Jump to content

savivartis su priekaba


rolkis143

Recommended Posts

sveiki, turiu 4x2 savivarti, su blokuojamais galiniais ratais,galvoju apie priekabos pirkima, butu idomu suzinoti ar atsirastu darbo su priekaba ir ar tai man atsipirktu. su savivarciu galiu vezti 11 tonu, priekabos ziurejau gali vezti apie 13,4 tonos, tai junginys bendrai galetu vezti apie 24,4 tonos. butu idomu suzinoti kiek mazdaug laiko galeciau tiketis but samdomas per metus su priekaba ir kaip su apmokejimo reikalais. mokama uz km, valandas ar nuvezta kieki ar kazkaip kitaip? jei turit konkreciu pasiulymu prasau siulykit, esant poreikiui priekaba nusipirkti ir paruosti darbui galeciau per mazdaug savaite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu 4x2 savivarti, su blokuojamais galiniais ratais,galvoju apie priekabos pirkima, butu idomu suzinoti ar atsirastu darbo su priekaba ir ar tai man atsipirktu. su savivarciu galiu vezti 11 tonu, priekabos ziurejau gali vezti apie 13,4 tonos, tai junginys bendrai galetu vezti apie 24,4 tonos. butu idomu suzinoti kiek mazdaug laiko galeciau tiketis but samdomas per metus su priekaba ir kaip su apmokejimo reikalais. mokama uz km, valandas ar nuvezta kieki ar kazkaip kitaip? jei turit konkreciu pasiulymu prasau siulykit, esant poreikiui priekaba nusipirkti ir paruosti darbui galeciau per mazdaug savaite.

šiuo metu reikia jau vežti, o ne priekaba pirkti ir ją ruošti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarkim jei kitam sezonui pirkciau, kiek mazdaug laiko buna darbo ir kaip su mokejimu? kiek per diena galima gauti +\-?

Kaip rusai sako ,,zabyta,, rinka  nebent su kazkokiu ukininku susitarsi pigiau nei rinkos kaina vezti tai ga ir pavyks padirbeti ...  cia reikia tureti jau ir skelbtis kad vezi ,,, priekaba turi buti  savivarte siais laikais ... kol derliu ima tai darbo gal butu  o paskui tyla :icon-mrgreen:  dauguma savo turi -taupo samdo senus patikimus ir t.t 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkos kaina - kaip sutarsi. Nori už km? Yra pas mane laukas, nuo elevatoriaus 10 km. Padaryk keturis-penkis reisus per dieną - pravalgysi viską. O būna, kad tik du reisus dėl eilių padaro. Tada, aišku, norėsi už laiką, bet tada jau aš nemokėsiu :) Tai va, sugalvok idealią, visiems tinkamą formulę - turėsi darbo :)

 

O jei paslaugą siūlai, tai ir sakai savo kainą. Nieks neima - mažini. Vat tau ir rinka.

 

Darbo gali tikėtis mėnesiui-dviem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo kazkada laikai kai su grudais galejai dirbti iki kaledu,dabar maksimum menuo,spresk pats ar apsimoka.Perka patys ukininkai naujas furas  ir ne po viena.I uosta gausi pavezt uz labai maza kaina,jei pats vairuosi uzdirbsi pavalgymui o jei samdysi vairuotoja tai tau nieko neliks.Patikek ,cia as is patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as karjere darbo turiu, pats vairuoju. jei imone samdo,tai valandini moka 23e uz valanda ir km per diena iki 200. su priekaba kazkiek daugu kuro rytu,papildomi mokesciai ir islaikymas priekabos,tai isivaizduoju,kad turetu buti kokie 35-40e uz valanda,o ar cia realu tai nezinau,nes neisivaizduoju kiek furos ar su priekabom ima. jei uz km kur toliau vezti reikia,tai uz km 0.60 euro imu su priekaba velgi nezinau kiek galetu buti. realiai neisivaizduoju kiek daugiau kuro ryja su priekaba 100km. ir gerai jei per diena km galima padaryti bent 500 jei uz km mokama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

rimtose firmose tonkilometriais skaičiuojama bet čia kalba apie vežima i uosta apiekiurksojima lauke prie kombaino subinės kita kalba.Bet dažniausiai ukininkai savo turi transporta arba nuomoja priekabas.Aš buvau dvi triašes priekabas išsinuomaves ir prikabines prie traktoriaus talpa juju buvo dvidešimt tris tonos kviečiu kiekviena talpino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...