia paragavus butu viskas aišku, kaina tikrai nėra didelė....ir ne kainoje esmė.....norisi turėti prie namu kelis krumelius skaniu uogyčių........ateinantį rudenį sodins vaikai didžiulį plotą, bet užsinorėjus uogų nevažiosi gi 30 km.

Na aš ne iš užgauliųjų, :icon-wink:​  tikrai galėsit ragaut lig soties :icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes turim porą sausmedžių, kažkokie jie man keisti, neapsisprendžiu ar jie man patinka ar ne. Mano pastebėti pliusai tai, kad nesunku auginti, ankstyvos uogos ir kaip visur skelbiama turbūt labai naudingos. Minusai čia mano problema, kad nepatinka rūgštūs dalykai, tai va jos rūgštokos, bet jei gerai prinokini sakykim skanios, bet tuoj nukrenta, gal reikia po krūmu patiesti kokį audinį surinkimui. Gal kitų veislių yra saldesnės uogos pasidalykit savo patirtimi. Mūsiškės ''Karina '' ir ''Atut''. Prieš sodinant didesnį plotą reikia išbandyti su keletu daigų, o gal visai neverta, kol savo kailiu neišbandai tol nežinai, nes kiek žmonių tiek nuomonių :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš tai pat nemačiau kad lietuvoje pardavinėtu ar supirkinėtu, bet superka lenkijoje ir už gerus pinigus.......ruošiasi vaikinai sodinti gera kieki ir parduoti lenkijoje.....o veisliu yra daug....ir visokiu, rusai turi daug savo veisliu, Kanadiečiai ir Lenkai turi, norint daug sodinti reikia iš anksto užsisakyti sodinukus, nes labai truksta.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...