Jump to content

john deere 2140 klausimas ?


Recommended Posts

Sveiki, reikia nuomones apie si senuka john deere 2140, ar  susidorotu su ruloniniu presu  ? Tiek su zalia mase  tiek su sienu ? 

 

Preso dar neturiu. 

 

Pavyko rast kad butent sio traktoriaus darbinis 73ag ( ~54kw) 

Turint minty, kad šių senukų būtent hidraulika pagrindinė problema, o darbinis sukamas per hidraulines sankabėles, aš labai abejoju jo tinkamumą sukti presą. Bet čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turint minty, kad šių senukų būtent hidraulika pagrindinė problema, o darbinis sukamas per hidraulines sankabėles, aš labai abejoju jo tinkamumą sukti presą. Bet čia tik mano nuomonė.

Nu negali zinot kiek ten kas susideveja ir kada uzsilenks kaip ir bet kuriam kitam traktorui.As su savo tokiu buvau presui cilindra susprogdines,tai nepasakyciau kad darbinis silpnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu negali zinot kiek ten kas susideveja ir kada uzsilenks kaip ir bet kuriam kitam traktorui.As su savo tokiu buvau presui cilindra susprogdines,tai nepasakyciau kad darbinis silpnas.

Kiek paskaičius forume apie 3030, 3130, 3140, 2140 dar ir daugiau gal yra panašių, tai 9 iš dešimties su hidraulio problemom. Tas pats ir pas mane buvo. Šieno vartytuvą jau sunkiai sukdavo jei šienas drėgnesnis, nekalbant apie dar ką rimtesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm kaip ir suktu kaip ir nesuktu.. Gal kas dar susiduret su siuo klausimu  ? 

Cia kolega drapox minejo,kad senuku dzoniu dazniausia problema ir silpniausia vieta hidraulis.Cia paciam zinoti,kiek jis stiprus,kiek traktorius susidevejes,kada kas taisyta,perrinkta ir t,t.Jei viskas be bedu tai suktu be abejo,bet gal pasirinkti toki presa kuri lengviau sukti eina,nes presu drosi silpna vieta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...