Jump to content

T -40pavaru dezes problemos?


MantasJ

Recommended Posts

Sveiki vyrai, nutiko man siandienkeistas dalykas, miske bedirbant prapuole visi begiai, tad nuemiau rycaga ir pasirodo sakutes vietoj, bet kartais sankaba numinus ji gryzta tik iki puses. Tai kur cia problemos ieskoti, ar sankaba pasibaige?

Padekit vyrai, nes traktorius misko vidury su priekab, nei jo patraukt, nei jo istrauk  :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai, nutiko man siandienkeistas dalykas, miske bedirbant prapuole visi begiai, tad nuemiau rycaga ir pasirodo sakutes vietoj, bet kartais sankaba numinus ji gryzta tik iki puses. Tai kur cia problemos ieskoti, ar sankaba pasibaige?

Padekit vyrai, nes traktorius misko vidury su priekab, nei jo patraukt, nei jo istrauk  :icon-cry:

Sunku čia kažka patarti nebunant vietoje, man yra panašūs požymiai buve kai nusisuko šlicai ant to velenėlio kur sankabos diskas maunasi, reikėjo skyrt traktoriu, o dar pasižiurėk sankabos dangteli nusiėmes gal lapkutės nesiekia ižminamo guolio, gal kokios vienos lapkutės veržlė peršoko per sriegi ir neveikia sankaba ir negali ijungti bėgio, bet tada jungiant turėtu džeržgėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad zinok, jokio pasalinio garso deze neskleidzia, nuemiau ir sankabos dangteli, bet kad jau tamsu buvo ir taipten normaliom salygom sunku kazka pamatyt.

na ryt bandysim vaziuot i miska su visais yrankiais, gal ir sankaba prileist arciau reiktu

Jeigu neskeidžia jokio garso tai matyt ten joje niekas nebesisuka, o jei nesisuka tai matyt ar velenėlis ar sankaba parėjo, o bėgiai ar junginėjasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

begiai junginejasi tik kad traktoriukas ne is vietos, ar negali cia dar but kazkas su reversu? nes daznai naudoju miske.

Deze buvo mano perrinkta pries du metus viskas deta naujai, na jei velenelis nejo velniop tai bus darbo ji pakeist

Gal ir gali, neteko man su tuo susidurt, bet jo pastebėjau, kad kai reverso rankenėlė buna pilnai nedajungta traktorius nevažiuoja, parašyk kas buvo nutike kai suremontuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrai, nutiko man siandienkeistas dalykas, miske bedirbant prapuole visi begiai, tad nuemiau rycaga ir pasirodo sakutes vietoj, bet kartais sankaba numinus ji gryzta tik iki puses. Tai kur cia problemos ieskoti, ar sankaba pasibaige?

Padekit vyrai, nes traktorius misko vidury su priekab, nei jo patraukt, nei jo istrauk  :icon-cry:

na jau jeigu nuemes ričaga matai visas šakutes tai nebeturi vaziuot tikrai,nes nuemus ričaga tu negali matyt šakučiu o tik velenelius,dar mažai aprašei kaip visa tai nutiko-paprastai nieko nedarant nieks negenda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi nutiko taip, kad is misko istraukem ir parvilkom namo traktoriuka, nusiemiau grindis ir pasimate, kad neber reverso movos, sakute vaisksto, tik jokios funkcijos jau nebeatlieka, nes neber ka stumdyt, tai va, su sankaba viskas tvarkoj, bet kas keisciausia, kad jokio garso deze neisleido kai ta mova sutruko, viskas isardyta, na tik lieka nigrola isleist, reiks manyciau ji gerokai pasildyti, nes tirstas kaip smala, tada isplaut deze, sudet viska i kruva, uzpilt svaraus nigrolo ir vel i miskeli malku vezt.

dekui uz patarimus vyrai

pastebejau  kai kurie tai tokie nelabai malonus ir gan negatyvus zmones cia komentuoja, visada nuo kazko reikia pradet, o nerasinet nesamoniu ar parasys ar ne....

dar karta dekoju uz patarimus kolegos, 

cia dar truputi pasigirsiu, perkonstaravau traktoriuko priekinio tilto kardana, padariau kaip mtz, su kryzmem, tai dabar rami galva kad tas kardanas tikrai nenutruks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo ne toks paprastas remontas....

isleidau nigrola, suradau trukusia reverso mova, sutruko i 4dalis  :icon-rolleyes:, ir dar radau sutrukusi fiksavimo zieda.

Pasirodo, truko ziedas, tada guolis pasistume i desne puse (pradejo slankiotis)irtada suskalde mova, bet kaip ta mova parodziau kitiems, tai visi stebejosi kaip tai gali buti...

taip kad teks kelti kabina ir visa deze paberti, nes reikes ir guoli keisti ir kitus dantracius perziuret

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...