Jump to content

MTZ 82.1 tachometras


BelarusFanas

Recommended Posts

Čia klausimas - banko kortelei  :icon-mrgreen: , jei 'jinai' nieko prieš , tada pirmyn - tada galima :) . Pradėt reikia nuo to : jei turi jau "taxa" , parašai tiksliai modeli koks , jei neturit parašai tiksliai kokie modeliai prieinami isigyt , pradžiai reikia išsirinkt ka dėt ir kokiu funkciju norėsi , kad veiktu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...

darbiniui tai prie velenelio daviklis dedasi, greiciui matuotstatosi davikliai prie abieju didziuju pavaros dantraciu, varikliui ima nuo generatoriaus (kintama itampa nuo kurios nors apvijos)

kas liecia spidometra, tai megsta "grybaut", man nebuvo dar taip kad bent pusdieni be priekaistu rodytu.

geriau su kokiu elektronsciku pasnekek ir sudek is ebay pirktus matuoklius. bus pigiau ir patikimiau;

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-12-27 at 11:26, marazas pranešimas:

darbiniui tai prie velenelio daviklis dedasi, greiciui matuotstatosi davikliai prie abieju didziuju pavaros dantraciu, varikliui ima nuo generatoriaus (kintama itampa nuo kurios nors apvijos)

kas liecia spidometra, tai megsta "grybaut", man nebuvo dar taip kad bent pusdieni be priekaistu rodytu.

geriau su kokiu elektronsciku pasnekek ir sudek is ebay pirktus matuoklius. bus pigiau ir patikimiau;

Gal kas nuotraukas galetu ideti jei pasiskleides turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 1 valandą, eho112 pranešimas:

Gal zinot del ko neveikia, Belarus 892, anksciau greiti rodydavo, dbr tik mh rodo ir viskas 

post-7804-141521836138.jpg

mane ir domina info apie ji, pas mane neveikia jau trys metai, dabar per salcius kai buvo uzkuriau ir rode, bet uzkelus apsukas iki 1500 uzstringa ir viskas, pati laikrodi pajudini  ir nukrenta , dar pajudini vel veikia tik iki 1500 visada. kai atsilo dabar vel nebeveikia isvis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...