Jump to content

Valgomasis sausmedis


mt 205

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

Augina motina 6 krūmelius. Pramoniniam auginimui tai nežinau, ar auginčiau. Labai puola paukščiai, uogos labai trumpai kabo ant kotelių, greitai nukrenta. Derlingumas tai irgi šiaip sau. Nebent dabar yra kokios nors superDuper veislės. Rinkimas praktiškai pasilenkus. Nors pats augalas tai neįnoringas. Vaisiai - skonio reikalas. Man asmeniškai ne ypač. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau toki zmogu, kuris nori auginti pramoniniu budu.......buvo lenkijoje konferencijoje  ir man papasakojo truputį......sako lenkijoje susidomejimas didziulis kaina kilogramo uogu 4 eurai, galima rinkti kombainu iki 15 tonu iš ha. derlius jai yra laistymo sistema ir geras tresimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliaujant i siaure tik isvaziave is Helsinkio sustojom pavalgyti i degaline-kavine. Tai nustebau kad ten stovejimo aikstelej zaliose zonose auga sitie sausmedziai....bet jie ten atrodo vos ne kaip piktzoles...na,kaip pas mus kaikur buna tos "erškėtrožės".  Tai keistai atrode,kai pats sodyboj 4 naujai pasodintus krumelius visa vasara puoselejau,laisciau....o jie nieko ir nepaaugo. :D

P.S. Uogos tikrai kad skonio reikalas. Kadangi derliaus turejom vos kelias uogas,tai man pasirode puse velnio tokios,rugstokos. O zmoai nepatiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na skonis yra dalykas del kurio nesiginčijama, dar su moterimis......yra daug veisliu išvestų rusų, geresnės kanadiečių, neblogos ir pramoniniam auginimui tinkamos lenkiškos......nežinau kol kas , bet manau reikia daryti kokius 3 ha. pabandymui.....tik konbainas brangus labai 20 tukst. eurų  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau toki zmogu, kuris nori auginti pramoniniu budu.......buvo lenkijoje konferencijoje  ir man papasakojo truputį......sako lenkijoje susidomejimas didziulis kaina kilogramo uogu 4 eurai, galima rinkti kombainu iki 15 tonu iš ha. derlius jai yra laistymo sistema ir geras tresimas

 Kazkaip man galvoje niekaip nesueina galai ir abejoju , kad toje konferencijoje apie sausmedzius kalba ejo.Taip laukines ir pusiau kulturines sausmedzio veisles jau gana isplitusios , bet naujausios kulturines veisles,su skaniomis uogomis, kurias tikrai butu verta augint didesniuose plotuose dar labai retos ir ne daznas sodininkas -kolekcininkas turi o tuo labiau medelynai.Sausmedziu selekcija ir kulturiniu veisliu isvedinejimu kiek zinau tik Rusija uzsima , jos dar labai naujos ir labai retos ir pacioje Rusijoje.Todel truputi abejoju , kad lenkai didesniems plotams uzsodinti kulturiniu sausmedziu is kazkur kitur gaus didelius kiekius sodinuku , nebent jie ketina, jau paplitusias dabartines puslaukines veisles sodinti. Man persasi mintis ar kartais tas tavo draugas kazko nesumaise, gal ten kalba ejo apie kokiu nors rusiu medlievas ???Nes kiek zinau kai kurios salys jau yra del ju biski pabludusios ir medlievu uogas labiau vertina nei populiariasias silauoges ir net brangiau moka.Zinau , kad Kanada yra isvedusi geru kulturiniu veisliu medlievu .Kiek zinau veisles yra isvedinejamos is dvieju rusiu medlievu Lamarko ir alksnialapes.Alksnialapes medlievos veisliu yra gana daug ir daugiausiai auginama pramoniniu budu o Lamarko rusies medlievu veisliu uogos yra skaniausios.Taigi vat gal toje konferencijoje apie sias uogas ir ejo kalba ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Kazkaip man galvoje niekaip nesueina galai ir abejoju , kad toje konferencijoje apie sausmedzius kalba ejo.Taip laukines ir pusiau kulturines sausmedzio veisles jau gana isplitusios , bet naujausios kulturines veisles,su skaniomis uogomis, kurias tikrai butu verta augint didesniuose plotuose dar labai retos ir ne daznas sodininkas -kolekcininkas turi o tuo labiau medelynai.Sausmedziu selekcija ir kulturiniu veisliu isvedinejimu kiek zinau tik Rusija uzsima , jos dar labai naujos ir labai retos ir pacioje Rusijoje.Todel truputi abejoju , kad lenkai didesniems plotams uzsodinti kulturiniu sausmedziu is kazkur kitur gaus didelius kiekius sodinuku , nebent jie ketina, jau paplitusias dabartines puslaukines veisles sodinti. Man persasi mintis ar kartais tas tavo draugas kazko nesumaise, gal ten kalba ejo apie kokiu nors rusiu medlievas ???Nes kiek zinau kai kurios salys jau yra del ju biski pabludusios ir medlievu uogas labiau vertina nei populiariasias silauoges ir net brangiau moka.Zinau , kad Kanada yra isvedusi geru kulturiniu veisliu medlievu .Kiek zinau veisles yra isvedinejamos is dvieju rusiu medlievu Lamarko ir alksnialapes.Alksnialapes medlievos veisliu yra gana daug ir daugiausiai auginama pramoniniu budu o Lamarko rusies medlievu veisliu uogos yra skaniausios.Taigi vat gal toje konferencijoje apie sias uogas ir ejo kalba ????

Labas,vat ka tik parvazevau iš lenkijos......viskas ten gerai su tuo sausmedžiu http://www.jagodnik.pl/produkt/jagoda-kamczacka/ vat aie ka buvo kalba toje konferencijoje.......o lenkijoje amelenkis kaip kartas daug maziau populerus negu sausmedis......turi jie ten visko ir visokiu veisliu, geriausios veislės kanadietiškos ir lenkiškos, pramoniniam auginimui. Padauginimas šiais laikais jokia problema, jaigu turi kelis motininius augalus gali gauti miijonus identišku augalu.....in vitro budu, buvom pas daugintoją http://www.in-vitro.pl/ jis didziausias lenkijoje daugintojas šiuo budu......pernai pats pasisodino sausmedžio plantacija, vienas blogumas toli gyvena, kad galima butu kas pora savaičių nuvažiuoti pasižiūrėti visų procesų. Bandys žmonės veisti po keletą hektarų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...